Tid: torsdag 1 dec 00:12

OK Alehof - Kvantumserien 2021

Resultat för PaprICAloppet (0.9km)

Deltävling 1 (tis 5 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Elin StenströmOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Max HammarbäckNödingeOK   
 Harry SvenssonKlubblösOK   
 Noel KalkNödingeOK   
 Lara Hermansson PalmOK AlehofOK   
 Alf Hermansson PalmOK AlehofOK   
 Nellie SalmeniusBohus IF FriidrottOK   
 Rut Modig LarssonOK AlehofOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Ada Modig LarssonOK AlehofOK   
 Isabelle TanoBohusOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Sebastian HellvardÄlvängenOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Ville RydelidKlubblösOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 William TanoBohusOK   
 Moa LöfgrenOK AlehofOK   
 Noah GentoftBorn to Run   
 Ines OhakasOK Alehof   
 Isabella WesterBorn to Run   
 Ronja KvistOK Alehof   
 Siri ModigNyköping   
 Ylva MartinÄrla IF   

Deltävling 2 (tis 12 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Nellie SalmeniusBohus IF FriidrottOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Elin StenströmOK AlehofOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Isabelle TanoBohusOK   
 William TanoBohusOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Ronja KvistOK AlehofOK   
 Moa LöfgrenOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Siri ModigNyköping   
 Max HammarbäckNödinge   
 Harry SvenssonKlubblös   
 Ylva MartinÄrla IF   
 Lara Hermansson PalmOK Alehof   
 Alf Hermansson PalmOK Alehof   
 Noah GentoftBorn to Run   
 Rut Modig LarssonOK Alehof   
 Sebastian HellvardÄlvängen   
 Vilmer SunessonOK Alehof   
 Ville RydelidKlubblös   
 Jack NybergOK Alehof   
 Noel KalkNödinge   
 Ada Modig LarssonOK Alehof   

Deltävling 3 (tis 19 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Nellie SalmeniusBohus IF FriidrottOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Isabelle TanoBohusOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 William TanoBohusOK   
 Moa LöfgrenOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Ville RydelidKlubblösOK   
 Max HammarbäckNödinge   
 Siri ModigNyköping   
 Ronja KvistOK Alehof   
 Elin StenströmOK Alehof   
 Harry SvenssonKlubblös   
 Ylva MartinÄrla IF   
 Lara Hermansson PalmOK Alehof   
 Alf Hermansson PalmOK Alehof   
 Noah GentoftBorn to Run   
 Rut Modig LarssonOK Alehof   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Sebastian HellvardÄlvängen   
 Jack NybergOK Alehof   
 Noel KalkNödinge   
 Ada Modig LarssonOK Alehof   

Deltävling 4 (tis 26 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Siri ModigNyköpingOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Elin StenströmOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Harry SvenssonKlubblösOK   
 Noel KalkNödingeOK   
 Nellie SalmeniusBohus IF FriidrottOK   
 Noah GentoftBorn to RunOK   
 Rut Modig LarssonOK AlehofOK   
 Sebastian HellvardÄlvängenOK   
 Ada Modig LarssonOK AlehofOK   
 Ylva MartinÄrla IFOK   
 William TanoBohusOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Ville RydelidKlubblösOK   
 Isabelle TanoBohusOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Viktor UllmanOK Alehof   
 Ronja KvistOK Alehof   
 Nils UllmanOK Alehof   
 Ines OhakasOK Alehof   
 Max HammarbäckNödinge   
 Jack NybergOK Alehof   
 Moa LöfgrenOK Alehof   
 Lara Hermansson PalmOK Alehof   
 Alf Hermansson PalmOK Alehof   
 Max NybergOK Alehof   
 Andrea JohanssonOK Alehof   

Deltävling 5 (tis 2 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Noah GentoftBorn to RunOK   
 Rut Modig LarssonOK AlehofOK   
 William TanoBohusOK   
 Ville RydelidKlubblösOK   
 Moa LöfgrenOK AlehofOK   
 Ada Modig LarssonOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Siri ModigNyköping   
 Ronja KvistOK Alehof   
 Isabella WesterBorn to Run   
 Ines OhakasOK Alehof   
 Elin StenströmOK Alehof   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Max HammarbäckNödinge   
 Harry SvenssonKlubblös   
 Ylva MartinÄrla IF   
 Jack NybergOK Alehof   
 Alf Hermansson PalmOK Alehof   
 Nellie SalmeniusBohus IF Friidrott   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Sebastian HellvardÄlvängen   
 Isabelle TanoBohus   
 Vilmer SunessonOK Alehof   
 Noel KalkNödinge   
 Lara Hermansson PalmOK Alehof   

Deltävling 6 (tis 9 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Nellie SalmeniusBohus IF FriidrottOK   
 Noah GentoftBorn to RunOK   
 Elin StenströmOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Isabelle TanoBohusOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 William TanoBohusOK   
 Moa LöfgrenOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Albert FägerlindNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Ville RydelidKlubblösOK   
 Max HammarbäckNödinge   
 Ronja KvistOK Alehof   
 Ines OhakasOK Alehof   
 Siri ModigNyköping   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Harry SvenssonKlubblös   
 Ylva MartinÄrla IF   
 Lara Hermansson PalmOK Alehof   
 Alf Hermansson PalmOK Alehof   
 Rut Modig LarssonOK Alehof   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Sebastian HellvardÄlvängen   
 Jack NybergOK Alehof   
 Viktor UllmanOK Alehof   
 Noel KalkNödinge   
 Ada Modig LarssonOK Alehof   

Tillbaka