Tid: onsdag 19 jun 14:44

OK Alehof - Kvantumserien 2022

Resultat för Pojkar 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 4 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alfred NyquistNödinge SK11,11 11,04 33,13 
Viktor ZachrissonOK Alehof11,23 11,50 35,30 
Jakob AnderssonOK Alehof12,10 12,12 36,36 
Anton SandebergOK Alehof12,38 12,31 37,34 
Nils FrickOK Alehof15,24 13,23 40,11 
Liam AllardOK Alehof15,27 14,34 43,42 
Calle BergdahlOK Alehof15,49 15,11 45,33 
Gabriel SlättOK Alehof15,52 16,40 50,00 
Teo CharliemoBohus IF Friidrott16,21 17,00 51,00 
10 Lucas Jiang KarlssonNödinge16,37 16,11 48,35 
11 Albin PeterssonOK Alehof24,28 20,45 62,16 
12 Nils MentorOK Alehof30,46 30,48 92,25 
 Philip SvärdKlubblösBrutit   
 Vidar SunessonOK Alehof 17,15 51,45 
 Nils StaxängNödinge SK 16,34 49,44 

Deltävling 2 (tis 11 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Viktor ZachrissonOK Alehof12,07 11,50 35,30 
Anton SandebergOK Alehof12,19 12,31 37,34 
Jakob AnderssonOK Alehof12,20 12,12 36,36 
Nils FrickOK Alehof14,02 13,23 40,11 
Calle BergdahlOK Alehof14,33 15,11 45,33 
Lucas Jiang KarlssonNödinge15,58 16,11 48,35 
Teo CharliemoBohus IF Friidrott16,10 17,00 51,00 
Nils StaxängNödinge SK16,28 16,34 49,44 
Gabriel SlättOK Alehof16,47 16,40 50,00 
10 Liam AllardOK Alehof17,54 14,34 43,42 
11 Nils MentorOK Alehof31,22 30,48 92,25 
 Albin PeterssonOK Alehof 20,45 62,16 
 Alfred NyquistNödinge SK 11,04 33,13 
 Vidar SunessonOK Alehof 17,15 51,45 
 Philip SvärdKlubblös   

Deltävling 3 (tis 18 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alfred NyquistNödinge SK11,23 11,04 33,13 
Jakob AnderssonOK Alehof12,23 12,12 36,36 
Nils FrickOK Alehof12,54 13,23 40,11 
Anton SandebergOK Alehof13,11 12,31 37,34 
Lucas Jiang KarlssonNödinge16,01 16,11 48,35 
Nils StaxängNödinge SK17,13 16,34 49,44 
Vidar SunessonOK Alehof21,30 17,15 51,45 
Albin PeterssonOK Alehof21,32 20,45 62,16 
 Calle BergdahlOK Alehof 15,11 45,33 
 Gabriel SlättOK Alehof 16,40 50,00 
 Nils MentorOK Alehof 30,48 92,25 
 Liam AllardOK Alehof 14,34 43,42 
 Teo CharliemoBohus IF Friidrott 17,00 51,00 
 Viktor ZachrissonOK Alehof 11,50 35,30 
 Philip SvärdKlubblös   

Deltävling 4 (tis 25 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alfred NyquistNödinge SK10,59 11,04 33,13 
Viktor ZachrissonOK Alehof12,04 11,50 35,30 
Jakob AnderssonOK Alehof12,06 12,12 36,36 
Anton SandebergOK Alehof13,19 12,31 37,34 
Liam AllardOK Alehof14,04 14,34 43,42 
Vidar SunessonOK Alehof14,58 17,15 51,45 
Lucas Jiang KarlssonNödinge16,36 16,11 48,35 
Albin PeterssonOK Alehof25,22 20,45 62,16 
Nils MentorOK Alehof30,17 30,48 92,25 
 Calle BergdahlOK Alehof 15,11 45,33 
 Gabriel SlättOK Alehof 16,40 50,00 
 Teo CharliemoBohus IF Friidrott 17,00 51,00 
 Philip SvärdKlubblös   
 Nils FrickOK Alehof 13,23 40,11 
 Nils StaxängNödinge SK 16,34 49,44 

Deltävling 5 (tis 1 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alfred NyquistNödinge SK11,09 11,04 33,13 
Anton SandebergOK Alehof14,44 12,31 37,34 
Nils StaxängNödinge SK16,03 16,34 49,44 
Gabriel SlättOK Alehof21,42 16,40 50,00 
Albin PeterssonOK Alehof21,43 20,45 62,16 
 Lucas Jiang KarlssonNödingeBrutit 16,11 48,35 
 Calle BergdahlOK Alehof 15,11 45,33 
 Nils MentorOK Alehof 30,48 92,25 
 Jakob AnderssonOK Alehof 12,12 36,36 
 Vidar SunessonOK Alehof 17,15 51,45 
 Liam AllardOK Alehof 14,34 43,42 
 Teo CharliemoBohus IF Friidrott 17,00 51,00 
 Viktor ZachrissonOK Alehof 11,50 35,30 
 Philip SvärdKlubblös   
 Nils FrickOK Alehof 13,23 40,11 

Deltävling 6 (tis 8 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alfred NyquistNödinge SK11,05 11,04 33,13 
Viktor ZachrissonOK Alehof12,03 11,50 35,30 
Anton SandebergOK Alehof12,37 12,31 37,34 
Jakob AnderssonOK Alehof12,37 12,12 36,36 
Nils FrickOK Alehof13,15 13,23 40,11 
Liam AllardOK Alehof14,11 14,34 43,42 
Calle BergdahlOK Alehof15,11 15,11 45,33 
Vidar SunessonOK Alehof15,17 17,15 51,45 
Gabriel SlättOK Alehof17,21 16,40 50,00 
10 Teo CharliemoBohus IF Friidrott18,29 17,00 51,00 
11 Albin PeterssonOK Alehof19,01 20,45 62,16 
 Nils MentorOK Alehof 30,48 92,25 
 Lucas Jiang KarlssonNödinge 16,11 48,35 
 Philip SvärdKlubblös   
 Nils StaxängNödinge SK 16,34 49,44 

Tillbaka