Tid: torsdag 18 aug 05:48

OK Alehof - Kvantumserien 2021

Resultat för Pojkar 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 5 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emil Alenvik-DahlOK Alehof10,26 10,18 30,55 
Alexander LindellOK Alehof11,10 10,49 32,28 
Gabriel AnderssonOK Alehof11,16 11,02 33,06 
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott12,08 11,10 33,30 
Arvid NymanAlebrottarna12,14 12,26 37,18 
Vidar SunessonOK Alehof12,41 17,43 53,11 
Leo BertsOK Alehof13,31   
Wille KusmarkNol14,39 14,32 43,36 
Liam PetterssonAlafors15,46 14,46 44,18 
10 Teo CharliemoNödinge SK17,20 16,13 48,41 
11 Gabriel SlättOK Alehof17,36 16,42 50,08 
12 Charlie VåneehagNödinge17,41 17,11 51,34 
 Alfred KarlssonAce Coaching   
 Alfred NyquistNödinge SK 10,53 32,39 
 Eric UnemanOK Alehof 12,05 36,16 
 Ville PeterssonBohus IF Friidrott 10,59 32,57 
 Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott   
 Lucas StrandbergNödinge SK   
 Felix NorrmanNödinge SK   
 Issac ?Ace Coaching   
 Sebastian LewanderAce Coaching   

Deltävling 2 (tis 12 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emil Alenvik-DahlOK Alehof10,44 10,18 30,55 
Alexander LindellOK Alehof10,44 10,49 32,28 
Alfred NyquistNödinge SK10,52 10,53 32,39 
Ville PeterssonBohus IF Friidrott10,56 10,59 32,57 
Gabriel AnderssonOK Alehof10,57 11,02 33,06 
Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott11,27   
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott11,31 11,10 33,30 
Lucas StrandbergNödinge SK12,09   
Eric UnemanOK Alehof12,13 12,05 36,16 
10 Arvid NymanAlebrottarna12,22 12,26 37,18 
11 Felix NorrmanNödinge SK12,26   
12 Leo BertsOK Alehof14,09   
13 Liam PetterssonAlafors15,10 14,46 44,18 
14 Wille KusmarkNol15,18 14,32 43,36 
15 Gabriel SlättOK Alehof16,08 16,42 50,08 
16 Teo CharliemoNödinge SK16,16 16,13 48,41 
17 Charlie VåneehagNödinge16,44 17,11 51,34 
 Vidar SunessonOK AlehofBrutit 17,43 53,11 
 Issac ?Ace Coaching   
 Alfred KarlssonAce Coaching   
 Sebastian LewanderAce Coaching   

Deltävling 3 (tis 19 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emil Alenvik-DahlOK Alehof10,26 10,18 30,55 
Alexander LindellOK Alehof11,09 10,49 32,28 
Gabriel AnderssonOK Alehof11,19 11,02 33,06 
Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott11,35   
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott11,45 11,10 33,30 
Eric UnemanOK Alehof12,09 12,05 36,16 
Arvid NymanAlebrottarna12,42 12,26 37,18 
Wille KusmarkNol15,00 14,32 43,36 
Liam PetterssonAlafors15,01 14,46 44,18 
10 Teo CharliemoNödinge SK16,14 16,13 48,41 
11 Gabriel SlättOK Alehof17,08 16,42 50,08 
12 Charlie VåneehagNödinge17,27 17,11 51,34 
13 Vidar SunessonOK Alehof28,35 17,43 53,11 
 Alfred KarlssonAce Coaching   
 Alfred NyquistNödinge SK 10,53 32,39 
 Leo BertsOK Alehof   
 Ville PeterssonBohus IF Friidrott 10,59 32,57 
 Lucas StrandbergNödinge SK   
 Felix NorrmanNödinge SK   
 Issac ?Ace Coaching   
 Sebastian LewanderAce Coaching   

Deltävling 4 (tis 26 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Alexander LindellOK Alehof10,41 10,49 32,28 
Alfred NyquistNödinge SK10,50 10,53 32,39 
Ville PeterssonBohus IF Friidrott10,51 10,59 32,57 
Gabriel AnderssonOK Alehof10,53 11,02 33,06 
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott11,10 11,10 33,30 
Eric UnemanOK Alehof12,02 12,05 36,16 
Wille KusmarkNol14,27 14,32 43,36 
Liam PetterssonAlafors14,33 14,46 44,18 
Teo CharliemoNödinge SK16,11 16,13 48,41 
10 Gabriel SlättOK Alehof18,07 16,42 50,08 
11 Vidar SunessonOK Alehof23,42 17,43 53,11 
 Issac ?Ace Coaching   
 Felix NorrmanNödinge SK   
 Lucas StrandbergNödinge SK   
 Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott   
 Sebastian LewanderAce Coaching   
 Alfred KarlssonAce Coaching   
 Charlie VåneehagNödinge 17,11 51,34 
 Leo BertsOK Alehof   
 Arvid NymanAlebrottarna 12,26 37,18 
 Emil Alenvik-DahlOK Alehof 10,18 30,55 

Deltävling 5 (tis 2 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emil Alenvik-DahlOK Alehof10,08 10,18 30,55 
Alexander LindellOK Alehof11,15 10,49 32,28 
Ville PeterssonBohus IF Friidrott11,16 10,59 32,57 
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott11,16 11,10 33,30 
Wille KusmarkNol14,30 14,32 43,36 
Sebastian LewanderAce Coaching16,16   
Issac ?Ace Coaching16,48   
Alfred KarlssonAce Coaching17,07   
Gabriel SlättOK Alehof17,20 16,42 50,08 
10 Charlie VåneehagNödinge17,23 17,11 51,34 
 Liam PetterssonAlaforsBrutit 14,46 44,18 
 Gabriel AnderssonOK Alehof 11,02 33,06 
 Eric UnemanOK Alehof 12,05 36,16 
 Vidar SunessonOK Alehof 17,43 53,11 
 Alfred NyquistNödinge SK 10,53 32,39 
 Arvid NymanAlebrottarna 12,26 37,18 
 Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott   
 Lucas StrandbergNödinge SK   
 Felix NorrmanNödinge SK   
 Leo BertsOK Alehof   
 Teo CharliemoNödinge SK 16,13 48,41 

Deltävling 6 (tis 9 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emil Alenvik-DahlOK Alehof10,21 10,18 30,55 
Alfred NyquistNödinge SK10,57 10,53 32,39 
Alexander LindellOK Alehof11,03 10,49 32,28 
Hannes SvennbladBohus IF Friidrott11,04 11,10 33,30 
Ville PeterssonBohus IF Friidrott11,10 10,59 32,57 
Gabriel AnderssonOK Alehof11,18 11,02 33,06 
Eric UnemanOK Alehof12,05 12,05 36,16 
Liam PetterssonAlafors14,44 14,46 44,18 
Vidar SunessonOK Alehof16,48 17,43 53,11 
10 Gabriel SlättOK Alehof16,52 16,42 50,08 
10 Wille KusmarkNol16,52 14,32 43,36 
12 Charlie VåneehagNödinge18,46 17,11 51,34 
 Issac ?Ace Coaching   
 Felix NorrmanNödinge SK   
 Lucas StrandbergNödinge SK   
 Sebastian LewanderAce Coaching   
 Arvid NymanAlebrottarna 12,26 37,18 
 Alfred KarlssonAce Coaching   
 Leo BertsOK Alehof   
 Ludvig SvenssonBohus IF Friidrott   
 Teo CharliemoNödinge SK 16,13 48,41 

Tillbaka