Tid: fredag 27 jan 21:49

OK Alehof - Kvantumserien 2022

Sammanlagda resultat (de 3 bästa tiderna)

Flickor -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
168 Elin StenströmOK Alehof9,45 9,39 9,14 10,20  10,47 9,32 28,38 
200 Moa LöfgrenOK Alehof10,04   10,30 10,18 10,53 10,17 30,52 
324 Céline ThelanderKlubblös 10,13 12,04 11,54  11,54 11,20 34,01 
308 Nellie LiljanderICA Kvantum Nödinge10,27  12,03 11,54  11,54 11,25 34,15 
172 Stella SvärdNödinge13,01  14,58   15,06 14,21 43,05 
 389 Ilse SannöÖstervåla IF    13,12    
 950 Rebecka VitionescuBohus    15,00 15,00   
<< index
Flickor 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
110 Tilda UnemanOK Alehof7,17 7,17 7,19 7,27  7,32 7,17 21,53 
352 Lova HogedalOK Alehof8,27 7,49 7,52 8,10  7,52 7,51 23,33 
185 Moa KarlssonOK Alehof 8,22 7,49 Ej start  7,52 8,01 24,03 
127 Thea AllardOK Alehof10,00  8,44 9,08  9,41 9,11 27,33 
151 Vera StrelénOK Alehof9,29 9,20  9,52  9,56 9,33 28,41 
336 Saga GerlamOK Alehof  11,52 9,37 9,16 10,39 9,50 29,32 
109 Svea KvistOK Alehof9,48 10,07 11,55   10,41 10,12 30,36 
 163 Emmy Kristof ferssonÄlvängen9,09        
<< index
Flickor 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
169 Tilda LundströmNödinge SK12,18  12,24 12,25 12,17 11,59 12,11 36,34 
135 Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,33  12,21 15,44 15,51 12,06 12,20 37,00 
146 Wilma StrömBohus IF Friidrott13,25  13,01  13,34 13,09 13,11 39,35 
105 Lucia MilliNödinge SK15,58  15,38 15,44  15,22 15,34 46,44 
157 Evelina SvalinOK Alehof16,04 15,59 17,46 16,45 17,22 15,35 15,52 47,38 
140 Elsa OhakasOK Alehof16,26 16,00 17,46 16,50 16,21 16,12 16,11 48,33 
108 Freja KvistOK Alehof17,41 16,32 17,24 17,16  Brutit 17,04 51,12 
165 Leia LindenauOK Alehof18,27 19,20 18,58 20,46 20,59 19,28 18,55 56,45 
 337 Wilma KarlssonAlafors  17,24      
<< index
Flickor 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
150 Märta StrelénOK Alehof17,14 16,14 16,04 16,16 15,40 15,54 15,52 47,38 
320 Moa DahlOK Alehof17,17 16,48 16,36 17,11   16,51 50,35 
154 Ebba BogeOK Alehof19,23 18,28 17,24 17,48 18,47 17,30 17,34 52,42 
153 Amanda SandebergOK Alehof20,08 18,43 17,42 21,37 22,19 17,52 18,05 54,17 
 Elly MagnussonTingbergs AIS        
<< index
Flickor 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
133 Alice SamuelssonKongahälla AIK22,54 21,51 22,07   22,14 22,04 66,12 
378 Wilma LundströmBohus IF Friidrott  23,23 23,52 24,29 23,23 23,32 70,38 
113 Maja Alenvik-DahlOK Alehof25,18 24,29 24,40 24,19   24,29 73,28 
156 Elsa NymanBohus IF Friidrott26,25 25,16 25,37 25,25  25,50 25,26 76,18 
147 Signe KullmanOK Alehof26,43  25,59 26,16  26,19 26,11 78,34 
306 Ebba LövgärdOK Alehof25,54  24,51  29,12  26,39 79,57 
 302 Agnes BogeOK Alehof29,12  28,17      
<< index
5.0km Kvinnor 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
304 Ida BengtssonOK Alehof22,57 23,37  23,36   23,23 70,10 
103 Alida AlivodicMajornas IK24,32 23,57  24,14  24,22 24,11 72,33 
307 Clara LövgärdOK Alehof26,44 26,23 26,11  26,32 26,58 26,22 79,06 
305 Anna LövgärdOK Alehof26,04 27,03 26,01   27,11 26,22 79,08 
354 Marika EriksenKlubblös32,52 31,35  31,37 31,13 30,16 31,01 93,04 
 155 Julia BogeOK Alehof29,45 27,44       
 383 Anna LarssonKlubblös   24,44     
<< index
10.2km Kvinnor 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
Pojkar -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
129 Lucas CederholmBohus IF Friidrott8,00 8,29   8,48 7,52 8,07 24,21 
102 Charlie PeterssonOK Alehof10,30  9,51 9,44 10,17 9,10 9,35 28,45 
118 Vilmers SunessonOK Alehof10,40 9,34 Ej start 9,53  9,23 9,36 28,50 
124 Ludwig Jiang KarlssonOK Alehof10,45 10,16 11,17 10,21 12,20  10,27 31,22 
 Caspian MarasheKlubblös        
<< index
Pojkar 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
120 Viktor PeterssonBohus IF Friidrott6,37 6,39 7,00 6,42 6,50 6,43 6,39 19,58 
116 Viktor SunessonOK Alehof6,52 6,41 6,52 6,40  6,45 6,42 20,06 
128 Viggo StudeBohus IF Friidrott6,50  7,04 6,49  6,48 6,49 20,27 
179 Axel LöfgrenOK Alehof 7,45 7,12 7,08 7,23 7,06 7,08 21,26 
167 Adam StenströmOK Alehof8,02 7,15 7,18 7,12  7,11 7,12 21,38 
144 Hugo NordlöwKAIK7,12 7,26 7,33  7,17  7,18 21,55 
160 Anton LindellOK Alehof7,10 7,16 8,05  8,40 7,44 7,23 22,10 
141 Vincent BraunOK Alehof7,30  7,22 7,34   7,28 22,26 
100 Mattias JohanssonSkepplanda 8,23 8,05 7,54 7,43 7,27 7,41 23,04 
10 162 Loe RydelidOK Alehof7,31  8,25 7,59 8,00 7,59 7,49 23,29 
11 381 Harry HillbergKungälvs OK  7,46 8,15 8,21 7,47 7,56 23,48 
12 112 Eddie KusmarkOK Alehof8,26 9,04 8,05 7,52 8,42 8,10 8,02 24,07 
13 351 Emil BergdahlOK Alehof6,40   8,54  9,03 8,12 24,37 
14 346 Theo GåverudOK Alehof8,14 8,30 8,39  8,55 9,14 8,27 25,23 
15 114 Vincent NijlandOK Alehof8,16 10,01 10,00 9,00 10,04 9,08 8,48 26,24 
16 327 Charlie AnderssonBorn to Run 7,44 9,48 9,06   8,52 26,38 
17 132 Hugo Wictorinus BertlingNödinge9,40 10,00 11,04  12,06 10,01 9,53 29,41 
18 136 Oskar FrickOK Alehof10,23 10,05 9,39   10,15 9,59 29,59 
19 139 Linus Gonegai LinnrosOK Alehof10,52 11,06 12,31 12,57  12,23 11,27 34,21 
 342 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott  7,40      
 138 Ivar FrickBohus IF Friidrott7,57  7,46      
 390 Per SannöÖstervåla IF    8,47    
<< index
Pojkar 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
170 Alfred NyquistNödinge SK11,11  11,23 10,59 11,09 11,05 11,04 33,13 
300 Viktor ZachrissonOK Alehof11,23 12,07  12,04  12,03 11,50 35,30 
348 Jakob AnderssonOK Alehof12,10 12,20 12,23 12,06  12,37 12,12 36,36 
152 Anton SandebergOK Alehof12,38 12,19 13,11 13,19 14,44 12,37 12,31 37,34 
161 Nils FrickOK Alehof15,24 14,02 12,54   13,15 13,23 40,11 
126 Liam AllardOK Alehof15,27 17,54  14,04  14,11 14,34 43,42 
350 Calle BergdahlOK Alehof15,49 14,33    15,11 15,11 45,33 
123 Lucas Jiang KarlssonNödinge16,37 15,58 16,01 16,36 Brutit  16,11 48,35 
328 Nils StaxängNödinge SK 16,28 17,13  16,03  16,34 49,44 
10 301 Gabriel SlättOK Alehof15,52 16,47   21,42 17,21 16,40 50,00 
11 145 Teo CharliemoBohus IF Friidrott16,21 16,10    18,29 17,00 51,00 
12 376 Vidar SunessonOK Alehof  21,30 14,58  15,17 17,15 51,45 
13 101 Albin PeterssonOK Alehof24,28  21,32 25,22 21,43 19,01 20,45 62,16 
14 125 Nils MentorOK Alehof30,46 31,22  30,17   30,48 92,25 
 173 Philip SvärdKlubblösBrutit        
<< index
Pojkar 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
115 Emil Alenvik-DahlOK Alehof14,13 13,51 13,45 13,54 14,02 14,03 13,50 41,30 
349 Gabriel AnderssonOK Alehof14,32 14,15 14,04   14,45 14,17 42,51 
121 Ville PeterssonBohus IF Friidrott15,01 14,55 14,51 15,11 15,01 15,01 14,55 44,47 
380 Alexander LindellOK Alehof  15,08  15,28 14,58 15,11 45,34 
111 Eric UnemanOK Alehof15,21  15,06   15,51 15,26 46,18 
131 Hjalmar JohanssonOK Alehof15,23 15,42 16,05 15,17 16,04  15,27 46,22 
313 Hannes SvennbladBohus IF Friidrott15,46 15,25 16,03 21,55  15,45 15,38 46,56 
106 Frans MagnussonMajornas IK15,17 16,13  15,44   15,44 47,14 
158 Elias SvalinOK Alehof15,53 18,18 15,57 16,56 17,06 17,08 16,15 48,46 
10 166 Ludvig LindenauOK Alehof17,12 16,44 16,48 17,36 17,13 17,11 16,54 50,43 
11 186 Leo KarlssonOK Alehof 16,58 19,12 17,16 17,00 17,08 17,02 51,06 
12 319 Liam PetterssonBohus IF Friidrott20,54 18,22 18,22 19,37 21,11 18,08 18,17 54,52 
13 343 Wille KusmarkOK Alehof  20,34 20,31 20,25 20,52 20,30 61,30 
 Arvid NymanAlebrottarna        
 303 Kristian RosenlöfOK Alehof20,54  21,08      
 368 Leo BertsOK Alehof  19,12      
 184 Ludvig SvenssonAhlafors IF 15,51 16,01      
<< index
Pojkar 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
333 Benjamin JohanssonBohus IF Friidrott 20,57 19,59 19,27 19,08 19,05 19,13 57,40 
182 Axel SlättOK Alehof 23,56 23,19  Brutit 25,00 24,05 72,15 
329 Gustav StaxängNödinge SK 29,39 31,03   31,57 30,53 92,39 
 195 Gustav FjällingKongahälla AIK     26,35   
<< index
5.0km Män 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
338 Rasmus BäcklundLerum Friidrott  18,26 19,14  18,26 18,42 56,06 
183 Martin AnkelOK Alehof 20,14 19,56   20,05 20,05 60,15 
181 Leon StålhammarKongahälla AIK 20,57 20,24 20,36   20,39 61,57 
148 Olle KullmanOK Alehof22,42  22,15 23,19 22,56 22,13 22,23 67,10 
149 Erik SlättOK Alehof22,36  Brutit 23,32 22,47 22,35 22,39 67,58 
178 Felix JohanssonOK Alehof 22,09   22,43 23,16 22,42 68,08 
171 Emil GrönroosOK Alehof24,19 24,11  24,08 23,40  23,59 71,59 
180 Thomas KarlssonAle 90 IK 23,56 25,53 24,00 24,12 24,43 24,02 72,08 
159 Oscar SvalinOK Alehof22,53  22,26   26,54 24,04 72,13 
10 137 Erik FrickOK Alehof25,33 24,31 24,52 25,10 25,20 24,43 24,42 74,06 
11 332 Paul JohanssonBohus IF Friidrott 27,24 26,09 24,49 25,47  25,35 76,45 
12 134 Michael SamuelssonLahälla26,07 25,54 25,29 25,55  25,25 25,36 76,48 
13 339 Johannes KristofferssonBohus IF Friidrott  27,23 27,36  27,11 27,23 82,10 
14 317 Mattias PetterssonAlafors30,05 28,27 28,21 29,27 29,35 28,37 28,28 85,25 
15 347 Marcus GåverudOK Alehof29,36 29,12 28,33    29,07 87,21 
16 318 Elliot PetterssonAlafors33,51 30,28  Brutit 35,14  33,11 99,33 
 382 Tobias JägerHälle IF   17,46     
 379 Anders FrickOK Alehof  25,57      
 196 Robert KarlssonFriskis & Svettis Kungälv     25,29   
 330 Emil StaxängOK Alehof 25,18   25,46    
 387 Lars KullmanOK Alehof    22,01    
 142 Peter BraunBohus23,59  23,23      
 345 Niklas AllardICA Maxi Angered27,10 30,24       
 331 Filip WallentinsonKUL 24,25       
 344 Johan BertsOK Alehof  24,55      
<< index
10.2km Män 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
356 Daniel RundqvistAle 90 IK43,05 41,37   42,31 43,46 42,24 127,13 
Martin HogedalOK Alehof44,12 41,40  43,37   43,09 129,29 
130 Alfred JohanssonOK Alehof47,50 43,39 43,35  Brutit  45,01 135,04 
 Jan SvennbladKlubblös 48,19       
 335 Erik BlickOK Alehof  43,56      
<< index
Motion 6.8 (6.8km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
364 Fredrik SturessonOK Alehof29,11 29,03 28,17 27,40 27,42 27,19 27,33 82,41 
358 Burkhard BretterVolvo IF32,48 32,11 32,10   31,19 31,53 95,40 
117 Mattias KarlssonOK Alehof32,34 32,02 31,54 32,38   32,10 96,30 
175 Mikaela AnderssonBorn to Run33,35 32,42 33,24 33,54   33,13 99,41 
187 Louise KarlssonSurte 34,04 33,34 33,23  32,50 33,15 99,47 
309 Daniel LindhTingbergs AIS32,49   34,56 34,01  33,55 101,46 
359 Jonas NielsenNödinge35,51  34,43 34,30  35,15 34,49 104,28 
143 Anders SvenssonKungälv35,01  33,29  36,31  35,00 105,01 
357 Ulf LarssonOK Alehof40,14 38,51  42,27 38,40 38,54 38,48 116,25 
10 176 Magnus UganderAlafors40,19 39,45 40,20 39,40 39,05 38,13 38,59 116,58 
11 310 Anders GustafssonTidaholms SOK SISU43,04 41,22 41,57    42,07 126,23 
12 355 Börje KarlssonOK Alehof43,10 42,34 42,41  43,27  42,48 128,25 
 Ann-Charlotte AnderssonOK Alehof        
 Jan SvennbladKlubblös   31,19     
 107 Hugo ThunbergOK Alehof32,19 31,41       
<< index
Motion 3.4 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
194 Richard DahlOK Alehof   13,57 14,02 14,15 14,04 42,14 
325 Patrik MagnussonKungälv 15,17 14,50 15,05   15,04 45,12 
122 Peter PeterssonBohus IF Friidrott15,32 15,12  15,15 15,02  15,09 45,29 
365 Martin JohanssonNödinge16,59 16,24 16,13 16,04 15,52 16,01 15,59 47,57 
311 Andreas MagnussonKungälv17,16 16,56 16,51 16,57 17,44 17,49 16,54 50,44 
312 Anette SvennbladÖlanda17,46 17,07 17,58 17,53  17,02 17,18 51,55 
174 Anders WesterBorn to Run17,46 17,35  17,28 17,03  17,22 52,06 
164 Torgny KarlssonSolvikingarna18,49 18,09 17,39   17,42 17,50 53,30 
191 Tomas SjöbergOK Alehof 18,37 18,11  17,46  18,11 54,34 
10 361 Klara MagnussonTingbergs AIS18,47  18,34  18,46 18,18 18,32 55,38 
11 190 Karl JohanssonTingbergs AIS 19,11   18,54 18,57 19,00 57,02 
12 314 Cecilia HeineTingbergs AIS19,31 19,10  19,52   19,31 58,33 
13 334 Marlene SjöbergOK Alehof 20,10 19,53  19,14  19,45 59,17 
14 360 Jonny KristianssonTingbergs AIS22,39  21,35 20,56 20,27 20,32 20,38 61,55 
15 367 Malin ZachrissonKlubblös21,25 22,05 21,00 21,38 21,59  21,21 64,03 
16 177 Stig ElofssonNol 21,47 25,43 22,32 22,55 20,50 21,43 65,09 
17 316 Camilla PetterssonOK Alehof21,32 21,36    22,29 21,52 65,37 
18 189 Ann-Charlotte AnderssonOK Alehof 22,02  21,45 22,21 22,13 22,00 66,00 
19 366 Allan ErikssonUtom Tävlan23,24 22,51 22,32 22,53 22,56 23,24 22,45 68,16 
20 119 Marie AlenvikOK Alehof25,33  22,43 22,45 24,04 24,51 23,10 69,32 
21 315 Ove AdolfssonTingbergs AIS23,40 22,58 23,16    23,18 69,54 
22 362 Edit MagnussonTingbergs AIS23,08 22,44 24,34   25,20 23,28 70,26 
23 363 Elsa NilssonSkepplanda23,09 22,46 24,34   25,21 23,29 70,29 
24 369 Emma ElofssonKungälv  25,43 23,16 22,56  23,58 71,55 
25 341 Ulla AlivodicMajornas IK  28,02 27,34 26,48 26,28 26,56 80,50 
 384 Fredrik BjörklundKungälv    12,58    
 377 Lena JohanssonOK Alehof  17,55 18,02     
 340 Ester MagnussonMajornas IK  28,03      
 388 Robert JohanssonYtterby    20,50    
 193 Erik JohanssonBorås Bandy 26,28    Brutit   
 326 Mattias JanssonBorn to Run 21,05       
 Madelaine FjellströmKlubblös        
 385 Anna FrickBohus    22,49    
 188 Jan SvennbladKlubblös     14,48   
 192 Satina SankohKlubblös 26,29       
 353 Martin HogedalOK Alehof    12,55 12,49   
<< index
Lunken (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 14 Dennis JohanssonKungälvs OKOK        
 15 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK OK OK   
 16 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK OK OK   
 39 Solveig MagnussonKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 40 Ronny MagnussonKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 20 Carl GlentingKlubblösOK OK OK  OK OK   
 19 Mats GlentingKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 17 Joel GlentingKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 18 Helen GlentingKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 323 Henrik SagströmICA Kvantum Ale Torg OK OK OK     
 322 Madelaine FjellströmICA Kvantum Ale Torg OK       
 321 Marianne SjööICA Kvantum Ale Torg OK OK OK OK    
 41 Eleonor HornerICA Kvantum Nödinge  OK      
<< index
PaprICAloppet (0.9km)
Plac Nr Namn Klubb tis 4 okt tis 11 okt tis 18 okt tis 25 okt tis 1 nov tis 8 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 928 Lennon GrevNolOK   OK     
 905 Bianca Zalupisica kvantumOK     OK   
 908 Bastian WahlgrenKlubblösOK        
 904 Matteus Zalupisica kvantumOK     OK   
 903 Mirande Carlsson Zalupisica kvantumOK     OK   
 909 Ellie JakobssonKlubblös        
 915 Viktor UllmanOK AlehofOK OK  OK OK OK   
 907 Bella WahlgrenKlubblösOK        
 958 Ellis BäckströmBäst i Västbygg OK       
 939 Noomi GrevNolOK   OK     
 934 Linnea BerthelsenNödinge OK  OK OK OK   
 936 Alicia TunhanNödinge OK OK OK OK OK   
 935 Dorian WallentinsonLödöse OK       
 929 Noak AlluinKlubblös OK       
 932 Andrea JohanssonOK Alehof OK OK OK OK OK   
 943 Wilgot WahlqvistNol OK       
 944 Isabella WesterBorn to Run OK  OK OK OK   
 957 Oscar StaxängNödinge SK  OK      
 951 Amelie Böörn LindrothNödinge  OK      
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott OK       
 948 Wilmer SannumSävedalen     OK   
 926 Elma StensbyNödinge SKOK OK OK OK OK OK   
 927 Ville RydelidOK AlehofOK OK OK  OK OK   
 919 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK OK OK  OK OK   
 937 Leo Alenvik GovikOK Alehof OK       
 938 Wilmer Alenvik GovikOK Alehof OK OK      
 916 William CederholmNolOK OK   OK OK   
 914 Nils UllmanOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 920 Sixten OlssonNödingeOK    OK OK   
 925 Linnea LindellOK AlehofOK        
 906 Liam GåverudOK AlehofOK OK OK  OK OK   
 918 William TanoSurteOK OK  OK OK OK   
 917 Isabelle TanoSurte OK OK OK OK OK   
 942 Ronja KvistKlubblös OK OK OK  OK   
 922 Ines OhakasOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 930 Loke Astesson HaagaOK Alehof OK OK  OK OK   
 921 Bianca NijlandOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 913 Max NybergOK AlehofOK OK  OK  OK   
 912 Jack NybergOK AlehofOK   OK     
 933 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK OK OK   
 911 Kerstin MagnussonMajornas IKOK OK OK OK OK OK   
 923 Lorentz BraunBohus GFOK  OK OK     
 949 Olivia JolbäckNödinge    OK OK   
 924 Harry NordlöwKungälvOK OK OK  OK OK   
<< index
Tillbaka