Tid: torsdag 1 dec 01:53

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Pojkar -7 (1.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,32 6,31 19,34 
Philip LanderÄlvängen7,50 7,50 23,30 
Oskar SjögrenNödinge SK7,54 7,49 23,28 
Kristoffer HanssonÄlvängen8,02 8,03 24,09 
Tim BäcklundIFK Göteborg8,06 7,59 23,59 
Erik KöreOK Alehof9,10 8,44 26,12 
Emil HammarMat o Potatis10,08   
Erik JohanssonOK Alehof10,51 10,43 32,10 
Lukas BörjessonOK Alehof11,42 11,56 35,50 
 Oskar AllardBergum   
 Alfred HanssonAlafors   
 Wictor BrännwallMat o Potatis 7,40 23,00 
 Lucas AsplundMat o Potatis   
 Alexander SteenÄlvängen 8,10 24,31 
 Markus BackebrantNödinge   
 Simon MöllerNödinge   
 Anton EliassonNödinge 10,18 30,56 

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,30 6,31 19,34 
Oskar SjögrenNödinge SK7,49 7,49 23,28 
Kristoffer HanssonÄlvängen7,50 8,03 24,09 
Philip LanderÄlvängen7,56 7,50 23,30 
Alexander SteenÄlvängen8,01 8,10 24,31 
Erik KöreOK Alehof9,34 8,44 26,12 
Erik JohanssonOK Alehof10,30 10,43 32,10 
Anton EliassonNödinge10,36 10,18 30,56 
Simon MöllerNödinge10,47   
10 Emil HammarMat o Potatis11,20   
11 Lukas BörjessonOK Alehof12,16 11,56 35,50 
 Oskar AllardBergum   
 Alfred HanssonAlafors   
 Lucas AsplundMat o Potatis   
 Tim BäcklundIFK Göteborg 7,59 23,59 
 Wictor BrännwallMat o Potatis 7,40 23,00 
 Markus BackebrantNödinge   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,34 6,31 19,34 
Wictor BrännwallMat o Potatis7,33 7,40 23,00 
Philip LanderÄlvängen7,44 7,50 23,30 
Oskar SjögrenNödinge SK7,45 7,49 23,28 
Tim BäcklundIFK Göteborg7,48 7,59 23,59 
Erik KöreOK Alehof8,15 8,44 26,12 
Alexander SteenÄlvängen8,17 8,10 24,31 
Oskar AllardBergum9,04   
Anton EliassonNödinge10,22 10,18 30,56 
10 Alfred HanssonAlafors10,28   
11 Lukas BörjessonOK Alehof12,11 11,56 35,50 
 Kristoffer HanssonÄlvängen 8,03 24,09 
 Simon MöllerNödinge   
 Emil HammarMat o Potatis   
 Erik JohanssonOK Alehof 10,43 32,10 
 Markus BackebrantNödinge   
 Lucas AsplundMat o Potatis   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,39 6,31 19,34 
Wictor BrännwallMat o Potatis7,39 7,40 23,00 
Philip LanderÄlvängen8,03 7,50 23,30 
Tim BäcklundIFK Göteborg8,12 7,59 23,59 
Alexander SteenÄlvängen8,13 8,10 24,31 
Oskar SjögrenNödinge SK8,47 7,49 23,28 
Anton EliassonNödinge10,47 10,18 30,56 
Markus BackebrantNödinge10,54   
Lukas BörjessonOK Alehof12,25 11,56 35,50 
10 Lucas AsplundMat o Potatis15,20   
 Kristoffer HanssonÄlvängen 8,03 24,09 
 Erik JohanssonOK Alehof 10,43 32,10 
 Simon MöllerNödinge   
 Erik KöreOK Alehof 8,44 26,12 
 Alfred HanssonAlafors   
 Oskar AllardBergum   
 Emil HammarMat o Potatis   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,41 6,31 19,34 
Wictor BrännwallMat o Potatis7,49 7,40 23,00 
Oskar SjögrenNödinge SK7,57 7,49 23,28 
Philip LanderÄlvängen8,12 7,50 23,30 
Tim BäcklundIFK Göteborg8,38 7,59 23,59 
Erik JohanssonOK Alehof10,49 10,43 32,10 
 Oskar AllardBergum   
 Alfred HanssonAlafors   
 Simon MöllerNödinge   
 Lucas AsplundMat o Potatis   
 Markus BackebrantNödinge   
 Kristoffer HanssonÄlvängen 8,03 24,09 
 Emil HammarMat o Potatis   
 Erik KöreOK Alehof 8,44 26,12 
 Lukas BörjessonOK Alehof 11,56 35,50 
 Alexander SteenÄlvängen 8,10 24,31 
 Anton EliassonNödinge 10,18 30,56 

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Kristofer RydénÄlvängen6,32 6,31 19,34 
Wictor BrännwallMat o Potatis7,48 7,40 23,00 
Oskar SjögrenNödinge SK7,56 7,49 23,28 
Tim BäcklundIFK Göteborg8,05 7,59 23,59 
Philip LanderÄlvängen8,15 7,50 23,30 
Kristoffer HanssonÄlvängen8,17 8,03 24,09 
Erik KöreOK Alehof8,47 8,44 26,12 
Anton EliassonNödinge9,58 10,18 30,56 
Erik JohanssonOK Alehof11,14 10,43 32,10 
10 Lukas BörjessonOK Alehof11,57 11,56 35,50 
11 Lucas AsplundMat o Potatis12,08   
 Markus BackebrantNödinge   
 Alexander SteenÄlvängen 8,10 24,31 
 Simon MöllerNödinge   
 Alfred HanssonAlafors   
 Oskar AllardBergum   
 Emil HammarMat o Potatis   

Tillbaka