Tid: torsdag 25 jul 08:32

OK Alehof - Kvantumserien 2022

Resultat för PaprICAloppet (0.9km)

Deltävling 1 (tis 4 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Ville RydelidOK AlehofOK   
 Bella WahlgrenKlubblösOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantumOK   
 Matteus Zalupisica kvantumOK   
 Bastian WahlgrenKlubblösOK   
 Bianca Zalupisica kvantumOK   
 Noomi GrevNolOK   
 Lennon GrevNolOK   
 Harry NordlöwKungälvOK   
 Lorentz BraunBohus GFOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Sixten OlssonNödingeOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 William TanoSurteOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 William CederholmNolOK   
 Noak AlluinKlubblös   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Alicia TunhanNödinge   
 Dorian WallentinsonLödöse   
 Isabella WesterBorn to Run   
 Oscar StaxängNödinge SK   
 Amelie Böörn LindrothNödinge   
 Wilgot WahlqvistNol   
 Wilmer SannumSävedalen   
 Leo Alenvik GovikOK Alehof   
 Linnea BerthelsenNödinge   
 Ellis BäckströmBäst i Västbygg   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Wilmer Alenvik GovikOK Alehof   
 Olivia JolbäckNödinge   
 Isabelle TanoSurte   
 Ronja KvistKlubblös   
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott   
 Loke Astesson HaagaOK Alehof   

Deltävling 2 (tis 11 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Ville RydelidOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Wilgot WahlqvistNolOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Noak AlluinKlubblösOK   
 Dorian WallentinsonLödöseOK   
 Alicia TunhanNödingeOK   
 Eric FröjdlundBohus IF FriidrottOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Ellis BäckströmBäst i VästbyggOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Harry NordlöwKungälvOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Isabelle TanoSurteOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Ronja KvistKlubblösOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Leo Alenvik GovikOK AlehofOK   
 Wilmer Alenvik GovikOK AlehofOK   
 William CederholmNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 William TanoSurteOK   
 Amelie Böörn LindrothNödinge   
 Oscar StaxängNödinge SK   
 Sixten OlssonNödinge   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Wilmer SannumSävedalen   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantum   
 Matteus Zalupisica kvantum   
 Bastian WahlgrenKlubblös   
 Bianca Zalupisica kvantum   
 Noomi GrevNol   
 Lennon GrevNol   
 Olivia JolbäckNödinge   
 Lorentz BraunBohus GF   
 Bella WahlgrenKlubblös   
 Jack NybergOK Alehof   

Deltävling 3 (tis 18 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Ville RydelidOK AlehofOK   
 Amelie Böörn LindrothNödingeOK   
 Oscar StaxängNödinge SKOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Alicia TunhanNödingeOK   
 Harry NordlöwKungälvOK   
 Lorentz BraunBohus GFOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Isabelle TanoSurteOK   
 Ronja KvistKlubblösOK   
 Wilmer Alenvik GovikOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to Run   
 Wilgot WahlqvistNol   
 Noak AlluinKlubblös   
 Dorian WallentinsonLödöse   
 William CederholmNol   
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott   
 Linnea BerthelsenNödinge   
 Ellis BäckströmBäst i Västbygg   
 Bella WahlgrenKlubblös   
 Leo Alenvik GovikOK Alehof   
 Viktor UllmanOK Alehof   
 Wilmer SannumSävedalen   
 Matteus Zalupisica kvantum   
 Bastian WahlgrenKlubblös   
 Bianca Zalupisica kvantum   
 Noomi GrevNol   
 Lennon GrevNol   
 Olivia JolbäckNödinge   
 Sixten OlssonNödinge   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale Torg   
 Jack NybergOK Alehof   
 Max NybergOK Alehof   
 William TanoSurte   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantum   

Deltävling 4 (tis 25 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Noomi GrevNolOK   
 Lennon GrevNolOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Lorentz BraunBohus GFOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Alicia TunhanNödingeOK   
 Isabelle TanoSurteOK   
 William TanoSurteOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Ronja KvistKlubblösOK   
 Dorian WallentinsonLödöse   
 Noak AlluinKlubblös   
 Wilgot WahlqvistNol   
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott   
 Oscar StaxängNödinge SK   
 Amelie Böörn LindrothNödinge   
 Ellis BäckströmBäst i Västbygg   
 Bella WahlgrenKlubblös   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Wilmer SannumSävedalen   
 Matteus Zalupisica kvantum   
 Bastian WahlgrenKlubblös   
 Bianca Zalupisica kvantum   
 Olivia JolbäckNödinge   
 Harry NordlöwKungälv   
 Loke Astesson HaagaOK Alehof   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Sixten OlssonNödinge   
 William CederholmNol   
 Wilmer Alenvik GovikOK Alehof   
 Leo Alenvik GovikOK Alehof   
 Helge Wictorinus BertlingOK Alehof   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantum   
 Ville RydelidOK Alehof   

Deltävling 5 (tis 1 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Ville RydelidOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Alicia TunhanNödingeOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Harry NordlöwKungälvOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Sixten OlssonNödingeOK   
 Isabelle TanoSurteOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 William CederholmNolOK   
 William TanoSurteOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott   
 Wilmer Alenvik GovikOK Alehof   
 Dorian WallentinsonLödöse   
 Ellis BäckströmBäst i Västbygg   
 Leo Alenvik GovikOK Alehof   
 Wilgot WahlqvistNol   
 Oscar StaxängNödinge SK   
 Amelie Böörn LindrothNödinge   
 Noak AlluinKlubblös   
 Wilmer SannumSävedalen   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantum   
 Matteus Zalupisica kvantum   
 Bastian WahlgrenKlubblös   
 Bianca Zalupisica kvantum   
 Noomi GrevNol   
 Lennon GrevNol   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Lorentz BraunBohus GF   
 Jack NybergOK Alehof   
 Max NybergOK Alehof   
 Bella WahlgrenKlubblös   
 Ronja KvistKlubblös   

Deltävling 6 (tis 8 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Ville RydelidOK AlehofOK   
 Isabella WesterBorn to RunOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Alicia TunhanNödingeOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Mirande Carlsson Zalupisica kvantumOK   
 Matteus Zalupisica kvantumOK   
 Bianca Zalupisica kvantumOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Harry NordlöwKungälvOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Albin Enelund VeliciICA Kvantum Ale TorgOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 William CederholmNolOK   
 Bianca NijlandOK AlehofOK   
 Sixten OlssonNödingeOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 William TanoSurteOK   
 Ronja KvistKlubblösOK   
 Wilmer SannumSävedalenOK   
 Isabelle TanoSurteOK   
 Lennon GrevNol   
 Amelie Böörn LindrothNödinge   
 Oscar StaxängNödinge SK   
 Jack NybergOK Alehof   
 Wilgot WahlqvistNol   
 Leo Alenvik GovikOK Alehof   
 Noak AlluinKlubblös   
 Dorian WallentinsonLödöse   
 Wilmer Alenvik GovikOK Alehof   
 Eric FröjdlundBohus IF Friidrott   
 Noomi GrevNol   
 Ellis BäckströmBäst i Västbygg   
 Bella WahlgrenKlubblös   
 Ellie JakobssonKlubblös   
 Lorentz BraunBohus GF   
 Bastian WahlgrenKlubblös   
 Linnea LindellOK Alehof   

Tillbaka