Tid: torsdag 18 aug 07:19

OK Alehof - Kvantumserien 2021

Resultat för Pojkar 12-13 (3.4km)

Deltävling 1 (tis 5 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Gustav FjällingKongahälla AIK15,46   
Hjalmar JohanssonOK Alehof16,50 16,45 50,16 
Maxx WerderAhlafors IF17,03 16,14 48,44 
Harry JohanssonAle-Surte BK17,04 17,06 51,20 
Elias SvalinOK Alehof17,59 17,56 53,50 
Ludvig LindenauOK Alehof19,37 19,12 57,38 
Kristian RosenlöfOK Alehof21,26 22,17 66,51 

Deltävling 2 (tis 12 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Maxx WerderAhlafors IF16,16 16,14 48,44 
Hjalmar JohanssonOK Alehof16,43 16,45 50,16 
Harry JohanssonAle-Surte BK16,59 17,06 51,20 
Elias SvalinOK Alehof17,41 17,56 53,50 
Gustav FjällingKongahälla AIK17,50   
Ludvig LindenauOK Alehof19,10 19,12 57,38 
Kristian RosenlöfOK Alehof24,34 22,17 66,51 

Deltävling 3 (tis 19 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Maxx WerderAhlafors IF16,09 16,14 48,44 
Hjalmar JohanssonOK Alehof16,43 16,45 50,16 
Harry JohanssonAle-Surte BK17,17 17,06 51,20 
Ludvig LindenauOK Alehof19,25 19,12 57,38 
Kristian RosenlöfOK Alehof20,51 22,17 66,51 
 Gustav FjällingKongahälla AIK   
 Elias SvalinOK Alehof 17,56 53,50 

Deltävling 4 (tis 26 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Maxx WerderAhlafors IF16,19 16,14 48,44 
Ludvig LindenauOK Alehof19,07 19,12 57,38 
 Hjalmar JohanssonOK Alehof 16,45 50,16 
 Gustav FjällingKongahälla AIK   
 Elias SvalinOK Alehof 17,56 53,50 
 Harry JohanssonAle-Surte BK 17,06 51,20 
 Kristian RosenlöfOK Alehof 22,17 66,51 

Deltävling 5 (tis 2 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Maxx WerderAhlafors IF16,25 16,14 48,44 
Elias SvalinOK Alehof18,10 17,56 53,50 
Ludvig LindenauOK Alehof19,21 19,12 57,38 
 Hjalmar JohanssonOK Alehof 16,45 50,16 
 Gustav FjällingKongahälla AIK   
 Harry JohanssonAle-Surte BK 17,06 51,20 
 Kristian RosenlöfOK Alehof 22,17 66,51 

Deltävling 6 (tis 9 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Maxx WerderAhlafors IF16,24 16,14 48,44 
Hjalmar JohanssonOK Alehof18,00 16,45 50,16 
 Gustav FjällingKongahälla AIKBrutit   
 Ludvig LindenauOK Alehof 19,12 57,38 
 Elias SvalinOK Alehof 17,56 53,50 
 Harry JohanssonAle-Surte BK 17,06 51,20 
 Kristian RosenlöfOK Alehof 22,17 66,51 

Tillbaka