Tid: onsdag 26 sep 14:26

OK Alehof - Kvantumserien 2018

Sammanlagda resultat (de 3 bästa tiderna)

Flickor -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Freja KvistOK Alehof        
<< index
Flickor 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Amanda SandebergOK Alehof        
 Thea StålhandskeNödinge        
 Ella MadjarevicNödinge SK        
<< index
Flickor 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Saga WallmobergOK Alehof        
 Sonja BertsOK Alehof        
 Maja Alenvik-DahlOK Alehof        
<< index
Flickor 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Hanna SchälinKongahälla AIK        
<< index
Flickor 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
5.0km Kvinnor 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Johanna OlssonKlubblös        
<< index
10.2km Kvinnor 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
Pojkar -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Ian StålhandskeNödinge        
 Vide WallmobergOK Alehof        
 Casper KarlénOK Alehof        
 Anton SandebergOK Alehof        
<< index
Pojkar 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Ludvig LindenauOK Alehof        
 Emil Alenvik-DahlOK Alehof        
 Alexander LindellOK Alehof        
 Ville FahlbergKlubblös        
 Hjalmar JohanssonOK Alehof        
 Elmar HessfeltKlubblös        
<< index
Pojkar 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
Pojkar 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Felix JohanssonOK Alehof        
 Axel WestmanOK Alehof        
<< index
Pojkar 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Alfred JohanssonOK Alehof        
 Gustav BertsOK Alehof        
 Lucas BoströmOK Alehof        
<< index
5.0km Män 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
10.2km Män 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Richard DahlOK Alehof        
 Erik JohanssonOK Alehof        
 Fredrik GustavssonVolvo IF        
 Hans-Olof PerssonOK Alehof        
<< index
Motion 6.8 (6.8km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Seppo KorkeaniemiSKF Friluftsklubb        
 Harri MourujärviKongahälla AIK        
 Johan BertsOK Alehof        
 Anders SvenssonSKF Friluftsklubb        
 Azim AlizadeKongahälla AIK        
<< index
Motion 3.4 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Anna KnutssonKlubblös        
 Ulf NilssonKlubblös        
 Ville NilssonKlubblös        
 Malin ZachrissonKlubblös        
 Idah HessfeltKlubblös        
<< index
Lunken (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
<< index
PaprICAloppet (0.9km)
Plac Nr Namn Klubb tis 2 okt tis 9 okt tis 16 okt tis 23 okt tis 30 okt tis 6 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK Alehof        
 Erik OlssonKlubblös        
 Anton LindellOK Alehof        
 Leo BertsOK Alehof        
 Matilda MadjarevicNödinge SK        
<< index
Tillbaka