Tid: onsdag 19 jun 16:00

OK Alehof - Kvantumserien 2023

Sammanlagda resultat (de 3 bästa tiderna)

Flickor -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
133 Louise AnderssonNol10,58 8,22 8,40 7,49 8,09 7,44 7,54 23,42 
236 Bianca NijlandOK Alehof9,47 9,04 9,54  9,38 9,26 9,22 28,08 
 Sofia FuKlubblös11,00 Ej start       
 Julia MunteanuLödöse        
 Malva GustafssonLilla Edet        
 171 Ellen HillbergKungälvs OK 11,38       
<< index
Flickor 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
167 Leia BirknäsBohus IF Friidrott 7,17 7,12 7,09  7,02 7,07 21,23 
238 Elin StenströmOK Alehof9,42 8,50 8,38 8,16  7,47 8,13 24,41 
242 Moa LöfgrenOK Alehof9,26 8,53 8,37 8,31  8,45 8,37 25,53 
247 Tilda WalmuBohus GF10,13 9,08 9,01 9,16 15,00 10,00 9,08 27,25 
274 Vida Perez WallinAhlafors IF 8,59 9,11 9,15  9,17 9,08 27,25 
123 Ellie BotöNödinge9,14 9,15 9,37 10,00  10,11 9,22 28,06 
379 Agnes LevanderAlafors   9,38 10,11 9,33 9,47 29,22 
126 Lova EkströmNSK Nödinge11,57 8,51 8,35    9,47 29,23 
245 Céline ThelanderNödinge10,50 10,42 10,58 9,33  9,20 9,51 29,35 
244 Nellie LiljanderNödinge10,49 10,43 10,59 Brutit  10,04 10,32 31,36 
 Sara EkströmOK Alehof        
 243 Aline LiljanderNödinge10,27        
 165 Julia HoffmanNödinge   10,03  10,11   
 351 Tindra NordesandKlubblös  12,20   10,45   
<< index
Flickor 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
132 Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,53 11,54 11,53 11,31  11,24 11,36 34,48 
222 Tilda UnemanOK Alehof11,58 11,52 11,46 11,41  11,44 11,43 35,11 
169 Ebba SallhammarNödinge 13,52 13,37 13,09  13,12 13,19 39,58 
150 Lova HogedalOK Alehof13,54 13,48 14,21 13,13  13,55 13,38 40,55 
347 Linnea VästanpihlOK Alehof  15,10 13,10  13,41 14,00 42,01 
118 Lucia MilliNödinge SK15,54 15,36  15,30  15,48 15,38 46,54 
306 Saga GerlamOK Alehof 16,27 17,04 16,47   16,46 50,18 
262 Vera StrelénOK Alehof19,51 19,42 19,25   19,46 19,37 58,53 
146 Leia LindenauOK Alehof18,22 19,54    21,04 19,46 59,20 
 224 Evelina SvalinOK Alehof17,04        
 275 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge19,59        
 Vida Perez WallinAhlafors IF16,53        
<< index
Flickor 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
155 Märta StrelénOK Alehof15,48 15,51 16,47   16,38 16,05 48,17 
228 Ebba BogeOK Alehof16,33 16,36  16,12  18,34 16,27 49,21 
125 Moa DahlOK Alehof16,35 16,43  16,20   16,32 49,38 
142 Astrid FrickOK Alehof19,38  18,42 18,43   19,01 57,03 
221 Amanda SandebergOK Alehof 20,28  18,46  20,04 19,46 59,18 
111 Agnes CorneliussonKungälvs Roddklubb25,04  22,21  22,19 23,20 22,40 68,00 
 Elly MagnussonTingbergs AIS        
 986 Daria KochanSannum        
<< index
Flickor 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
114 Alice SamuelssonKongahälla AIK21,50 21,38 22,09   22,06 21,51 65,34 
140 Elsa NymanBohus IF Friidrott24,08 24,32 23,47  25,16 24,17 24,04 72,12 
346 Elin FlaggKongahälla AIK  24,23 24,18  25,09 24,36 73,50 
218 Maja Alenvik-DahlOK Alehof24,11 24,59 25,15 25,16   24,48 74,25 
108 Engla CorneliussonKungälvs Roddklubb48,34  52,09 37,12 35,24 19,26 30,40 92,02 
145 Ida PerssonKungälvs Roddklubb42,48 39,47 39,28 37,12  38,37 38,25 115,17 
 316 Ebba LövgärdOK Alehof 28,57  30,00     
<< index
5.0km Kvinnor 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
153 Ida BengtssonOK Alehof23,04  22,13 22,30  22,17 22,20 67,00 
112 Alida AlivodicMajornas IK23,55 23,34  22,56   23,28 70,25 
115 Anna SamuelssonLahälla25,39 25,35 25,06   25,10 25,17 75,51 
 151 Anna LövgärdOK Alehof25,50 25,43       
 373 Clara LövgärdOK Alehof  28,25 27,41     
 288 Marika EriksenKollanda31,20        
 225 Lena JohanssonOK Alehof26,58        
 323 Signe KullmanOK Alehof    26,20    
 325 Ulrika LarssonTeam Kungälv    35,22 32,15   
<< index
10.2km Kvinnor 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
Pojkar -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
307 Lucas CederholmBohus IF Friidrott 7,34 7,16 7,18 7,14 7,23 7,16 21,48 
164 William RubbóOK Alehof 8,39 8,21 8,09  7,44 8,04 24,14 
233 Vilmer SunessonOK Alehof8,23 8,30 8,12 8,09  8,02 8,07 24,23 
230 Nils UllmanOK Alehof8,15 8,58 8,35 8,17 8,29 8,01 8,11 24,33 
208 Max NybergOK Alehof8,14 8,51 8,29 8,17   8,20 25,00 
371 Malcolm KüchlerBohus IF Friidrott  8,25 8,40  8,12 8,25 25,17 
124 SIgge BotöNödinge8,55 8,46 8,33 8,57  8,29 8,36 25,48 
376 Leo LevanderAlafors  8,29 8,30 9,09 9,09 8,42 26,08 
214 Ville RydelidOK Alehof10,06 10,00 9,49 16,27 10,13 9,47 9,52 29,36 
10 121 Ludwig Jiang KarlssonOK Alehof9,50 9,39  12,12   10,33 31,41 
 166 Eskil KällstrandIFK Göteborg 9,23       
<< index
Pojkar 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
122 Emil BergdahlNödinge SK6,54 7,03 6,52 6,55  6,59 6,53 20,41 
206 Hugo NordlöwKAIK7,09 7,11 7,07 7,06  7,17 7,07 21,22 
215 Loe RydelidOK Alehof7,55 7,23 7,15 7,00 7,18 7,18 7,11 21,33 
257 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott7,16  7,18 7,15   7,16 21,49 
250 Theodore GåverudOK Alehof7,22 7,34 7,39   7,39 7,31 22,35 
237 Vincent NijlandOK Alehof7,36 7,38 7,30  8,03 7,58 7,34 22,44 
226 Jonathan VästanpihlOK Alehof7,34 7,42 7,47 7,31  7,43 7,35 22,47 
107 Hugo Wictorinus BertlingOK Alehof8,11 7,41 7,45 7,26   7,37 22,52 
141 Ivar FrickSurte IS7,27  9,10 9,03   8,33 25,40 
10 273 Oskar FrickOK Alehof9,37 9,01 9,30 9,03   9,11 27,34 
11 249 Lorentz BraunBohus IF Friidrott  9,06 9,32  9,23 9,20 28,01 
 231 Vincent OdengardOK Alehof9,17        
<< index
Pojkar 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
227 Jakob AnderssonBohus IF Friidrott11,01 10,41 10,53 11,00 11,15 10,47 10,47 32,21 
232 Viktor SunessonOK Alehof11,05 10,40 11,00 11,11 11,29 10,46 10,48 32,26 
128 Viktor PeterssonBohus IF Friidrott11,29  11,02 11,17   11,16 33,48 
138 Jakob AnderssonOK Alehof11,11 11,24 11,23 11,32 11,31 11,28 11,19 33,58 
240 Viktor ZachrissonOK Alehof11,49  11,37 11,28  11,21 11,28 34,26 
216 Anton SandebergOK Alehof11,53 11,23 11,23 12,15  11,46 11,30 34,32 
134 Viggo StudeBohus IF Friidrott12,14 11,44 11,31 11,51  12,12 11,42 35,06 
158 Anton LindellOK Alehof11,51  11,38 11,53   11,47 35,22 
255 Gustav NormanNol15,43 13,29 12,12 12,01 12,07  12,06 36,20 
10 256 Sixten NormanNol15,45 13,28 13,03  12,06 11,53 12,20 37,02 
11 241 Axel LöfgrenOK Alehof12,31 13,01 12,49 11,57  12,54 12,25 37,17 
12 239 Adam StenströmOK Alehof12,15 12,54 12,35   12,30 12,26 37,20 
13 159 Nils FrickOK Alehof13,25 13,27 13,32 13,05 13,38  13,19 39,57 
14 252 Eddie KusmarkOK Alehof13,58 14,08  13,42 13,47 13,55 13,48 41,24 
15 309 Olle LeijonAhlafors IF 14,09 13,39   13,58 13,55 41,46 
16 170 Harry HillbergKungälvs OK 14,28  14,02  13,45 14,05 42,15 
17 248 Vincent BraunOK Alehof15,43  15,18 17,17   16,06 48,18 
18 246 Edvin WalmuAle Basket16,49 16,26 17,38 16,33   16,36 49,48 
<< index
Pojkar 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
217 Emil Alenvik-DahlOK Alehof13,27 13,17 13,53  14,04  13,32 40,37 
139 Gabriel AnderssonOK Alehof14,22 14,35 14,14 14,01   14,12 42,37 
136 Hannes SvennbladBohus IF Friidrott14,42 14,35 14,24 14,49 14,40 14,13 14,24 43,12 
220 Eric UnemanOK Alehof15,28 15,00  15,31  15,06 15,11 45,34 
234 Vidar SunessonOK Alehof15,40 15,41 15,23 24,02  15,29 15,30 46,32 
253 Wille KusmarkOK Alehof17,18 16,50 17,07 16,45 17,01  16,52 50,36 
292 Liam PetterssonBohus IF Friidrott16,45 17,53 17,08 19,03 18,02 17,05 16,59 50,58 
211 Gabriel SlättOK Alehof25,06 23,02 25,34 24,16  25,11 24,08 72,24 
154 Albin PeterssonOK Alehof25,35 33,17 25,54 28,45  27,26 26,18 78,55 
10 120 Alexander SkogerKungälvs Roddklubb  27,59 27,26  29,31 28,18 84,56 
11 149 Nils MentorOK Alehof36,33  36,09  32,07  34,56 104,49 
 127 Ville PeterssonBohus IF Friidrott14,46  15,02      
 308 Joel WesterbergBohus 23,32       
<< index
Pojkar 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
130 Benjamin Johansson HoffmanBohus IF Friidrott17,48 17,47 17,09 17,07 17,13 17,10 17,08 51,26 
157 Alexander LindellOK Alehof21,14  21,15 21,41 25,30  21,23 64,10 
219 Axel OhlssonBohus IF Friidrott22,34 21,33 21,57 25,16  21,45 21,45 65,15 
305 Gustav FjällingKongahälla AIK 23,02  21,55 22,58 21,50 22,14 66,43 
103 Hjalmar JohanssonOK Alehof23,37 23,16  22,42 23,13 22,23 22,46 68,18 
147 Ludvig LindenauOK Alehof24,02 23,52 23,37   25,19 23,50 71,31 
119 Fabian SkogerKungälvs Roddklubb48,28  52,02 37,04 Brutit 33,04 39,32 118,36 
 223 Elias SvalinOK Alehof23,57    Brutit    
<< index
5.0km Män 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
372 Leon StålhammarKongahälla AIK  19,23 19,10 19,23 19,29 19,18 57,56 
Axel SlättOK Alehof19,59 20,18 19,37    19,58 59,54 
137 Jan SvennbladÄlvängen 22,06  22,08 21,46 21,59 21,57 65,51 
352 Mattias KarlssonOK Alehof  23,35  23,42 23,53 23,43 71,10 
113 Michael SamuelssonLahälla24,31 24,49 24,30 24,22 24,30 24,29 24,27 73,21 
378 Magnus AnderssonOK Alehof   24,51 24,42 24,10 24,34 73,43 
129 Peter PeterssonBohus IF Friidrott26,24  24,03 24,06   24,51 74,33 
204 Dan-Olof JohanssonOK Alehof   26,04 26,30 26,26 26,20 79,00 
258 Calle FröjdlundÄlvängen29,54  28,30 27,37 28,28  28,11 84,35 
10 289 Mattias PetterssonOK Alehof31,07 30,34 29,42 30,00 30,38 30,30 30,04 90,12 
 388 Robert KarlssonBohus   27,23     
 322 Thomas KarlssonAle 90 IK    25,27 25,17   
 Gustav FjällingKongahälla AIK        
 143 Erik FrickOK Alehof24,03   24,24     
 104 Rasmus BäcklundLerum Friidrott18,23        
 377 Johan AnderssonKlubblös   25,13  24,15   
 251 Marcus GåverudOK Alehof  28,16 Brutit     
<< index
10.2km Män 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
375 Albin ThunbergOK Alehof  39,44 38,49 39,47  39,26 118,20 
229 Marcus UllmanOK Alehof  41,33 40,29 40,56  40,59 122,58 
102 Alfred JohanssonOK Alehof44,20  45,28   45,01 44,56 134,49 
259 Lars KullmanOK Alehof45,28  Brutit 45,22 44,43 46,31 45,11 135,33 
310 Hugo ThunbergOK Alehof 46,02 45,45   47,50 46,32 139,37 
212 Erik SlättOK Alehof46,59 47,35 48,40 45,11  Brutit 46,35 139,45 
260 Olle KullmanOK Alehof48,35 46,41 Brutit Brutit 49,26 46,29 47,15 141,45 
297 Tord StrandbyGöteborg61,02 56,41 56,29 54,27 56,09 53,26 54,40 164,02 
Dan-Olof JohanssonOK Alehof59,57 60,03 57,23    59,07 177,23 
10 296 Klas KarlssonIF NoliternaBrutit   61,09 60,06 61,26 60,53 182,41 
 213 Axel SlättOK Alehof   44,16 Brutit 44,56   
 265 David StenströmAlehof58,25  57,04      
 152 Fredrik SturessonOK Alehof   41,40  41,24   
 350 Felix JohanssonOK Alehof  49,39  49,43    
 390 Erik KarlssonPartille     37,03   
<< index
Motion 6.8 (6.8km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
Fredrik SturessonOK Alehof29,41 27,55 26,59    28,11 84,35 
144 Mattias PerssonKungälvs Roddklubb34,19 33,28  32,24 32,03  32,38 97,55 
270 Anders LövgärdOK Alehof34,30  35,03 35,01   34,51 104,34 
131 Paul JohanssonBohus36,29  36,54 36,28  38,57 36,37 109,51 
261 Emil GrönroosOK Alehof37,36  38,07 35,50   37,11 111,33 
 Klas KarlssonIF Noliterna  40,18      
 156 Roland JohanssonSurteBrutit  Brutit   18,43   
 295 Per JakobssonNödinge 41,16  39,54     
 319 Martin HogedalOK Alehof 29,05    14,03   
 Erik KarlssonPartille   24,08     
 391 Anders GustafssonTidaholms SOK SISU   43,25     
<< index
Motion 3.4 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
353 Erik JohanssonMagnusson Bil  14,50  15,53 13,43 14,48 44,26 
161 Martin JohanssonMagnusson Bil16,35 16,31 16,17 16,14 15,58 16,10 16,07 48,22 
254 Andreas MagnussonMagnusson Bil16,50 17,04 16,58 17,01 17,12 17,04 16,56 50,49 
135 Anette SvennbladStarrkärr17,29 17,22 17,13 17,28 17,09 17,12 17,11 51,34 
291 Tomas SjöbergOK Alehof 17,41 17,29 17,27   17,32 52,37 
374 Erik AnderssonTingbergs AIS  19,26 17,27  17,02 17,58 53,55 
318 Klara MagnussonTingbergs AIS 18,27 18,22 17,54 18,02  18,06 54,18 
290 Marlene SjöbergOK Alehof18,41  18,52 18,46   18,46 56,19 
235 Cecilia HeineTingbergs AIS18,47  19,31 18,49  18,43 18,46 56,19 
317 Karl JohanssonTingbergs AIS 19,28 19,09  18,37  19,04 57,14 
10 207 Jack GrönroosOK Alehof27,04 23,23 19,27 19,42 19,18 19,09 19,18 57,54 
11 162 Elisabeth ForsbergOK Alehof20,17  20,08 19,27   19,57 59,52 
12 163 Malin ZachrissonOK Alehof21,52  21,24 21,18 21,12 21,27 21,18 63,54 
13 324 Ove AdolfssonTingbergs AIS22,35 22,17 22,03  22,10  22,10 66,30 
14 300 Bertil GustafssonTrinnebacken 33,38 29,05 27,38 28,14 27,27 27,46 83,19 
15 348 Rune EkströmAlehof  29,03 29,09  28,45 28,59 86,57 
16 303 Siv GustafssonTrinnebacken 34,15 33,21  32,18 31,57 32,32 97,36 
17 148 Caroline MentorOK Alehof36,33  36,10  32,07  34,56 104,50 
 168 Daniel LindhTingbergs AIS 15,53 15,27      
 389 Josefin NordlöwKungälvs Kanotklubb   16,35     
 380 Daniel EkströmSurte   19,16     
 392 Dag LindqvistBorgens Sportklubb   22,02 22,48    
 326 Jonathan GustafssonIK Zorro     22,53   
 Richard DahlOK Alehof        
 105 Daniel LednerNödinge16,26        
 Klas KarlssonIF Noliterna 21,02       
 321 Joakim GustafssonIK Zorro    16,02 15,35   
 Edit MagnussonTingbergs AIS        
 293 Camilla PetterssonOK Alehof 24,10 23,48      
 160 Magnus UganderAlafors21,58 23,44       
 Jonas ForslundSkepplanda SF        
 Fredrik BjörklundStenungsund        
<< index
Lunken (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 117 Edina SmlaticOK AlehofOK  OK      
 116 Lejla PehrsonOK AlehofOK  OK OK  OK   
 Pontus PehrsonOK Alehof        
 205 Marie AlenvikOK AlehofOK OK  OK OK OK   
 100 Ronny MagnussonMagnusson BilOK OK OK  OK OK   
 101 Solveig MagnussonMagnusson BilOK OK OK  OK OK   
 360 Ingegerd AlenvikOK Alehof    OK    
<< index
PaprICAloppet (0.9km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 967 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg     OK   
 89 Nova VästerBorn to RunOK OK OK OK OK OK   
 90 Isabella VästerBorn to RunOK OK OK OK OK OK   
 56 Leo Köpmanica kvantumOK        
 55 Ellie Jakobssonica kvantumOK     OK   
 210 Sofia FuKlubblös   OK OK OK   
 64 Filippa Bernhardssonica kvantumOK     OK   
 62 Freja Bernhardssonica kvantumOK   OK  OK   
 63 Edvin Bernhardssonica kvantumOK   OK  OK   
 81 Arvid JakobssonNödinge OK OK OK     
 99 Elsie TeikeBorn to Run OK OK OK  OK   
 98 Olle TeikeBorn to Run OK OK OK  OK   
 97 Ilda WesterKlubblös  OK  OK OK   
 95 Nelissa WesterKlubblös OK OK  OK OK   
 86 Noah BayatliAlafors OK       
 87 Lowe LeyonlundÄlvängen OK       
 88 Nora BayatliAlafors OK       
 990 Vince BäckströmBollebygd     OK   
 966 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg        
 989 Kevin LantzNol   OK     
 996 Molly ElvingÄlvängen   OK  OK   
 998 Linnea LindellOK Alehof   OK  OK   
 994 Melvin BlomgrenÄlvängen   OK OK    
 993 Samy VelgeAlvhem  OK  OK OK   
 47 Mason CrosbyKlubblösOK OK OK OK  OK   
 988 Smilla LantzNol  OK OK     
 983 Astrid ElvingSkepplanda  OK OK  OK   
 84 Benjamin ClassonAlvhem  OK OK  OK   
 85 Bianca KochanSannum  OK      
 Daria KochanSannum        
 987 Andrea JohanssonOK Alehof  OK OK     
 349 Elvira PeterssonNödinge  OK OK  OK   
 992 Ellis BäckströmBollebygd  OK OK  OK   
 82 Selma KüchlerKlubblös  OK OK  OK   
 46 Lexi CrosbyKlubblösOK OK OK OK  OK   
 83 William CederholmNol OK OK OK OK OK   
 94 Liam GåverudOK AlehofOK   OK  OK   
 45 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK OK OK   OK   
 74 Olivia SandebergOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 71 Sixten OlssonNSK NödingeOK  OK OK OK OK   
 67 Alicia TunhavNödingeOK OK  OK  OK   
 68 Adam TunhavNödinge        
 52 Kerstin MagnussonMajornas IKOK OK OK OK  OK   
 66 Olivia JolbäckNödingeOK OK OK OK  OK   
 75 Elma StensbyNödinge SKOK   OK  OK   
 78 Viktor UllmanOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 73 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 Linnea VästanpihlOK Alehof OK       
 70 Elias HoffmanOK AlehofOK OK OK OK     
 209 Jack NybergOK AlehofOK OK OK OK     
 61 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK  OK   
 60 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK  OK   
 93 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK    OK OK   
 92 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK     OK   
 40 Harry LednerNödingeOK OK  OK     
 41 Alfred LednerNödingeOK OK OK OK     
 76 Lukas StadlerNödingeOK OK OK OK  OK   
 77 Josefin StadlerNödingeOK OK OK OK  OK   
 69 Isabelle TanoBohus GFOK OK  OK     
 91 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK OK    OK   
 80 Ebba LarssonSkepplandaOK  OK      
 54 Ebbe JeppssonNödingeOK OK OK OK OK OK   
 53 Axel JeppssonNödingeOK OK OK OK OK OK   
 65 Harry NordlöwKAIKOK OK OK OK  OK   
 Julie Örnros SandénAlafors        
 72 Ines OhakasOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 96 Gurra AnderssonNolOK OK       
 79 Alice LarssonSkepplandaOK  OK      
 59 Linnea BerthelsenNödingeOK OK OK OK  OK   
<< index
Tillbaka