Tid: torsdag 26 nov 10:02

OK Alehof - Kvantumserien 2018

Resultat för Lunken (3.4km)

Deltävling 1 (tis 2 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Anette SvennbladÖlandaOK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonKlubblösOK   
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott   
 Anna BertsOK Alehof   
 Barbro EricsonKlubblös   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale Torg   
 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge   
 Sigge SjööICA Kvantum Nödinge   
 Inger HellmanKlubblös   

Deltävling 2 (tis 9 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Anette SvennbladÖlandaOK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK   
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonKlubblösOK   
 Anna BertsOK AlehofOK   
 Barbro EricsonKlubblösOK   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK   
 Jimmi RodhinICA Kvantum NödingeOK   
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale Torg   
 Sigge SjööICA Kvantum Nödinge   
 Inger HellmanKlubblös   

Deltävling 3 (tis 16 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Julia SvennbladBohus IF FriidrottOK   
 Anette SvennbladÖlandaOK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonKlubblösOK   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sigge SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Anna BertsOK Alehof   
 Barbro EricsonKlubblös   
 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge   
 Inger HellmanKlubblös   

Deltävling 4 (tis 23 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Anette SvennbladÖlandaOK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK   
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonKlubblösOK   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sigge SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale Torg   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale Torg   
 Anna BertsOK Alehof   
 Barbro EricsonKlubblös   
 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge   
 Inger HellmanKlubblös   

Deltävling 5 (tis 30 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Barbro EricsonKlubblösOK   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK   
 Inger HellmanKlubblösOK   
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott   
 Anette SvennbladÖlanda   
 Ronny MagnussonKlubblös   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale Torg   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale Torg   
 Solveig MagnussonKlubblös   
 Anna BertsOK Alehof   
 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge   
 Sigge SjööICA Kvantum Nödinge   

Deltävling 6 (tis 6 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Anette SvennbladÖlandaOK   
 Ronny MagnussonKlubblösOK   
 Helena EkbergICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonKlubblösOK   
 Barbro EricsonKlubblösOK   
 Marianne SjööICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sigge SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Julia SvennbladBohus IF Friidrott   
 Emelie CarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Linus ErikssonICA Kvantum Ale Torg   
 Pernilla .ICA Kvantum Ale Torg   
 Anna BertsOK Alehof   
 Jimmi RodhinICA Kvantum Nödinge   
 Inger HellmanKlubblös   

Tillbaka