Tid: tisdag 20 feb 18:44

OK Alehof - Kvantumserien 2017

Sammanlagda resultat (de 3 bästa tiderna)

Flickor -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
149 Alma GötestamGFKG / Kungälv8,23 7,58 7,59 8,12  7,43 7,53 23,40 
130 Moa DahlOK Alehof8,02 8,10 8,22 8,21  8,07 8,06 24,19 
275 Ebba BogeOK Alehof  8,25 8,26 8,12 8,06 8,14 24,43 
135 Ella MadjarevicOK Alehof8,09 8,28 9,04 8,50  8,44 8,27 25,21 
172 Thea StålhandskeNödinge9,34 9,44 8,51 Brutit 9,43 8,57 9,07 27,22 
153 Märta StrelénOK Alehof9,00 9,21  9,18  9,18 9,12 27,36 
104 Tilda LundströmNödinge10,37 9,56  9,21 9,09 9,40 9,23 28,10 
193 Hanna ÖrnKlubblös10,02  10,00 11,11  9,09 9,43 29,11 
136 Mira Mikacic NordströmNödinge10,03 10,25 9,57 11,12  11,24 10,08 30,25 
10 319 Elly MagnussonTingbergs AIS10,51  10,29 10,39   10,39 31,59 
 295 Holly ArlerosNödinge     11,24   
<< index
Flickor 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
103 Wilma LundströmNödinge7,02 7,05  7,02 6,55 7,00 6,59 20,57 
116 Agnes PrytzAle FK7,15 7,20  7,31 6,51 7,06 7,04 21,12 
260 Ellen StentoftNödinge 7,21 7,21 7,14  7,12 7,15 21,47 
181 Molly JonssonBohus IF Friidrott7,52 7,22 7,30 7,53  7,43 7,31 22,35 
121 Maja Alenvik-DahlOK Alehof7,51 7,53  7,55 7,33 7,37 7,40 23,01 
283 Sally HammarbäckNödinge  7,40 7,41  7,55 7,45 23,16 
139 Elin ZetterlundAhlafors IF7,58 7,54 7,45 7,57 7,52 7,51 7,49 23,28 
217 Ebba LövgärdOK Alehof7,34 7,56 8,15 8,10  7,58 7,49 23,28 
107 Agnes BogeOK Alehof7,55 7,58 8,15 8,10 8,10 7,50 7,54 23,43 
192 Alva ÖrnBohus IF Friidrott8,23  8,25 8,22  8,12 8,19 24,57 
10 258 Astrid KildénNödinge 8,07 8,25 8,42  8,34 8,22 25,06 
11 115 Amelia SavolainenYKK8,50 8,35 8,30 8,24   8,29 25,29 
12 109 Nellie BoströmNödinge SK9,32 8,44 8,40 8,13 8,42  8,31 25,35 
13 164 Elsa NymanBohus IF Friidrott9,15 8,50 8,59 9,03 8,58 8,34 8,47 26,22 
13 226 Elina RezazadehBohus IF Friidrott9,20 8,54 8,44 8,53  8,45 8,47 26,22 
14 156 Sonja BertsOK Alehof8,50 8,45 9,07    8,54 26,42 
15 194 Elvira WalmuNödinge10,00 8,28 8,29    8,59 26,57 
16 144 Elin AlmAle IBF10,38  8,37   8,00 9,05 27,15 
17 143 Saga WallmobergAle IBF10,37  8,36   8,06 9,06 27,19 
 286 Linnéa GrönroosOK Alehof   8,51     
 335 Emelie BoströmAlafors   9,05     
 57 Emilia LundellKlubblös   10,08     
 276 Mila AbrahamssonJennylunds ridklubb  8,48      
 246 Klara GreenOK Alehof 9,18 9,07      
 325 Louisa EliassonSurte  10,44      
 247 Alva VadetunNödinge 9,38       
 289 Elly EinarssonKungälvs OK    8,36    
<< index
Flickor 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
113 Wilma ReinholdssonOK Alehof11,48 11,33 12,00 11,51  12,02 11,44 35,12 
259 Linn StentoftNödinge 12,14 12,07 12,21  12,36 12,14 36,42 
211 Tilda LindqvistBohus IF Friidrott12,41 13,07 12,15 12,15 12,37 12,18 12,16 36,48 
219 Clara LövgärdOK Alehof13,12 14,12 13,03 12,51  13,11 13,01 39,05 
269 Elvira BoströmNödinge 13,24 13,14 12,59 13,12  13,08 39,25 
183 Judith KildénNödinge13,44 13,14  13,58  13,08 13,22 40,06 
173 Anna CarlssonTingbergs AIS13,55 13,42 13,14 13,27  14,12 13,27 40,23 
252 Sara BengtssonOK Alehof13,55 13,19 13,44 13,27   13,30 40,30 
148 Rebecka AnderssonOK Alehof15,41 14,15 14,59 15,15  15,11 14,48 44,25 
10 320 Edit MagnussonTingbergs AIS15,37  15,16 14,57   15,16 45,50 
 281 Elna WaldénAhlafors IF  16,48      
 240 Hanna SchälinKongahälla AIK 13,53    13,11   
 280 Angelina Holmquist OlssonAhlafors IF  16,48      
 277 Disa AbrahamssonYtterby IS  13,16      
 251 Elin HanssonÄlvbygdens MK 12,30 12,44      
 282 Frida OlssonAhlafors IF  14,51      
 313 Olivia LökholmBohus IF Friidrott        
<< index
Flickor 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
186 Louise LarssonKongahälla AIK15,29 15,27 15,12 15,06 15,18 15,23 15,12 45,36 
152 Elina ReinholdssonOK Alehof15,33 16,54 15,18  15,40 15,37 15,29 46,28 
167 Ella OhlsonKongahälla AIK16,37 16,44 16,09 16,33 16,23 15,49 16,07 48,21 
264 Ida PerssonOK Alehof 15,55  16,33 17,22 15,56 16,08 48,24 
223 Ida BengtssonOK Alehof16,20 15,35 17,07    16,20 49,02 
114 Julia BogeOK Alehof 19,03 18,36 19,26 Ej start 18,47 18,48 56,26 
157 Melissa ÅbergAle FK19,41 19,44 20,07  19,18 19,30 19,29 58,29 
196 Emma NorrmanBohus IF Friidrott20,09 19,42 20,49 20,22  20,39 20,04 60,13 
332 Agnes LindqvistAle IBF  25,26 26,02  22,43 24,43 74,11 
 257 Malin HanssonÄlvbygdens MK 20,00       
<< index
Flickor 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
263 Julia SvennbladAle FK 21,17 21,08 21,07  21,51 21,10 63,32 
178 Julia LindbladSävedalens AIK23,38 22,45  23,06 23,21  23,04 69,12 
158 Emma TellAle FK24,56 24,51    25,39 25,08 75,26 
<< index
5.0km Kvinnor 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
216 Anna LövgärdOK Alehof25,06 24,59 24,43    24,56 74,48 
 245 Lotta PerssonOK Alehof Brutit       
 Ellinor JohanssonOK Alehof        
<< index
10.2km Kvinnor 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 337 Ia CarlssonMit Tough Team   57,23     
<< index
Pojkar -7 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
120 Emil Alenvik-DahlOK Alehof7,34 7,01 7,04 7,02 6,47 6,54 6,54 20,42 
200 Ville FahlbergKlubblös7,52 7,09 7,11 7,17  7,14 7,11 21,34 
127 Alexander LindellOK Alehof7,14 7,09 7,11 7,19 7,16 7,22 7,11 21,34 
184 Teodor SkånbergBohus IF Friidrott8,23 8,03 7,48 9,25 8,00 7,38 7,48 23,26 
342 Ludvig SvenssonAlafors   7,50 8,26 7,26 7,54 23,42 
171 Hannes SvennbladAhlafors IF8,05 8,15 7,55 8,19  7,49 7,56 23,49 
165 Arvid NymanAlebrottarna9,16 7,59 11,25 8,03 7,51 8,06 7,57 23,53 
117 Eric UnemanOK Alehof8,06 8,10 8,30 8,14 8,41 8,02 8,06 24,18 
147 Gabriel AnderssonOK Alehof8,07 8,18 8,19 8,06  8,06 8,06 24,19 
137 Elmar HessfeltNol10,36 9,56 10,42   10,39 10,23 31,11 
10 227 Vide WallmobergAle IBF11,25 10,54 10,44   11,50 11,01 33,03 
 44 Teo CharlemoBohus IF Friidrott   8,28     
 Melker SvenssonAlafors   10,18     
 338 Alfred NyquistNödinge IS   8,54     
 266 Vidar SunessonOK Alehof 8,52 10,40      
 299 Alfred NyquistNödinge SK     8,03   
<< index
Pojkar 8-9 (1.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
221 Wilmer DahlmanNol6,56 6,33 6,31 6,30 6,28 6,33 6,29 19,29 
154 Filip SörqvistAggetorp6,35 6,36 6,42    6,37 19,53 
163 Leo SöderBohus IF Friidrott6,35 6,56  6,53  6,41 6,43 20,09 
129 Ludvig StensbyNödinge SK7,06 7,01 7,04 7,10   7,03 21,11 
132 Alvin HogedalOK Alehof7,07 7,18 7,29 7,50   7,18 21,54 
138 Noel SjöströmAle IBF7,10 7,41 7,55   7,50 7,33 22,41 
128 Harry JohanssonNödinge8,46 11,13 7,53 8,01  8,39 8,11 24,33 
125 Hjalmar JohanssonOK Alehof9,19 14,19  9,31 8,23 8,29 8,43 26,11 
134 Melvin StrömKlubblös8,44 9,18 10,58   8,37 8,53 26,39 
10 119 Ludvig LindenauOK Alehof9,13 10,51 9,26  8,36 9,01 8,56 26,50 
11 311 Dennis KjellbyBohus IF Friidrott9,14 9,23 8,49    9,08 27,26 
12 191 Elias SvalinOK Alehof9,02 9,42   9,33 9,33 9,22 28,08 
 312 Axel LökholmBohus IF Friidrott7,37 8,10       
 339 Sixten FollbringSävedalen   8,49 8,57    
<< index
Pojkar 10-11 (2.5km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
182 Filip JonssonBohus IF Friidrott9,45   9,35  9,40 9,40 29,00 
222 Melvin DahlmanNol11,33 11,31  11,07 10,56 10,30 10,51 32,33 
131 Isak DahlOK Alehof11,45 11,44  12,02  11,44 11,44 35,13 
241 Anton WallgrenGurentorp 12,11 12,08 11,56 Brutit 11,48 11,57 35,52 
228 Erik Andersen KildénNödinge SK13,09 12,05 12,03 12,00  12,29 12,02 36,08 
176 Axel OhlsonKongahälla AIK12,40 12,07 12,15 12,51 13,33 12,35 12,19 36,57 
189 Ludwig HenrixonAle FK13,53 12,07 12,00    12,40 38,00 
106 Axel SlättOK Alehof13,36 13,42 13,14 13,26 13,42 15,01 13,25 40,16 
145 Calle AlmAhlafors IF13,01 13,05 14,54 14,30   13,32 40,36 
10 124 Malte LjungkvistOK Alehof14,02 14,20 15,23    14,35 43,45 
11 242 Felix JohanssonOK Alehof 12,49 13,38  17,48  14,45 44,15 
12 262 Joel PerssonOK Alehof 14,18  17,31 15,34 16,45 15,32 46,37 
13 327 Axel WestmanOK Alehof  15,26 17,32  17,03 16,40 50,01 
 238 Melker WetterlinAhlafors IF Brutit       
 279 Ludvig SunnefeldtNödinge  12,12      
<< index
Pojkar 12-13 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
118 Philip FrickAle FK13,16 14,05 13,02 13,29 14,12 13,33 13,15 39,47 
155 Adam SörqvistSävedalens AIK13,17 13,07   13,25  13,16 39,49 
175 Emil LindbladSävedalens AIK13,31 13,22    13,50 13,34 40,43 
140 Anton ZetterlundAhlafors IF14,37 14,25 14,22 14,47 14,13 14,46 14,20 43,00 
233 Gustav BertsOK Alehof 14,41 14,57   15,24 15,00 45,02 
256 Daniel LinbergKongahälla AIK15,36 15,32 15,17 15,14  15,47 15,21 46,03 
271 Erik KarlssonOK Alehof 15,17 15,38 15,44  15,21 15,25 46,16 
100 Lucas BoströmOK Alehof15,26 15,50  15,51 16,11 15,44 15,40 47,00 
212 Isak LindqvistIFK Kungälv15,57 15,53 15,38    15,49 47,28 
10 105 Erik SlättOK Alehof18,13 17,23 17,15 17,19  17,35 17,19 51,57 
11 126 Alfred JohanssonOK Alehof17,40 17,16 17,11  17,43 19,29 17,22 52,07 
12 151 Leo CarlssonAle FK18,59  18,21 18,01  18,11 18,11 54,33 
13 142 Emil GrönroosOK Alehof19,40 18,39 20,15 18,56   19,05 57,15 
14 188 Erik HenrixonAle FK20,38 20,24 20,07    20,23 61,09 
 133 Adrian BergqvistOK Alehof17,04        
 190 Emil EmberetsénYtterby IS19,47        
 180 Melker CederfloKongahälla AIK15,12        
 290 Alwin EinarssonKungälvs OK    17,51    
 123 Simon LjungkvistOK Alehof15,31 Brutit 18,17      
 Filip SchälinKongahälla AIK        
<< index
Pojkar 14-15 (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
166 Johan HallbergKareby IS22,38  21,37  22,31 21,33 21,53 65,41 
111 Linus BoströmOK Alehof23,44 22,32  24,20 24,27 23,46 23,20 70,02 
197 Jonathan NorrmanBohus IF Friidrott23,54 25,09 25,31 25,18  26,13 24,47 74,21 
101 Erik JohanssonOK Alehof24,42 24,37  27,08 26,58 25,13 24,50 74,32 
<< index
5.0km Män 16- (5.0km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
336 Martin AnkelOK Alehof   19,08 19,15 20,11 19,31 58,34 
317 Tobias GustafssonIK Zorro21,59 22,45 21,22 20,45 20,48 21,18 20,57 62,51 
278 Mattias KarlssonOK Alehof  22,08  21,46 21,45 21,53 65,39 
 187 Carl MalmströmKongahälla AIK20,42 21,01       
<< index
10.2km Män 16- (10.2km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
243 Albin ThunbergOK Alehof 38,06  37,37  38,08 37,57 113,51 
268 Alexander OlanderOK Alehof 43,33  41,52 41,07  42,10 126,32 
270 Hampus JohanssonOK Alehof 44,10  43,32  42,53 43,31 130,35 
112 Fredrik ReinholdssonOK Alehof48,38 49,43  48,51 48,56 48,00 48,29 145,29 
234 Martin ThunbergOK Alehof 59,21 58,37 56,16 56,07  57,00 171,00 
 284 Johannes KällqvistICA Kvantum Ale Torg  42,53      
 122 Richard DahlOK Alehof46,48   Brutit     
 267 Joakim EngströmKongahälla AIK 38,14 38,59      
 195 Christopher WallÄlvängen47,15        
 324 Ola NetzenTeam Kungälv51,05        
 254 Erik KarlssonOK Alehof36,38 35,24    Ej start   
 296 Marcus UllmanOK Alehof     43,19   
 Patrik BrantsKongahälla AIK        
 213 Björn PehrssonOK Alehof44,05        
<< index
Motion 6.8 (6.8km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
334 Fredrik SturessonOK Alehof  26,49 26,25 26,09  26,27 79,23 
185 Nicklas TollessonHälle IF25,57 25,51 31,03    27,37 82,51 
208 Fredrik SamuelssonKongahälla AIK28,50 28,32 29,01 28,23 29,42 27,33 28,09 84,28 
316 Mirella CarlssonKongahälla AIK29,07 29,34 30,28  Brutit  29,43 89,09 
207 Harri MourujärviKongahälla AIK30,03 30,05  31,40  29,44 29,57 89,52 
206 Christian BoëthiusKongahälla AIK30,08 30,07   31,08 30,50 30,21 91,05 
230 Andreas AnderssonKongahälla AIK30,32  31,09  31,25 31,05 30,55 92,46 
261 Torbjörn PerssonOK Alehof 32,18  32,40  32,20 32,26 97,18 
229 Johan BertsOK Alehof33,11 33,21 33,06   33,16 33,11 99,33 
10 220 Mikael HemlingbergKUL34,45 34,02 33,52 35,04 34,21 33,26 33,46 101,20 
11 329 Jan LarssonKUL  34,34  34,31 34,24 34,29 103,29 
12 314 Marita RandbyKongahälla AIK35,04 33,48 34,38    34,30 103,30 
13 141 Therése SköldénKUL35,35 34,51 34,50 35,03 35,23  34,54 104,44 
14 265 Veronika ÖstedtKongahälla AIK 37,07 36,15 35,38  35,38 35,50 107,31 
15 333 Ulf LarssonOK Alehof  37,59 37,33 37,51 37,27 37,37 112,51 
16 205 Johan LindhKongahälla AIK37,11  40,41  38,26 39,13 38,16 114,50 
17 253 Magnus UganderAlafors40,07 40,45 39,19 39,17 38,54 38,10 38,47 116,21 
18 Dag LindqvistBorgens Sportklubb38,09 40,02  39,10 39,23  38,54 116,42 
19 288 Klas KarlssonOK Alehof   39,56 39,04 38,24 39,08 117,24 
20 318 Ann-Charlotte AnderssonOK Alehof42,21 41,43 40,51 41,41  40,35 41,02 123,07 
21 250 Marie AlenvikOK Alehof 45,09 45,16  43,21 43,42 44,04 132,12 
 326 Martin HogedalOK Alehof  27,57 27,41     
 272 Per GrönroosOK Alehof 32,14 32,19      
 287 Jeanette PetterssonBorgens Sportklubb   41,01     
 328 Jens LarssonOK Alehof  30,01  29,49    
 Mattias KarlssonOK Alehof   30,46     
 340 Ida AnvegårdMit Tough Team   38,11     
 330 Helene OpperdoesKongahälla AIK  33,29      
 218 Anders LövgärdOK Alehof34,30 33,11       
 225 Mikael JohanssonAlafors45,53        
 179 Martin CederfloKungälv30,59        
 224 Ann-Sofie JohanssonAlafors45,53        
 315 Rickard AmbringKongahälla AIK31,01 31,14       
 110 Hans-Olof PerssonOK Alehof38,20        
 Emilia LuttuKlubblös        
 294 Anki LarsenOK Alehof    43,51    
 David BurmanKlubblös        
 Therese DahlströmOK Alehof        
 291 Mats NyströmFriskis & Svettis Kungälv    28,22    
 146 Mia AlmAhlafors IF38,53        
<< index
Motion 3.4 (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
215 Omar IbrahimBohus IF Friidrott12,45 14,15 12,34 15,01   13,11 39,34 
174 Björn LindbladSävedalens AIK14,03 14,10    13,47 14,00 42,00 
199 Lars NorrmanBohus IF Friidrott15,40 19,40 20,47 15,25  15,31 15,32 46,36 
202 Tomas SjöbergAle IBF16,36 16,39 16,23   25,15 16,32 49,38 
249 Malin GentoftRivermeadow Athletics 17,32 17,26 17,49  17,24 17,27 52,22 
108 Sven BogeOK Alehof17,11 19,03  19,27 17,03 18,48 17,40 53,02 
168 Jennie OhlsonKongahälla AIK18,52 18,23 18,22  18,13 18,05 18,13 54,40 
232 Jack GrönroosOK Alehof 18,41 18,08 18,19 18,32 18,24 18,17 54,51 
209 Cecilia HeineTingbergs AIS18,21  18,24 18,20   18,21 55,05 
10 244 Glenn AnderssonÄlvängen 20,19 19,20 19,19  18,54 19,11 57,33 
11 198 Camilla NorrmanBohus IF Friidrott19,01 19,57 19,43 19,11  19,25 19,12 57,37 
12 235 Victoria ZikovicAle FK 20,35 19,49 20,23 19,22 19,07 19,26 58,18 
13 210 Klara AnderssonTingbergs AIS19,24 20,08 19,46 20,40 19,19  19,29 58,29 
14 177 Kerstin LindbladSävedalens AIK19,51 19,49  19,45   19,48 59,25 
15 273 Mats NilssonNödinge 20,54 20,18  20,11 20,11 20,13 60,40 
16 307 Mikael KarlssonTingbergs AIS21,46 21,27 20,32 20,39   20,52 62,38 
17 308 Jonny KristianssonTingbergs AIS21,35  21,15 20,44   21,11 63,34 
18 102 Bertil GustafssonTrinnebacken23,14 22,34 22,18 23,00 23,21 22,32 22,28 67,24 
19 255 Moa SjöbergAle IBFEj start 26,02 25,24   22,39 24,41 74,05 
20 322 Kickie SignellBorgens Sportklubb25,13  28,13 26,30  25,08 25,37 76,51 
21 305 Siv GustafssonTrinnebacken26,10  25,52  25,26 26,07 25,48 77,25 
22 204 Elise SjöbergAle IBF27,14 26,02 36,57   25,12 26,09 78,28 
23 203 Marlene SjöbergAle IBF27,14 26,03 36,57    30,04 90,14 
 293 Erik AnderssonTingbergs AIS    17,55    
 331 Anders WesterÄlvängen  16,53      
 285 Joel SignellBorgens Sportklubb  28,07 26,47     
 274 Marthen KrantzBohus IF Friidrott 15,54       
 298 Patrik GentoftRivermeadow Athletics     15,16   
 345 Arvid LindqvistBohus Taekwondo   26,47     
 344 Cecilia WedbergSkepplanda   23,33     
 292 Martin AnderssonTingbergs AIS    18,55    
 343 Helena KlangÄlvängen   23,34     
 309 Karin KristianssonTingbergs AIS25,54        
 150 Hans-Anders KarlssonIK Kongahälla(fotboll)25,13        
 248 Hannes KlangÄlvängen 26,45 23,27      
 310 Malin KarlssonTingbergs AIS30,13        
 297 Jonathan GustafssonIK Zorro     15,19   
 Annika BengtssonOK Alehof        
 Julia KristianssonTingbergs AIS        
 237 Loella PerssonOK Alehof 23,02       
 321 Klara MagnussonTingbergs AIS20,33        
 236 Ossram PerssonOK Alehof 23,01       
 323 Dag LindqvistBorgens Sportklubb  25,44   23,13   
 231 Annika KrantzBohus IF Friidrott23,43 22,49       
<< index
Lunken (3.4km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 Pär CarlssonAle FKOK OK OK OK OK OK   
 11 Jimmy RohdinICA Kvantum Ale TorgOK OK  OK  OK   
 160 Madde ErikssonICA Kvantum Ale TorgOK OK       
 12 Helena EkbergICA Kvantum Ale Torg OK OK      
 13 Marie RydénICA Kvantum Ale Torg        
 14 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale Torg OK OK      
 162 Daniel SvenssonICA Kvantum Ale TorgOK OK OK OK  OK   
 161 Anna AxelssonICA Kvantum Ale TorgOK  OK OK     
 170 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK  OK OK OK    
 Solveig MagnussonNödingeOK OK OK OK OK OK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 169 Maha AsplundICA Kvantum Ale TorgOK  OK  OK    
 159 Pernilla JokobssonICA Kvantum Ale TorgOK OK OK OK OK OK   
 15 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale Torg  OK OK OK OK   
<< index
PaprICAloppet (0.9km)
Plac Nr Namn Klubb tis 3 okt tis 10 okt tis 17 okt tis 24 okt tis 31 okt tis 7 nov 3 bästa medeltid 3 bästa totaltid
 65 Julia PollnowNödingeOK        
 36 Leo BertsOK AlehofOK OK       
 66 Adam PollnowNödingeOK        
 68 Vincent SchulerBohus IF FriidrottOK  OK      
 81 Iva WetterlinNol OK   OK OK   
 48 Joar Palmgren BerissonOK Alehof OK OK OK  OK   
 46 Evelina SvalinOK AlehofOK OK   OK OK   
 49 Casper KarlénKlubblös OK OK OK OK    
 58 Levin BäckKlubblösOK OK OK      
 34 Leo Mikacic NordströmNödingeOK OK OK OK OK OK   
 Emilia LundellKlubblösOK OK OK      
 61 Melvin WereliusNödingeOK        
 45 Edvin WalmuNödingeOK OK OK      
 56 Liam BäckKlubblösOK OK OK      
 50 Erik OlssonNol OK OK OK  OK   
 Teo CharlemoBohus IF FriidrottOK  OK      
 71 Tindra SöderströmNödinge  OK OK  OK   
 53 Maja GentoftRivermeadow Athletics OK OK   OK   
 73 Stella SöderströmNödinge  OK OK  OK   
 72 Molly SöderströmNödinge  OK OK  OK   
 80 Märta FollbringSävedalen   OK OK    
 76 Vidar Sunesson KarlssonOK Alehof  OK  OK OK   
 78 Linnea WallgrenGurentorp  OK OK OK OK   
 79 Axel LöfgrenKlubblös   OK  OK   
 54 Svante GreenKlubblös OK OK      
 74 Viktor SunessonOK Alehof  OK      
 67 Theo MöllerNödinge SK  OK   OK   
 52 Elton KlangÄlvängen OK OK      
 70 Alice PielNödinge  OK OK OK OK   
 51 Lukas KindbladKlubblös  OK OK  OK   
 63 Maja SöderströmÄlvängenOK OK OK  OK OK   
 69 Gustav GråsjöNödinge  OK OK  OK   
 60 Jakob AnderssonOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 62 Wilma SöderströmÄlvängenOK OK OK  OK OK   
 35 Vera StrelénOK AlehofOK OK  OK OK OK   
 38 Ebba SöderNödingeOK OK  OK     
 18 Viola SavolainenYKKOK OK OK OK     
 55 Hugo SjöströmAle IBFOK OK OK   OK   
 37 Valde SöderNSK NödingeOK OK  OK     
 20 Tilda UnemanOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 33 Matilda MadjarevicOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 17 Gabriel SlättOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 21 Leia LindenauÄlvängenOK OK OK OK OK OK   
 27 Anton LindellOK AlehofOK OK OK OK OK OK   
 31 Viktor ZachrissonOK AlehofOK OK OK OK  OK   
 40 Niklas PetterssonNödinge SKOK OK       
 19 Eelis SavolainenYKKOK OK OK OK     
 41 Hanna PetterssonNödingeOK OK OK      
 25 Alice EngströmYtterbyOK        
 30 Lova HogedalOK AlehofOK OK OK OK     
 39 Tyra NymanNödingeOK OK OK OK OK OK   
 26 Max EngströmYtterbyOK        
 64 Sigrid EinarssonNödingeOK OK OK OK     
 32 Wilma StrömKlubblösOK OK OK OK OK OK   
 43 Tilda WalmuNödingeOK OK OK      
 59 Nathelie LundellKlubblösOK OK OK OK     
 29 Vera StensbyNödinge SKOK OK OK OK     
 22 Jaime HasbunOK AlehofOK OK    OK   
 47 Leo RydelidNolOK OK OK OK  OK   
 28 Lea JohanssonNödingeOK OK OK OK  OK   
 42 Ian StålhandskeNödingeOK OK OK OK OK OK   
 23 Ebbe HanssonICA Kvantum Ale TorgOK OK OK  OK    
 341 Melker SvenssonAlafors    OK OK   
 24 Sally HanssonICA Kvantum Ale TorgOK OK OK  OK    
<< index
Tillbaka