Tid: torsdag 25 jul 09:06

OK Alehof - Kvantumserien 2023

Resultat för PaprICAloppet (0.9km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Lexi CrosbyKlubblösOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Alice LarssonSkepplandaOK   
 Ebba LarssonSkepplandaOK   
 Josefin StadlerNödingeOK   
 Lukas StadlerNödingeOK   
 Alfred LednerNödingeOK   
 Harry LednerNödingeOK   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Mason CrosbyKlubblösOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Leo Köpmanica kvantumOK   
 Ellie Jakobssonica kvantumOK   
 Filippa Bernhardssonica kvantumOK   
 Freja Bernhardssonica kvantumOK   
 Edvin Bernhardssonica kvantumOK   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Harry NordlöwKAIKOK   
 Isabelle TanoBohus GFOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Olivia SandebergOK AlehofOK   
 Sixten OlssonNSK NödingeOK   
 Alicia TunhavNödingeOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Elias HoffmanOK AlehofOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Gurra AnderssonNolOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Bianca KochanSannum   
 Benjamin ClassonAlvhem   
 Astrid ElvingSkepplanda   
 Daria KochanSannum   
 Ellis BäckströmBollebygd   
 Smilla LantzNol   
 Elvira PeterssonNödinge   
 Melvin BlomgrenÄlvängen   
 Molly ElvingÄlvängen   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Kevin LantzNol   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Samy VelgeAlvhem   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Vince BäckströmBollebygd   
 Nora BayatliAlafors   
 Lowe LeyonlundÄlvängen   
 Noah BayatliAlafors   
 Nelissa WesterKlubblös   
 Ilda WesterKlubblös   
 Olle TeikeBorn to Run   
 Elsie TeikeBorn to Run   
 Arvid JakobssonNödinge   
 Sofia FuKlubblös   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Linnea VästanpihlOK Alehof   
 Adam TunhavNödinge   
 Selma KüchlerKlubblös   
 William CederholmNol   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 William CederholmNolOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Isabelle TanoBohus GFOK   
 Josefin StadlerNödingeOK   
 Lukas StadlerNödingeOK   
 Alfred LednerNödingeOK   
 Harry LednerNödingeOK   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Mason CrosbyKlubblösOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Arvid JakobssonNödingeOK   
 Elsie TeikeBorn to RunOK   
 Olle TeikeBorn to RunOK   
 Nelissa WesterKlubblösOK   
 Noah BayatliAlaforsOK   
 Lowe LeyonlundÄlvängenOK   
 Nora BayatliAlaforsOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Harry NordlöwKAIKOK   
 Lexi CrosbyKlubblösOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Olivia SandebergOK AlehofOK   
 Alicia TunhavNödingeOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Linnea VästanpihlOK AlehofOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Gurra AnderssonNolOK   
 Elias HoffmanOK AlehofOK   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Kevin LantzNol   
 Molly ElvingÄlvängen   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Melvin BlomgrenÄlvängen   
 Samy VelgeAlvhem   
 Smilla LantzNol   
 Ellis BäckströmBollebygd   
 Astrid ElvingSkepplanda   
 Benjamin ClassonAlvhem   
 Bianca KochanSannum   
 Daria KochanSannum   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Elvira PeterssonNödinge   
 Selma KüchlerKlubblös   
 Vince BäckströmBollebygd   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Elma StensbyNödinge SK   
 Ebba LarssonSkepplanda   
 Leo Köpmanica kvantum   
 Ellie Jakobssonica kvantum   
 Sofia FuKlubblös   
 Filippa Bernhardssonica kvantum   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Freja Bernhardssonica kvantum   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Adam TunhavNödinge   
 Alice LarssonSkepplanda   
 Ilda WesterKlubblös   
 Sixten OlssonNSK Nödinge   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Edvin Bernhardssonica kvantum   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale Torg   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 William CederholmNolOK   
 Josefin StadlerNödingeOK   
 Lukas StadlerNödingeOK   
 Alfred LednerNödingeOK   
 Mason CrosbyKlubblösOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Arvid JakobssonNödingeOK   
 Elsie TeikeBorn to RunOK   
 Olle TeikeBorn to RunOK   
 Ebba LarssonSkepplandaOK   
 Ilda WesterKlubblösOK   
 Selma KüchlerKlubblösOK   
 Elvira PeterssonNödingeOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Bianca KochanSannumOK   
 Benjamin ClassonAlvhemOK   
 Astrid ElvingSkepplandaOK   
 Ellis BäckströmBollebygdOK   
 Smilla LantzNolOK   
 Samy VelgeAlvhemOK   
 Nelissa WesterKlubblösOK   
 Alice LarssonSkepplandaOK   
 Lexi CrosbyKlubblösOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Elias HoffmanOK AlehofOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Olivia SandebergOK AlehofOK   
 Sixten OlssonNSK NödingeOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Harry NordlöwKAIKOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Melvin BlomgrenÄlvängen   
 Alicia TunhavNödinge   
 Adam TunhavNödinge   
 Daria KochanSannum   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Molly ElvingÄlvängen   
 Elma StensbyNödinge SK   
 Nora BayatliAlafors   
 Kevin LantzNol   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Lowe LeyonlundÄlvängen   
 Vince BäckströmBollebygd   
 Linnea VästanpihlOK Alehof   
 Isabelle TanoBohus GF   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Gurra AnderssonNol   
 Harry LednerNödinge   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale Torg   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale Torg   
 Leo Köpmanica kvantum   
 Ellie Jakobssonica kvantum   
 Sofia FuKlubblös   
 Filippa Bernhardssonica kvantum   
 Freja Bernhardssonica kvantum   
 Noah BayatliAlafors   
 Edvin Bernhardssonica kvantum   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 William CederholmNolOK   
 Lukas StadlerNödingeOK   
 Alfred LednerNödingeOK   
 Harry LednerNödingeOK   
 Mason CrosbyKlubblösOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Sofia FuKlubblösOK   
 Freja Bernhardssonica kvantumOK   
 Edvin Bernhardssonica kvantumOK   
 Arvid JakobssonNödingeOK   
 Elsie TeikeBorn to RunOK   
 Olle TeikeBorn to RunOK   
 Selma KüchlerKlubblösOK   
 Elvira PeterssonNödingeOK   
 Andrea JohanssonOK AlehofOK   
 Benjamin ClassonAlvhemOK   
 Astrid ElvingSkepplandaOK   
 Ellis BäckströmBollebygdOK   
 Smilla LantzNolOK   
 Melvin BlomgrenÄlvängenOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Molly ElvingÄlvängenOK   
 Kevin LantzNolOK   
 Josefin StadlerNödingeOK   
 Isabelle TanoBohus GFOK   
 Lexi CrosbyKlubblösOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Jack NybergOK AlehofOK   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Alicia TunhavNödingeOK   
 Elias HoffmanOK AlehofOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Olivia SandebergOK AlehofOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Harry NordlöwKAIKOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Sixten OlssonNSK NödingeOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Bianca KochanSannum   
 Daria KochanSannum   
 Adam TunhavNödinge   
 Helge Wictorinus BertlingOK Alehof   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Samy VelgeAlvhem   
 Vince BäckströmBollebygd   
 Ilda WesterKlubblös   
 Lowe LeyonlundÄlvängen   
 Noah BayatliAlafors   
 Nelissa WesterKlubblös   
 Ebba LarssonSkepplanda   
 Linnea VästanpihlOK Alehof   
 Filippa Bernhardssonica kvantum   
 Ellie Jakobssonica kvantum   
 Leo Köpmanica kvantum   
 Gurra AnderssonNol   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Nora BayatliAlafors   
 Alice LarssonSkepplanda   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 William CederholmNolOK   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sofia FuKlubblösOK   
 Ilda WesterKlubblösOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Nelissa WesterKlubblösOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Sixten OlssonNSK NödingeOK   
 Samy VelgeAlvhemOK   
 Melvin BlomgrenÄlvängenOK   
 Leo Köpmanica kvantum   
 Ellie Jakobssonica kvantum   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Kevin LantzNol   
 Filippa Bernhardssonica kvantum   
 Freja Bernhardssonica kvantum   
 Edvin Bernhardssonica kvantum   
 Arvid JakobssonNödinge   
 Elsie TeikeBorn to Run   
 Olle TeikeBorn to Run   
 Molly ElvingÄlvängen   
 Nora BayatliAlafors   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Noah BayatliAlafors   
 Lowe LeyonlundÄlvängen   
 Selma KüchlerKlubblös   
 Elvira PeterssonNödinge   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Daria KochanSannum   
 Bianca KochanSannum   
 Benjamin ClassonAlvhem   
 Astrid ElvingSkepplanda   
 Ellis BäckströmBollebygd   
 Smilla LantzNol   
 Vince BäckströmBollebygd   
 Lexi CrosbyKlubblös   
 Liam GåverudOK Alehof   
 Helge Wictorinus BertlingOK Alehof   
 Olivia SandebergOK Alehof   
 Alicia TunhavNödinge   
 Adam TunhavNödinge   
 Kerstin MagnussonMajornas IK   
 Olivia JolbäckNödinge   
 Elma StensbyNödinge SK   
 Loke Astesson HaagaOK Alehof   
 Linnea VästanpihlOK Alehof   
 Elias HoffmanOK Alehof   
 Jack NybergOK Alehof   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale Torg   
 Mason CrosbyKlubblös   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale Torg   
 Gurra AnderssonNol   
 Ines OhakasOK Alehof   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Harry NordlöwKAIK   
 Alice LarssonSkepplanda   
 Ebba LarssonSkepplanda   
 Isabelle TanoBohus GF   
 Josefin StadlerNödinge   
 Lukas StadlerNödinge   
 Alfred LednerNödinge   
 Harry LednerNödinge   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale Torg   
 Linnea BerthelsenNödinge   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   

Deltävling 6 (tis 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 William CederholmNolOK   
 Miranda ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Bianca ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Matteus ZalupisICA Kvantum Ale TorgOK   
 Elsie Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale TorgOK   
 Mason CrosbyKlubblösOK   
 Nova VästerBorn to RunOK   
 Isabella VästerBorn to RunOK   
 Ellie Jakobssonica kvantumOK   
 Sofia FuKlubblösOK   
 Filippa Bernhardssonica kvantumOK   
 Freja Bernhardssonica kvantumOK   
 Lukas StadlerNödingeOK   
 Edvin Bernhardssonica kvantumOK   
 Olle TeikeBorn to RunOK   
 Ilda WesterKlubblösOK   
 Nelissa WesterKlubblösOK   
 Selma KüchlerKlubblösOK   
 Elvira PeterssonNödingeOK   
 Benjamin ClassonAlvhemOK   
 Astrid ElvingSkepplandaOK   
 Ellis BäckströmBollebygdOK   
 Samy VelgeAlvhemOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Molly ElvingÄlvängenOK   
 Elsie TeikeBorn to RunOK   
 Josefin StadlerNödingeOK   
 Lexi CrosbyKlubblösOK   
 Elma StensbyNödinge SKOK   
 Liam GåverudOK AlehofOK   
 Helge Wictorinus BertlingOK AlehofOK   
 Olivia SandebergOK AlehofOK   
 Sixten OlssonNSK NödingeOK   
 Alicia TunhavNödingeOK   
 Kerstin MagnussonMajornas IKOK   
 Olivia JolbäckNödingeOK   
 Viktor UllmanOK AlehofOK   
 Loke Astesson HaagaOK AlehofOK   
 Bella WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Bastian WahlgrenICA Kvantum Ale TorgOK   
 Vince BäckströmBollebygdOK   
 Ines OhakasOK AlehofOK   
 Ebbe JeppssonNödingeOK   
 Axel JeppssonNödingeOK   
 Harry NordlöwKAIKOK   
 Linnea BerthelsenNödingeOK   
 Ebba LarssonSkepplanda   
 Valter Kjellberg SyrénICA Kvantum Ale Torg   
 Kevin LantzNol   
 Alfred LednerNödinge   
 Harry LednerNödinge   
 Melvin BlomgrenÄlvängen   
 Alice LarssonSkepplanda   
 Smilla LantzNol   
 Adam TunhavNödinge   
 Bianca KochanSannum   
 Andrea JohanssonOK Alehof   
 Julie Örnros SandénAlafors   
 Nora BayatliAlafors   
 Lowe LeyonlundÄlvängen   
 Noah BayatliAlafors   
 Isabelle TanoBohus GF   
 Gurra AnderssonNol   
 Linnea VästanpihlOK Alehof   
 Arvid JakobssonNödinge   
 Elias HoffmanOK Alehof   
 Jack NybergOK Alehof   
 Daria KochanSannum   
 Leo Köpmanica kvantum   

Tillbaka