Tid: fredag 21 feb 01:56

OK Alehof - Kvantumserien 2018

Resultat för PaprICAloppet (0.9km)

Deltävling 1 (tis 2 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Vera UppströmKlubblösOK   
 Alva UppströmKlubblösOK   
 Ella SergiYtterbyOK   
 Tuve WaltherKlubblösOK   
 Vincent WaltherKlubblösOK   
 Meja AtterskogKlubblösOK   
 Albin PeterssonOK AlehofOK   
 Vida PerezAlaforsOK   
 Moa LöfgrenNödingeOK   
 Axel LöfgrenNödingeOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Valter FahlbergKlubblösOK   
 Edvin WalmuNödingeOK   
 Charlie VånerhagKlubblösOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Viktor ZachrissonOK AlehofOK   
 Tilda WalmuNödingeOK   
 Gustav GråsjöNödingeOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Erik OlssonNolOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Valde SöderNödingeOK   
 Ebba SöderNödingeOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Jakob AnderssonOK AlehofOK   
 Evelina SvalinOK AlehofOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Oscar EinarssonNödinge SKOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Charlie JidetoftNödinge   
 Max NybergOK Alehof   
 Liam BäckNygård   
 Levin BäckNygård   
 Svea KvistKlubblös   
 Melvin PielNödinge   
 Charlie VetterNödinge   
 Julia RamertNödinge   
 Märta FallbringSävedalen   
 Nellie LiljanderNödinge   
 Leopold HåkanssonKlubblös   
 Aline LiljanderKlubblös   
 Adam PollnowNödinge   
 Jacob RamertNödinge   
 Max EngströmYtterby   
 Alice EngströmYtterby   
 Charlie PeterssonOK Alehof   
 Klara KusmarkNol   
 Eddie KusmarkNol   
 Joel Westerberg2Alafors   
 Leia OlssonNödinge SK   
 Viktor SunessonOK Alehof   
 Ebbe HanssonAlafors   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IK   
 Sally HanssonAlafors   
 Vera StrelénOK Alehof   
 Lucia MilliNödinge SK   
 Theo MöllerNödinge SK   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK   
 Nathalie LundellKlubblös   
 Vilmer SunessonOK Alehof   

Deltävling 2 (tis 9 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Tuve WaltherKlubblösOK   
 Vincent WaltherKlubblösOK   
 Meja AtterskogKlubblösOK   
 Albin PeterssonOK AlehofOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Valter FahlbergKlubblösOK   
 Edvin WalmuNödingeOK   
 Charlie VånerhagKlubblösOK   
 Alva UppströmKlubblösOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Sally HanssonAlaforsOK   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IKOK   
 Ebbe HanssonAlaforsOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Leia OlssonNödinge SKOK   
 Joel Westerberg2AlaforsOK   
 Lucia MilliNödinge SKOK   
 Vera UppströmKlubblösOK   
 Tilda WalmuNödingeOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Erik OlssonNolOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Valde SöderNödingeOK   
 Ebba SöderNödingeOK   
 Oscar EinarssonNödinge SKOK   
 Jakob AnderssonOK AlehofOK   
 Evelina SvalinOK AlehofOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Viktor ZachrissonOK AlehofOK   
 Levin BäckNygård   
 Svea KvistKlubblös   
 Adam PollnowNödinge   
 Charlie VetterNödinge   
 Max NybergOK Alehof   
 Liam BäckNygård   
 Jacob RamertNödinge   
 Märta FallbringSävedalen   
 Nellie LiljanderNödinge   
 Aline LiljanderKlubblös   
 Julia RamertNödinge   
 Max EngströmYtterby   
 Nathalie LundellKlubblös   
 Leopold HåkanssonKlubblös   
 Melvin PielNödinge   
 Alice EngströmYtterby   
 Charlie PeterssonOK Alehof   
 Klara KusmarkNol   
 Eddie KusmarkNol   
 Ella SergiYtterby   
 Gustav GråsjöNödinge   
 Vida PerezAlafors   
 Moa LöfgrenNödinge   
 Axel LöfgrenNödinge   
 Charlie JidetoftNödinge   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK   

Deltävling 3 (tis 16 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Vida PerezAlaforsOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Edvin WalmuNödingeOK   
 Charlie VånerhagKlubblösOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Lucia MilliNödinge SKOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Sally HanssonAlaforsOK   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IKOK   
 Ebbe HanssonAlaforsOK   
 Joel Westerberg2AlaforsOK   
 Eddie KusmarkNolOK   
 Klara KusmarkNolOK   
 Charlie PeterssonOK AlehofOK   
 Alice EngströmYtterbyOK   
 Nathalie LundellKlubblösOK   
 Melvin PielNödingeOK   
 Leopold HåkanssonKlubblösOK   
 Charlie JidetoftNödingeOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Liam BäckNygårdOK   
 Levin BäckNygårdOK   
 Svea KvistKlubblösOK   
 Albin PeterssonOK AlehofOK   
 Meja AtterskogKlubblösOK   
 Tilda WalmuNödingeOK   
 Jakob AnderssonOK AlehofOK   
 Ebba SöderNödingeOK   
 Valde SöderNödingeOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Oscar EinarssonNödinge SK   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Erik OlssonNol   
 Charlie VetterNödinge   
 Julia RamertNödinge   
 Jacob RamertNödinge   
 Märta FallbringSävedalen   
 Nellie LiljanderNödinge   
 Aline LiljanderKlubblös   
 Adam PollnowNödinge   
 Max EngströmYtterby   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Tuve WaltherKlubblös   
 Ella SergiYtterby   
 Moa LöfgrenNödinge   
 Axel LöfgrenNödinge   
 Alva UppströmKlubblös   
 Valter FahlbergKlubblös   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK   
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Vera UppströmKlubblös   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs Runners   
 Gustav GråsjöNödinge   
 Vilmer SunessonOK Alehof   
 Viktor SunessonOK Alehof   
 Leia OlssonNödinge SK   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Viktor ZachrissonOK Alehof   
 Vincent WaltherKlubblös   

Deltävling 4 (tis 23 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Valter FahlbergKlubblösOK   
 Edvin WalmuNödingeOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Lucia MilliNödinge SKOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Sally HanssonAlaforsOK   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IKOK   
 Ebbe HanssonAlaforsOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Joel Westerberg2AlaforsOK   
 Eddie KusmarkNolOK   
 Klara KusmarkNolOK   
 Alice EngströmYtterbyOK   
 Nathalie LundellKlubblösOK   
 Leopold HåkanssonKlubblösOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Levin BäckNygårdOK   
 Adam PollnowNödingeOK   
 Charlie VetterNödingeOK   
 Julia RamertNödingeOK   
 Jacob RamertNödingeOK   
 Märta FallbringSävedalenOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Vida PerezAlaforsOK   
 Tilda WalmuNödingeOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Oscar EinarssonNödinge SKOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Ebba SöderNödingeOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Evelina SvalinOK AlehofOK   
 Valde SöderNödingeOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Ella SergiYtterbyOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Jakob AnderssonOK AlehofOK   
 Liam BäckNygård   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Charlie JidetoftNödinge   
 Erik OlssonNol   
 Nellie LiljanderNödinge   
 Aline LiljanderKlubblös   
 Melvin PielNödinge   
 Svea KvistKlubblös   
 Max EngströmYtterby   
 Meja AtterskogKlubblös   
 Leia OlssonNödinge SK   
 Gustav GråsjöNödinge   
 Viktor ZachrissonOK Alehof   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Vera UppströmKlubblös   
 Charlie VånerhagKlubblös   
 Alva UppströmKlubblös   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK   
 Tuve WaltherKlubblös   
 Axel LöfgrenNödinge   
 Moa LöfgrenNödinge   
 Vincent WaltherKlubblös   
 Charlie PeterssonOK Alehof   
 Albin PeterssonOK Alehof   

Deltävling 5 (tis 30 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Axel LöfgrenNödingeOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OKOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Joel Westerberg2AlaforsOK   
 Moa LöfgrenNödingeOK   
 Eddie KusmarkNolOK   
 Charlie PeterssonOK AlehofOK   
 Alice EngströmYtterbyOK   
 Melvin PielNödingeOK   
 Charlie JidetoftNödingeOK   
 Levin BäckNygårdOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Aline LiljanderKlubblösOK   
 Klara KusmarkNolOK   
 Albin PeterssonOK AlehofOK   
 Max EngströmYtterbyOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Evelina SvalinOK AlehofOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Erik OlssonNolOK   
 Jakob AnderssonOK Alehof   
 Oscar EinarssonNödinge SK   
 Ebba SöderNödinge   
 Valde SöderNödinge   
 Nathalie LundellKlubblös   
 Leopold HåkanssonKlubblös   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Max NybergOK Alehof   
 Liam BäckNygård   
 Märta FallbringSävedalen   
 Jacob RamertNödinge   
 Svea KvistKlubblös   
 Adam PollnowNödinge   
 Julia RamertNödinge   
 Charlie VetterNödinge   
 Tilda WalmuNödinge   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Vera UppströmKlubblös   
 Alva UppströmKlubblös   
 Ella SergiYtterby   
 Tuve WaltherKlubblös   
 Vincent WaltherKlubblös   
 Meja AtterskogKlubblös   
 Viktor ZachrissonOK Alehof   
 Vida PerezAlafors   
 Gustav GråsjöNödinge   
 Valter FahlbergKlubblös   
 Tilda UnemanOK Alehof   
 Edvin WalmuNödinge   
 Charlie VånerhagKlubblös   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Lucia MilliNödinge SK   
 Vera StrelénOK Alehof   
 Sally HanssonAlafors   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IK   
 Ebbe HanssonAlafors   
 Leia OlssonNödinge SK   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   

Deltävling 6 (tis 6 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Leia LindenauOK AlehofOK   
 Charlie JidetoftNödingeOK   
 Albin PeterssonOK AlehofOK   
 Vida PerezAlaforsOK   
 Moa LöfgrenNödingeOK   
 Axel LöfgrenNödingeOK   
 Valter FahlbergKlubblösOK   
 Melvin PielNödingeOK   
 Charlie VånerhagKlubblösOK   
 Alice EngströmYtterbyOK   
 Lucia MilliNödinge SKOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Sally HanssonAlaforsOK   
 Vincent Holmqvist OlssonAle 90 IKOK   
 Ebbe HanssonAlaforsOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Joel Westerberg2AlaforsOK   
 Eddie KusmarkNolOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Klara KusmarkNolOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Evelina SvalinOK AlehofOK   
 Loe RydelidKlubblösOK   
 Tyra NymanAlebrottarnaOK   
 Ebba SöderNödingeOK   
 Valde SöderNödingeOK   
 Leo Mikacicica kvantumOK   
 Jakob AnderssonOK AlehofOK   
 Oscar EinarssonNödinge SKOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Matilda MadjarevicNödinge SKOK   
 Anton LindellOK AlehofOK   
 Aline LiljanderKlubblösOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Charlie PeterssonOK Alehof   
 Levin BäckNygård   
 Nathalie LundellKlubblös   
 Leopold HåkanssonKlubblös   
 Jacob RamertNödinge   
 Julia RamertNödinge   
 Max NybergOK Alehof   
 Liam BäckNygård   
 Charlie VetterNödinge   
 Svea KvistKlubblös   
 Märta FallbringSävedalen   
 Adam PollnowNödinge   
 Max EngströmYtterby   
 Tilda WalmuNödinge   
 Erik OlssonNol   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Gustav GråsjöNödinge   
 Viktor ZachrissonOK Alehof   
 Vera UppströmKlubblös   
 Alva UppströmKlubblös   
 Ella SergiYtterby   
 Tuve WaltherKlubblös   
 Vincent WaltherKlubblös   
 Meja AtterskogKlubblös   
 Lukas KindbladNödinge   
 Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK   
 Edvin WalmuNödinge   
 Leia OlssonNödinge SK   
 Theo MöllerNödinge SK   

Tillbaka