Tid: måndag 30 mar 17:43

OK Alehof - Kvantumserien 2018

Resultat för Flickor 12-13 (3.4km)

Deltävling 1 (tis 2 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Wilma ReinholdssonOK Alehof15,50 15,36 46,48 
Ella OhlssonKongahälla AIK16,47 16,17 48,53 
Julia BogeOK Alehof17,42 17,21 52,03 
Tilda LindqvistBohus IF Friidrott18,13 17,29 52,27 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,22 18,04 54,12 
Hanna SchälinKongahälla AIK20,37 19,23 58,10 
Sara BengtssonOK Alehof21,01 19,54 59,42 
Clara LövgärdOK Alehof21,02 19,35 58,46 
Anna CarlssonTingbergs AIS21,03 19,51 59,35 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   
 Alicia GregowKongahälla AIK   

Deltävling 2 (tis 9 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Ella OhlssonKongahälla AIK16,18 16,17 48,53 
Julia BogeOK Alehof17,19 17,21 52,03 
Tilda LindqvistBohus IF Friidrott17,31 17,29 52,27 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,42 18,04 54,12 
Hanna SchälinKongahälla AIK19,53 19,23 58,10 
Anna CarlssonTingbergs AIS19,56 19,51 59,35 
Sara BengtssonOK Alehof19,59 19,54 59,42 
 Clara LövgärdOK Alehof 19,35 58,46 
 Wilma ReinholdssonOK Alehof 15,36 46,48 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   
 Alicia GregowKongahälla AIK   

Deltävling 3 (tis 16 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Wilma ReinholdssonOK Alehof15,33 15,36 46,48 
Ella OhlssonKongahälla AIK15,48 16,17 48,53 
Tilda LindqvistBohus IF Friidrott17,25 17,29 52,27 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott17,50 18,04 54,12 
Clara LövgärdOK Alehof18,53 19,35 58,46 
Anna CarlssonTingbergs AIS20,30 19,51 59,35 
 Hanna SchälinKongahälla AIK 19,23 58,10 
 Julia BogeOK Alehof 17,21 52,03 
 Sara BengtssonOK Alehof 19,54 59,42 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   
 Alicia GregowKongahälla AIK   

Deltävling 4 (tis 23 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Julia BogeOK Alehof17,24 17,21 52,03 
Tilda LindqvistBohus IF Friidrott17,31 17,29 52,27 
Alicia GregowKongahälla AIK18,02   
Hanna SchälinKongahälla AIK18,38 19,23 58,10 
Sara BengtssonOK Alehof18,42 19,54 59,42 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,44 18,04 54,12 
Clara LövgärdOK Alehof18,51 19,35 58,46 
 Ella OhlssonKongahälla AIK 16,17 48,53 
 Anna CarlssonTingbergs AIS 19,51 59,35 
 Wilma ReinholdssonOK Alehof 15,36 46,48 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   

Deltävling 5 (tis 30 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Wilma ReinholdssonOK Alehof16,04 15,36 46,48 
Tilda LindqvistBohus IF Friidrott17,35 17,29 52,27 
Julia BogeOK Alehof18,00 17,21 52,03 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,11 18,04 54,12 
Hanna SchälinKongahälla AIK19,39 19,23 58,10 
Anna CarlssonTingbergs AIS19,40 19,51 59,35 
Clara LövgärdOK Alehof21,36 19,35 58,46 
 Ella OhlssonKongahälla AIK 16,17 48,53 
 Sara BengtssonOK Alehof 19,54 59,42 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   
 Alicia GregowKongahälla AIK   

Deltävling 6 (tis 6 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Wilma ReinholdssonOK Alehof15,25 15,36 46,48 
Julia BogeOK Alehof17,20 17,21 52,03 
Emma NorrmanBohus IF Friidrott18,11 18,04 54,12 
Hanna SchälinKongahälla AIK19,58 19,23 58,10 
Anna CarlssonTingbergs AIS19,59 19,51 59,35 
 Ella OhlssonKongahälla AIK 16,17 48,53 
 Clara LövgärdOK Alehof 19,35 58,46 
 Sara BengtssonOK Alehof 19,54 59,42 
 Tilda LindqvistBohus IF Friidrott 17,29 52,27 
 Angelina NevalaAle Jennylund Ridklubb   
 Alicia GregowKongahälla AIK   

Tillbaka