Tid: torsdag 1 dec 01:19

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Lunken (3.4km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Eva PerssonOK AlehofOK   
 Tommy PerssonOK AlehofOK   
 Ann Carin NiklassonHarestadOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Karin KullmanOK Alehof   
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Solveig MagnussonNödinge   
 Ronny MagnussonNödinge   
 Birgit FagrellOK Alehof   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum Göteborg   
 Sandra MagnussonKlubblös   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Ann Carin NiklassonHarestadOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Karin KullmanOK AlehofOK   
 Ellinor JohanssonOK AlehofOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Eva PerssonOK Alehof   
 Tommy PerssonOK Alehof   
 Birgit FagrellOK Alehof   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum Göteborg   
 Sandra MagnussonKlubblös   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Karin KullmanOK AlehofOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Eva PerssonOK Alehof   
 Tommy PerssonOK Alehof   
 Ann Carin NiklassonHarestad   
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Solveig MagnussonNödinge   
 Birgit FagrellOK Alehof   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum Göteborg   
 Sandra MagnussonKlubblös   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Eva PerssonOK AlehofOK   
 Tommy PerssonOK AlehofOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Birgit FagrellOK AlehofOK   
 Ann Carin NiklassonHarestad   
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Karin KullmanOK Alehof   
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum Göteborg   
 Sandra MagnussonKlubblös   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Eva PerssonOK AlehofOK   
 Tommy PerssonOK AlehofOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum GöteborgOK   
 Sandra MagnussonKlubblösOK   
 Ann Carin NiklassonHarestad   
 Karin KullmanOK Alehof   
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Birgit FagrellOK Alehof   

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Marianne SjööICA Kvantum NödingeOK   
 Susanne HålsjöOK AlehofOK   
 Susanne SaaranenOK AlehofOK   
 Eva PerssonOK AlehofOK   
 Tommy PerssonOK AlehofOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Ann Carin NiklassonHarestad   
 Karin KullmanOK Alehof   
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Birgit FagrellOK Alehof   
 Stig-Göran SjööICA Kvantum Göteborg   
 Sandra MagnussonKlubblös   

Tillbaka