Tid: fredag 16 nov 04:06

OK Alehof - Kvantumserien 2018

Sammanlagda resultat (de 3 bästa tiderna)

Flickor -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
265 Alice PielNödinge 8,23 8,10 8,03 7,55 7,51 7,56 23,49 
212 Wilma StrömBohus IF Friidrott8,23 8,06 8,11 8,33 8,16 8,06 8,07 24,23 
216 Stella SöderströmNödinge9,11 8,54 8,32 8,50 8,30 8,19 8,27 25,21 
208 Tilda LundströmNödinge9,13 9,02 8,49 8,51 8,30 8,19 8,32 25,38 
138 Sigrid EinarssonNödinge SK9,19 9,01 8,43 9,20  8,57 8,53 26,41 
121 Lea JohanssonNödinge9,04 8,53 8,55 9,42 10,11 10,03 8,57 26,52 
114 Freja KvistOK Alehof10,30  9,54  10,12  10,12 30,36 
 181 Vanja JonassonÄlvängen8,16        
 215 Vera VeraNödinge SK11,57  11,04      
 295 Ida SandkvistOK Alehof   10,03  9,20   
 313 Sofie LindénNödinge SK   10,32     
<< index
Flickor 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
111 Agnes PrytzBohus IF Friidrott6,56 6,45 7,01 7,00   6,53 20,41 
144 Molly JonssonBohus IF Friidrott7,13 7,21 7,02 7,03 7,13 7,05 7,03 21,10 
140 Alma GötestamGFKG / Kungälv7,11 7,05 7,19 7,09   7,08 21,25 
129 Moa DahlOK Alehof7,21 7,11  7,45 7,39 7,44 7,23 22,11 
174 Ebba BogeOK Alehof7,50 7,10 7,35 7,51 7,38 7,38 7,27 22,23 
227 Märta StrelénOK Alehof 8,01 8,58 8,24  8,04 8,09 24,29 
119 Alicia AtterskogAle Jennylund Ridklubb8,44 7,52 8,08    8,14 24,44 
189 Thea StålhandskeNödinge8,43 8,09 8,09 10,17  9,48 8,20 25,01 
192 Ester NielsenNödinge9,04 8,26    8,33 8,41 26,03 
10 128 Ella MadjarevicNödinge SK9,21 9,45 9,33 8,31 Brutit 8,56 8,56 26,48 
11 117 Amanda SandebergOK Alehof9,19   9,31 10,11 9,08 9,19 27,58 
12 112 Mira Mikacicica kvantum9,55 9,52 8,55 9,42 10,27 9,47 9,28 28,24 
13 236 Hanna ÖrnNödinge 9,55  9,22 11,05 9,16 9,31 28,33 
14 261 Agnes GötestamNödinge SK 9,43 9,20   9,35 9,32 28,38 
15 182 Elly MagnussonTingbergs AIS9,35  10,22 10,17  9,29 9,47 29,21 
 281 Amalia WerderAlafors  9,45      
 275 Emilia LundellKlubblös  9,46 9,48     
 172 Linnea WallgrenStarrkärr10,53        
 304 Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK    8,23    
<< index
Flickor 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
280 Alice SamuelssonKongahälla AIK  11,13 11,10  11,09 11,10 33,32 
209 Wilma LundströmNödinge12,33 12,32 12,08 11,57  12,09 12,04 36,14 
282 Maja CarlssonKongahälla AIK  12,32  12,03 12,26 12,20 37,01 
201 Maja Alenvik-DahlOK Alehof13,10  13,37 13,06  13,10 13,08 39,26 
173 Agnes BogeOK Alehof13,13 14,20 13,55 13,24  13,14 13,17 39,51 
177 Ebba LövgärdOK Alehof13,16 15,33 14,16 13,26 13,48 13,15 13,19 39,57 
191 Ela NielsenNödinge14,21 14,24  15,17  14,21 14,22 43,06 
183 Edit MagnussonTingbergs AIS14,20   14,42  14,58 14,40 44,00 
116 Elsa NymanBohus IF Friidrott15,10 15,41 14,54 14,53 14,53 14,20 14,42 44,06 
10 238 Agnes LindqvistAleInnebandy 15,24 15,21 14,45  19,41 15,10 45,30 
11 207 Elvira WalmuNödinge14,30 16,10 16,12 15,47   15,29 46,27 
12 220 Saga WallmobergOK Alehof16,53 19,36  20,43   19,04 57,12 
 124 Sonja BertsOK AlehofBrutit        
 264 Elina RezazadehBohus IF Friidrott 15,09  14,59     
 300 Moa Kyleryd JohanssonBohus IF Friidrott     14,42   
 302 Moa SjöbergOK Alehof     19,41   
<< index
Flickor 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
169 Wilma ReinholdssonOK Alehof15,50  15,33  16,04 15,25 15,36 46,48 
105 Ella OhlssonKongahälla AIK16,47 16,18 15,48    16,17 48,53 
175 Julia BogeOK Alehof17,42 17,19  17,24 18,00 17,20 17,21 52,03 
246 Tilda LindqvistBohus IF Friidrott18,13 17,31 17,25 17,31 17,35  17,29 52,27 
157 Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,22 18,42 17,50 18,44 18,11 18,11 18,04 54,12 
176 Hanna SchälinKongahälla AIK20,37 19,53  18,38 19,39 19,58 19,23 58,10 
178 Clara LövgärdOK Alehof21,02  18,53 18,51 21,36  19,35 58,46 
185 Anna CarlssonTingbergs AIS21,03 19,56 20,30  19,40 19,59 19,51 59,35 
243 Sara BengtssonOK Alehof21,01 19,59  18,42   19,54 59,42 
 274 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb        
 315 Alicia GregowKongahälla AIK   18,02     
<< index
Flickor 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
160 Julia SvennbladBohus IF Friidrott 20,48  20,30  20,30 20,36 61,48 
155 Louise LarssonKongahälla AIK22,08 21,33  21,37   21,46 65,18 
168 Elina ReinholdssonOK Alehof23,17  23,53  26,55 23,13 23,27 70,23 
244 Ida BengtssonOK Alehof23,33  24,36  23,36 23,50 23,39 70,59 
<< index
5.0km Kvinnor 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
194 Annika EdhNödinge29,20 28,39  29,42  28,50 28,56 86,49 
203 Marie AlenvikOK Alehof31,25 31,23 32,49 31,30 31,42 31,59 31,26 94,18 
200 Johanna OlssonNol36,28 34,57  37,14 35,20  35,35 106,45 
 Anna LövgärdOK Alehof        
 239 Stina ArvidsonKungälv 25,47       
 303 Marie BoethiusKongahälla AIK     29,02   
<< index
10.2km Kvinnor 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 287 Linda KusmarkTeam Addison   Brutit     
<< index
Pojkar -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
240 Alfred NyquistBohus IF Friidrott7,51 7,22 7,17 Brutit 7,08 7,02 7,09 21,27 
276 Lucas StrandbergNödinge SK  7,25 7,29  7,23 7,25 22,17 
235 Vidar SunessonOK Alehof 8,05 7,34 7,50 7,53 7,43 7,42 23,07 
188 Ian StålhandskeNödinge7,51 7,59 7,59 8,19  Brutit 7,56 23,49 
219 Melker SvenssonOK Alehof8,22 7,57 7,58 8,49  Ej start 8,05 24,17 
136 Gustav GråsjöNödinge9,27 9,02 8,52 10,00 10,13 10,00 9,07 27,21 
149 Lucas Jiang-KarlssonOK Alehof9,53 9,35 9,35   9,15 9,28 28,25 
221 Vide WallmobergOK Alehof10,01 9,53 10,09 9,33  9,30 9,38 28,56 
118 Anton SandebergOK Alehof11,29   10,04 10,31 9,27 10,00 30,02 
10 108 Gabriel SlättOK Alehof10,27 11,48 9,51  10,32 10,03 10,07 30,21 
11 134 Casper KarlénOK Alehof10,32 10,49 10,59   12,45 10,46 32,20 
 314 Meja JNödinge SK   10,32     
 217 Joel WesterbergAlafors9,12        
 180 Alvar JonassonÄlvängen        
 Lucas StrandbergKlubblös        
 279 Viktor Zachrisson1OK Alehof  7,57   7,53   
 301 Levin Bäck 1Nygård     9,19   
<< index
Pojkar 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
202 Emil Alenvik-DahlOK Alehof6,53 6,32 6,35 6,35 6,32 6,26 6,30 19,30 
150 Alvin HogedalOK Alehof6,30 6,30 6,32 6,37   6,30 19,32 
154 Wilmer DahlmanNol6,30 6,55 6,52 6,42 6,38 6,34 6,34 19,42 
218 Ludvig SvenssonOK Alehof6,49 6,37 6,44 6,40  6,35 6,37 19,52 
147 Ville FahlbergNol6,54 6,47 6,44 6,55 6,52 6,46 6,45 20,17 
148 Alexander LindellOK Alehof6,56 6,48 6,45 7,13 7,04 6,57 6,49 20,29 
120 Harry JohanssonNödinge7,27 7,36 7,10 7,13 7,06 7,14 7,09 21,29 
260 Teodor SkånbergBohus IF Friidrott 7,10 7,31 7,09  7,25 7,14 21,44 
211 Melvin StrömBohus IF Friidrott7,42 7,34 7,14 7,20 8,16 7,14 7,16 21,48 
10 206 Gabriel AnderssonOK Alehof7,20 7,29 7,21 7,28  7,20 7,20 22,01 
11 115 Arvid NymanAlebrottarna7,36 7,50 7,40 7,45 7,38 7,37 7,37 22,51 
12 162 Hannes SvennbladBohus IF Friidrott8,14 7,53 7,34 7,49  8,11 7,45 23,16 
13 139 Eric UnemanOK Alehof8,09 7,41 7,48 8,40  8,36 7,52 23,38 
14 214 Kevin VånerhagNödinge8,03 7,45 8,15 8,00  8,01 7,55 23,46 
15 153 Elias SvalinOK Alehof8,25 8,11  8,21 7,58 7,56 8,01 24,05 
16 226 Simon FahlÄlvängen 8,55 8,48 8,18 8,10 7,40 8,02 24,08 
17 113 Ludvig LindenauOK Alehof12,01 10,11 8,48 9,27 8,13 8,00 8,20 25,01 
17 132 Hjalmar JohanssonOK Alehof8,33 8,24 8,17 9,29 8,20 8,36 8,20 25,01 
18 123 Leo BertsOK Alehof8,39 8,52  8,45   8,45 26,16 
19 248 Wille KusmarkNol8,58  9,01 8,41 9,35 9,43 8,53 26,40 
20 241 Elmar HessfeltKlubblös9,59 11,40 9,32 8,50 9,35 9,43 9,19 27,57 
21 289 Liam Bäck 1Nygård   8,41 10,08 9,11 9,20 28,00 
22 133 Filip OlssonAlebrottarna11,31 25,19 9,28    15,26 46,18 
 292 Sixten FallbringSävedalen   8,00     
<< index
Pojkar 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
106 Axel OhlsonKongahälla AIK11,44 11,09 11,08 12,35 11,15 11,04 11,07 33,21 
135 Eskil FahlÄIK12,11 11,38 11,21 11,13 12,09 10,52 11,08 33,26 
130 Isak DahlOK Alehof11,28 11,30  11,22  11,49 11,26 34,20 
262 Leo SöderBohus IF Friidrott 12,16 11,51 11,44  12,55 11,57 35,51 
171 Anton WallgrenStarrkärr12,31 Ej start 11,52 11,46   12,03 36,09 
109 Axel SlättOK Alehof12,46 12,22  11,54  13,09 12,20 37,02 
234 Joel PerssonOK Alehof 17,26 12,29 13,04  14,08 13,13 39,41 
210 Axel LökholmBohus IF Friidrott14,30 16,11 16,13 15,52 15,21 14,32 14,47 44,23 
237 Arvid LindqvistBohus Taekwondo 15,23 15,20 14,44  14,38 14,54 44,42 
10 167 Malte LjungkvistOK Alehof15,46 14,29    14,59 15,04 45,14 
11 312 Dennis KjellebyBohus IF Friidrott   15,35 15,23 14,33 15,10 45,31 
 131 Oscar JohannessonNSK Nödinge13,12        
 228 Caesar MilliNödinge SK Ej start 11,44 11,23     
 290 Joel SignellAle IBF   14,24     
<< index
Pojkar 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
110 Erik SlättOK Alehof16,05 16,14 16,32 15,58 15,49 15,59 15,55 47,46 
229 Felix JohanssonOK Alehof 17,59 17,08 16,58 25,37  17,21 52,05 
285 Emil GrönroosOK Alehof  17,32 17,38  16,58 17,22 52,08 
223 Maximilian AlemyrKlubblös21,16  23,55 22,58 23,51 22,48 22,20 67,02 
 Axel WestmanOK Alehof        
 Filip JonssonBohus IF Friidrott12,43        
 247 Isak LindqvistIFK Kungälv14,59        
 297 Adam SörqvistSävedalens AIK    13,23    
<< index
Pojkar 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
145 Filip JonssonBohus IF Friidrott 19,07 19,06 19,08 27,56 19,13 19,07 57,21 
104 Philip FrickKongahälla AIK20,10 20,15 20,39   20,20 20,15 60,45 
224 David AdolfssonTingbergs AIS 21,41 20,53 21,45  20,20 20,58 62,54 
231 Daniel LinbergKongahälla AIK 21,45 22,02  22,06 21,53 21,53 65,40 
100 Lucas BoströmOK Alehof22,55 22,36  21,48 23,06 21,52 22,05 66,16 
125 Gustav BertsOK Alehof21,52   21,57  22,48 22,12 66,37 
127 Alfred JohanssonOK Alehof25,27 25,33 23,44 Brutit  24,51 24,40 74,02 
166 Simon LjungkvistOK Alehof26,21 26,01    26,37 26,19 78,59 
 158 Jonathan NorrmanBohus IF Friidrott 25,32       
 122 Adrian BergqvistOK Alehof25,49        
<< index
5.0km Män 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
151 Martin AnkelOK Alehof18,52 18,52   19,30  19,04 57,14 
245 Fredrik SturessonOK Alehof19,45  20,47  19,48  20,06 60,20 
273 Johan LennvikKongahälla AIK  22,42 22,02 23,08 22,09 22,17 66,53 
170 Fredrik ReinholmssonOK Alehof23,00 22,53 23,04 23,07 23,15 23,14 22,59 68,57 
159 Lars NorrmanBohus IF Friidrott23,50 23,52 23,47 24,17  25,33 23,49 71,29 
204 Jonathan GustafssonIK Zorro27,14  23,59 Brutit 25,24 24,41 24,41 74,04 
Sven BogeOK Alehof  24,44 25,16 25,19  25,06 75,19 
<< index
10.2km Män 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
267 Alexander OlanderOK Alehof 43,26 44,12   43,50 43,49 131,28 
205 Tobias GustafssonIK Zorro46,22 45,25 44,45 44,16  44,58 44,39 133,59 
268 Richard DahlOK Alehof Ej start 44,20 45,23 45,13  44,58 134,56 
296 Gustav WernboFotö   48,50 48,25 48,03 48,26 145,18 
195 Fredrik GustavssonVolvo IF54,04 51,13 50,00 50,30 50,14 48,49 49,41 149,03 
101 Erik JohanssonOK Alehof52,14  53,22 51,23 54,23  52,19 156,59 
259 Mattias JönssonBohus57,16 56,04 55,13 53,57 55,10 53,36 54,14 162,43 
137 Hans-Olof PerssonOK Alehof59,17  56,46 56,38 Brutit 58,03 57,09 171,27 
 272 Albin ThunbergOK Alehof  39,17      
 269 Hampus JohanssonOK Alehof 44,51   47,22    
 230 Hugo ThunbergOK Alehof 45,24 44,15   Brutit   
<< index
Motion 6.8 (6.8km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
103 Martin HogedalOK Alehof27,50 27,12 26,53 26,57   27,00 81,02 
142 Erik BoëthiusKongahälla AIK26,49 27,06    27,17 27,04 81,12 
143 Azim AlizadeKongahälla AIK27,55 28,08 27,57 27,50 28,09 27,22 27,42 83,07 
288 Harri MourujärviKongahälla AIK   29,59 29,50 29,25 29,44 89,14 
250 Anders SvenssonSKF Friluftsklubb31,33 31,35  30,27  30,04 30,41 92,04 
278 Andreas AnderssonKongahälla AIK 31,11  30,52  30,46 30,56 92,49 
126 Johan BertsOK Alehof31,26 31,44  32,06  31,15 31,28 94,25 
141 Christian BoëthiusKongahälla AIK31,38    31,32 33,03 32,04 96,13 
286 Per GrönroosOK Alehof  32,26 32,27  31,53 32,15 96,46 
10 193 Jonas NielsenNödinge33,11 33,35 33,10 32,45  31,50 32,35 97,45 
11 146 Jan LarssonKungälv34,23 33,38 33,22  34,05 33,03 33,21 100,03 
12 179 Anders LövgärdOK Alehof33,30 33,46  33,02 42,45 35,01 33,26 100,18 
13 232 Josefin NyqvistOK Alehof 34,22 Brutit  33,53 34,46 34,20 103,01 
14 249 Nicklas RidderskärNödinge34,18 34,25 34,23 34,27   34,22 103,06 
15 190 Veronika ÖstedtKongahälla AIK36,50 36,02 35,45 36,23 36,59  36,03 108,10 
16 251 Seppo KorkeaniemiSKF Friluftsklubb38,25 39,39  38,50  39,10 38,48 116,25 
17 284 Dag LindqvistBorgens Sportklubb  39,50 39,00 39,38 40,18 39,29 118,28 
18 213 Christer FlinkVolvo Trucks GTO47,14 40,28  44,38   44,06 132,20 
 294 Torbjörn PerssonOK Alehof   32,25     
 196 Börje KarlssonOK Alehof46,01        
 165 Christopher WallÄlvängen31,54        
 263 Kristina HögbergOK Alehof Brutit       
 Martin ThunbergOK Alehof        
 255 Roland FranssonTryggve36,34        
 293 Patrik FallbringWästbygg IF   33,57     
 311 Mikael HemlingbergKungälvslöparna KUL   32,29     
<< index
Motion 3.4 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
152 Nicklas TollessonHälle IF13,06 12,47  14,16   13,23 40,09 
161 Jan SvennbladÖlanda16,07  16,01 16,27   16,11 48,35 
107 Torgny KarlssonSolvikingarna17,37 17,10 17,19 17,07   17,12 51,36 
225 Jennie OhlsonKongahälla AIK 17,45 17,22 17,38 17,39  17,33 52,39 
102 Jack GrönroosOK Alehof18,35 18,16 18,55 18,13  17,52 18,07 54,21 
156 Camilla NorrmanBohus IF Friidrott18,25 18,21 18,11 18,19 18,41 18,19 18,16 54,49 
184 Klara MagnussonTingbergs AIS19,30  19,59 19,05   19,31 58,34 
252 Robert JohanssonKungälv21,30  19,42 19,56  19,09 19,35 58,47 
270 Rickard SilverhagenGirlpower 20,43 18,40 19,43   19,42 59,06 
10 186 Ulf NilssonNödinge26,50 22,52 20,45 20,33 20,49 20,01 20,26 61,19 
11 271 Malin ErikssonGirlpower 21,17 21,33 20,45  20,27 20,49 62,29 
12 254 Emma ElofssonKungälv21,27 21,07 20,28 Brutit  21,06 20,53 62,41 
13 222 Louise AlemyrKlubblös21,16 18,43 23,56 22,58 23,52 22,50 20,56 62,49 
14 258 Malin ZachrissonNödinge21,32 21,38 21,55 21,08   21,26 64,18 
15 253 Stig ElofssonNol23,08 21,28 21,31    22,02 66,07 
16 164 Bertil GustavssonTrinnebacken24,52 24,49 23,23 22,15 22,43 21,53 22,17 66,51 
17 257 Jan ZachrissonAlafors 23,08 21,55 21,55   22,19 66,58 
17 242 Idah HessfeltKlubblös23,32 22,30 22,12 22,16   22,19 66,58 
18 163 Siv GustavssonTrinnebacken26,20 25,23 25,45 24,58 24,31 24,14 24,34 73,43 
19 187 Ville NilssonNödinge26,44 Brutit 32,02 32,00  29,59 29,34 88,43 
20 277 Marit CarlssonTingbergs AIS 32,01 30,36  30,02 30,35 30,24 91,13 
21 197 Anna KnutssonKungälv21,20  35,07 35,16   30,34 91,43 
22 198 Anna LiljaTeam Kungälv34,46  35,07 35,16 28,36  32,49 98,29 
 298 Maria IvarssonAlafors    38,13    
 283 Sven BogeOK Alehof     17,21   
 199 Ann BerglundTeam Kungälv34,46  35,07      
 256 Sofia FranssonTryggve        
 291 Magnus SvenssonKlubblös   18,02     
 233 Christian magnussonSurte 16,29   16,01    
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott16,06        
 Mats NilssonSurte BK Supporterklubb        
 266 Klara AnderssonTingbergs AIS 20,13   21,46    
 299 Sandra AnderssonTingbergs AIS    38,17    
<< index
Lunken (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott  OK      
 915 Anette SvennbladÖlandaOK OK OK OK  OK   
 914 Ronny MagnussonKlubblösOK OK OK OK  OK   
 916 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale TorgOK  OK      
 919 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK OK OK OK OK OK   
 918 Linus ErikssonICA Kvantum Ale TorgOK  OK      
 917 Pernilla .ICA Kvantum Ale TorgOK OK OK      
 911 Solveig MagnussonKlubblösOK OK OK OK  OK   
 932 Anna BertsOK Alehof OK       
 920 Barbro EricsonKlubblös OK   OK OK   
 930 Marianne SjööICA Kvantum Ale Torg OK OK OK OK OK   
 931 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge OK       
 933 Sigge SjööICA Kvantum Nödinge  OK OK  OK   
 934 Inger HellmanKlubblös    OK    
<< index
PaprICAloppet (0.9km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 68 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK    OK    
 36 Charlie VånerhagKlubblösOK OK OK   OK   
 44 Theo MöllerNödinge SK OK OK OK OK    
 38 Lucia MilliNödinge SK OK OK OK  OK   
 37 Vera StrelénOK Alehof OK OK OK  OK   
 39 Sally HanssonAlafors OK OK OK  OK   
 41 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IK OK OK OK  OK   
 40 Ebbe HanssonAlafors OK OK OK  OK   
 42 Vilmer SunessonOK Alehof OK  OK OK OK   
 43 Viktor SunessonOK Alehof OK  OK OK OK   
 45 Leia OlssonNödinge SK OK       
 46 Joel Westerberg2Alafors OK OK OK OK OK   
 47 Eddie KusmarkNol  OK OK OK OK   
 48 Klara KusmarkNol  OK OK OK OK   
 50 Charlie PeterssonOK Alehof  OK  OK    
 29 Edvin WalmuNödingeOK OK OK OK     
 49 Alice EngströmYtterby  OK OK OK OK   
 51 Melvin PielNödinge  OK  OK OK   
 53 Leopold HåkanssonKlubblös  OK OK     
 58 Charlie JidetoftNödinge  OK  OK OK   
 57 Max NybergOK Alehof  OK OK     
 55 Liam BäckNygård  OK      
 56 Levin BäckNygård  OK OK OK    
 54 Svea KvistKlubblös  OK      
 59 Adam PollnowNödinge   OK     
 60 Charlie VetterNödinge   OK     
 62 Julia RamertNödinge   OK     
 61 Jacob RamertNödinge   OK     
 69 Märta FallbringSävedalen   OK     
 63 Nellie LiljanderNödinge    OK OK   
 64 Aline LiljanderKlubblös    OK OK   
 52 Nathalie LundellKlubblös  OK OK     
 65 Max EngströmYtterby    OK    
 30 Tilda WalmuNödingeOK OK OK OK     
 Leia LindenauOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 27 Erik OlssonNolOK OK   OK    
 25 Anton LindellOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 17 Matilda MadjarevicNödinge SKOK OK OK OK OK OK   
 20 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK OK       
 Leo Mikacicica kvantumOK OK OK OK OK OK   
 12 Valde SöderNödingeOK OK OK OK  OK   
 11 Ebba SöderNödingeOK OK OK OK  OK   
 23 Oscar EinarssonNödinge SKOK OK  OK  OK   
 28 Jakob AnderssonOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 13 Evelina SvalinOK AlehofOK OK  OK OK OK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK OK OK OK OK OK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK OK  OK     
 10 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK OK  OK     
 26 Tilda UnemanOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 31 Valter FahlbergKlubblösOK OK  OK  OK   
 22 Ludvig GråsjöNödingeOK OK OK OK OK OK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK OK  OK OK OK   
 24 Viktor ZachrissonOK AlehofOK OK       
 18 Loe RydelidKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 Lova HogedalOK AlehofOK OK OK   OK   
 16 Vera UppströmKlubblösOK OK       
 15 Alva UppströmKlubblösOK OK       
 Ella SergiYtterbyOK   OK     
 Tuve WaltherKlubblösOK OK       
 Vincent WaltherKlubblösOK OK       
 14 Meja AtterskogKlubblösOK OK OK      
 19 Albin PeterssonOK AlehofOK OK OK  OK OK   
 35 Vida PerezAlaforsOK  OK OK  OK   
 33 Moa LöfgrenNödingeOK    OK OK   
 34 Axel LöfgrenNödingeOK    OK OK   
 21 Gustav GråsjöNödingeOK        
 32 Lukas KindbladNödingeOK OK OK OK OK    
<< index
Tillbaka