Tid: måndag 18 nov 04:51

OK Alehof - Kvantumserien 2019

Resultat för PaprICAloppet (0.9km)

Deltävling 1 (tis 1 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Erik OlssonNolOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Oscar EnmanNödingeOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Eric FröjdlundÄlvängenOK   
 Valter MagnanderNödingeOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Adam StenströmKlubblösOK   
 Elin StenströmKlubblösOK   
 Oscar StaxängNödingeOK   
 Wilma SöderströmNödingeOK   
 Timo SilvikkoNödingeOK   
 Maja SöderströmKlubblösOK   
 Emilia UngNödingeOK   
 Robin UngNödingeOK   
 Loui EklundNödingeOK   
 Ebba SallhammarNödingeOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Hugo KällvikAlaforsOK   
 Agnes KÄLLVIKAlaforsOK   
 Valter HolmströmNödingeOK   
 Alice AngerforsNödingeOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Tyra NymanBohus IF FriidrottOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Axel LöfgrenNödinge SKOK   
 Sebastian HellvardKlubblösOK   
 Tindra SöderströmNödingeOK   
 Molly SöderströmNödingeOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Julia RamertKlubblösOK   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödingeOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sonja DahlénICA Kvantum NödingeOK   
 Frey HessfeltNolOK   
 Ebba SöderBohus IF FriidrottOK   
 Loe RydelidNolOK   
 Tilda C WalmuNödinge SKOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Leo MikacicNödingeOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Aline LiljanderNödingeOK   
 Moa LöfgrenNödinge SKOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Melker NylenNödinge   
 Julius HemlingbergKongahälla AIK   
 Walter NylénNödinge   
 Salla HanssonAlafors   
 Amadeus Järnbo LändevikNödinge   
 Elsie HolmströmNödinge   
 Liam GåverudÄlvängen   
 Märta FallbringSävedalen   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Elsa SjööMölndal   
 Melvin PielxNödinge   
 Julia Xinyue FuKlubblös   
 Lucas Larssonica kvantum   
 Iris IsakssonAlafors   
 Lilly PielNödinge   
 Vera StrelénOK Alehof   
 Noel KalénNol   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Viktor PeterssonBohus IF Friidrott   
 Viggo Kontio DuellBohus   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Yin Ciao ZhouAle   
 Lukas KindbladNödinge   
 Theo MöllerNödinge SK   

Deltävling 2 (tis 8 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Erik OlssonNolOK   
 Lucas Larssonica kvantumOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Iris IsakssonAlaforsOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Oscar EnmanNödingeOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Ebba SallhammarNödingeOK   
 Lilly PielNödingeOK   
 Valter MagnanderNödingeOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Adam StenströmKlubblösOK   
 Elin StenströmKlubblösOK   
 Noel KalénNolOK   
 Wilma SöderströmNödingeOK   
 Maja SöderströmKlubblösOK   
 Agnes KÄLLVIKAlaforsOK   
 Hugo KällvikAlaforsOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Sonja DahlénICA Kvantum NödingeOK   
 Tindra SöderströmNödingeOK   
 Frey HessfeltNolOK   
 Viggo Kontio DuellBohusOK   
 Molly SöderströmNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Viktor PeterssonBohus IF FriidrottOK   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale TorgOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Tilda C WalmuNödinge SKOK   
 Loe RydelidNolOK   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Valter HolmströmNödinge   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Alice AngerforsNödinge   
 Elsa SjööMölndal   
 Liam GåverudÄlvängen   
 Elsie HolmströmNödinge   
 Melvin PielxNödinge   
 Salla HanssonAlafors   
 Walter NylénNödinge   
 Lukas KindbladNödinge   
 Amadeus Järnbo LändevikNödinge   
 Julius HemlingbergKongahälla AIK   
 Märta FallbringSävedalen   
 Melker NylenNödinge   
 Julia Xinyue FuKlubblös   
 Max NybergOK Alehof   
 Sebastian HellvardKlubblös   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödinge   
 Ebba SöderBohus IF Friidrott   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Leo MikacicNödinge   
 Nellie LiljanderNödinge   
 Aline LiljanderNödinge   
 Moa LöfgrenNödinge SK   
 Axel LöfgrenNödinge SK   
 Julia RamertKlubblös   
 Tyra NymanBohus IF Friidrott   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Eric FröjdlundÄlvängen   
 Yin Ciao ZhouAle   
 Oscar StaxängNödinge   
 Timo SilvikkoNödinge   
 Emilia UngNödinge   
 Loui EklundNödinge   
 Robin UngNödinge   

Deltävling 3 (tis 15 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Tyra NymanBohus IF FriidrottOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Walter NylénNödingeOK   
 Julius HemlingbergKongahälla AIKOK   
 Melker NylenNödingeOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Elsa SjööMölndalOK   
 Amadeus Järnbo LändevikNödingeOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Adam StenströmKlubblösOK   
 Elin StenströmKlubblösOK   
 Iris IsakssonAlaforsOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Lilly PielNödingeOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Noel KalénNolOK   
 Loui EklundNödingeOK   
 Ebba SallhammarNödingeOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Hugo KällvikAlaforsOK   
 Agnes KÄLLVIKAlaforsOK   
 Julia RamertKlubblösOK   
 Valter HolmströmNödingeOK   
 Loe RydelidNolOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Frey HessfeltNolOK   
 Ebba SöderBohus IF FriidrottOK   
 Molly SöderströmNödingeOK   
 Tilda C WalmuNödinge SKOK   
 Tindra SöderströmNödingeOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Leo MikacicNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Viggo Kontio DuellBohusOK   
 Aline LiljanderNödingeOK   
 Viktor PeterssonBohus IF FriidrottOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Sebastian HellvardKlubblösOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Julia Xinyue FuKlubblös   
 Märta FallbringSävedalen   
 Lucas Larssonica kvantum   
 Melvin PielxNödinge   
 Liam GåverudÄlvängen   
 Salla HanssonAlafors   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Elsie HolmströmNödinge   
 Max NybergOK Alehof   
 Erik OlssonNol   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödinge   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale Torg   
 Sonja DahlénICA Kvantum Nödinge   
 Ludvig GråsjöNödinge   
 Moa LöfgrenNödinge SK   
 Axel LöfgrenNödinge SK   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Alice AngerforsNödinge   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Eric FröjdlundÄlvängen   
 Yin Ciao ZhouAle   
 Valter MagnanderNödinge   
 Oscar StaxängNödinge   
 Wilma SöderströmNödinge   
 Timo SilvikkoNödinge   
 Maja SöderströmKlubblös   
 Emilia UngNödinge   
 Oscar EnmanNödinge   
 Robin UngNödinge   

Deltävling 4 (tis 22 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Erik OlssonNolOK   
 Agnes KÄLLVIKAlaforsOK   
 Julius HemlingbergKongahälla AIKOK   
 Tilda UnemanOK AlehofOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Elsa SjööMölndalOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Valter MagnanderNödingeOK   
 Salla HanssonAlaforsOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Elin StenströmKlubblösOK   
 Iris IsakssonAlaforsOK   
 Wilma SöderströmNödingeOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Maja SöderströmKlubblösOK   
 Lilly PielNödingeOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Noel KalénNolOK   
 Ebba SallhammarNödingeOK   
 Hugo KällvikAlaforsOK   
 Adam StenströmKlubblösOK   
 Axel LöfgrenNödinge SKOK   
 Valter HolmströmNödingeOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödingeOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sonja DahlénICA Kvantum NödingeOK   
 Frey HessfeltNolOK   
 Elsie HolmströmNödingeOK   
 Moa LöfgrenNödinge SKOK   
 Tilda C WalmuNödinge SKOK   
 Melvin PielxNödingeOK   
 Loe RydelidNolOK   
 Aline LiljanderNödingeOK   
 Linnea TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Leo MikacicNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Viggo Kontio DuellBohusOK   
 Isabelle TollessonSurte BK SupporterklubbOK   
 Viktor PeterssonBohus IF FriidrottOK   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Alice AngerforsNödinge   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Walter NylénNödinge   
 Liam GåverudÄlvängen   
 Melker NylenNödinge   
 Amadeus Järnbo LändevikNödinge   
 Märta FallbringSävedalen   
 Lucas Larssonica kvantum   
 Julia Xinyue FuKlubblös   
 Max NybergOK Alehof   
 Sebastian HellvardKlubblös   
 Tindra SöderströmNödinge   
 Molly SöderströmNödinge   
 Linnea LindellOK Alehof   
 Ebba SöderBohus IF Friidrott   
 Ludvig GråsjöNödinge   
 Julia RamertKlubblös   
 Tyra NymanBohus IF Friidrott   
 Nils UllmanOK Alehof   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Oscar EnmanNödinge   
 Eric FröjdlundÄlvängen   
 Yin Ciao ZhouAle   
 Oscar StaxängNödinge   
 Timo SilvikkoNödinge   
 Emilia UngNödinge   
 Robin UngNödinge   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Loui EklundNödinge   

Deltävling 5 (tis 29 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Erik OlssonNolOK   
 Axel LöfgrenNödinge SKOK   
 Tyra NymanBohus IF FriidrottOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Adam StenströmKlubblösOK   
 Elin StenströmKlubblösOK   
 Moa LöfgrenNödinge SKOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Noel KalénNolOK   
 Lilly PielNödingeOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Iris IsakssonAlaforsOK   
 Lukas KindbladNödingeOK   
 Julius HemlingbergKongahälla AIKOK   
 Elsie HolmströmNödingeOK   
 Liam GåverudÄlvängenOK   
 Märta FallbringSävedalenOK   
 Valter HolmströmNödingeOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Max NybergOK AlehofOK   
 Aline LiljanderNödingeOK   
 Viggo Kontio DuellBohusOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs RunnersOK   
 Leo MikacicNödingeOK   
 Loe RydelidNolOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Alice AngerforsNödinge   
 Sonja DahlénICA Kvantum Nödinge   
 Vera StrelénOK Alehof   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale Torg   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödinge   
 Lucas Larssonica kvantum   
 Amadeus Järnbo LändevikNödinge   
 Agnes KÄLLVIKAlafors   
 Melker NylenNödinge   
 Frey HessfeltNol   
 Walter NylénNödinge   
 Salla HanssonAlafors   
 Melvin PielxNödinge   
 Molly SöderströmNödinge   
 Tindra SöderströmNödinge   
 Sebastian HellvardKlubblös   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale Torg   
 Elsa SjööMölndal   
 Kornelia OlssonAlebrottarna   
 Julia Xinyue FuKlubblös   
 Ebba SallhammarNödinge   
 Julia RamertKlubblös   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Tilda UnemanOK Alehof   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Oscar EnmanNödinge   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Eric FröjdlundÄlvängen   
 Yin Ciao ZhouAle   
 Valter MagnanderNödinge   
 Ludvig GråsjöNödinge   
 Tilda C WalmuNödinge SK   
 Oscar StaxängNödinge   
 Wilma SöderströmNödinge   
 Timo SilvikkoNödinge   
 Maja SöderströmKlubblös   
 Emilia UngNödinge   
 Robin UngNödinge   
 Loui EklundNödinge   
 Viktor PeterssonBohus IF Friidrott   
 Hugo KällvikAlafors   
 Ebba SöderBohus IF Friidrott   

Deltävling 6 (tis 5 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Erik OlssonNolOK   
 Tyra NymanBohus IF FriidrottOK   
 Theo AndreassonÄlvängenOK   
 Liam JonasNolOK   
 Vilmer SunessonOK AlehofOK   
 Viktor SunessonOK AlehofOK   
 Yin Ciao ZhouAleOK   
 Harry SvenssonNolOK   
 Maja SöderströmKlubblösOK   
 Nils UllmanOK AlehofOK   
 Axel LöfgrenNödinge SKOK   
 Valter HolmströmNödingeOK   
 Vera StrelénOK AlehofOK   
 Lilly PielNödingeOK   
 Theo MöllerNödinge SKOK   
 Iris IsakssonAlaforsOK   
 Lucas Larssonica kvantumOK   
 Julius HemlingbergKongahälla AIKOK   
 Elsie HolmströmNödingeOK   
 Alicia AronssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Amanda AronssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Noel KalénNolOK   
 Moa LöfgrenNödinge SKOK   
 Julia Xinyue FuKlubblösOK   
 Viktor PeterssonBohus IF FriidrottOK   
 Frey HessfeltNolOK   
 Loe RydelidNolOK   
 William PfotenhauerNolOK   
 Sonja DahlénICA Kvantum NödingeOK   
 Freja DahlénICA Kvantum Ale TorgOK   
 Tilda C WalmuNödinge SKOK   
 Linnea LindellOK AlehofOK   
 Ludvig GråsjöNödingeOK   
 Kornelia OlssonAlebrottarnaOK   
 Leo MikacicNödingeOK   
 Ebba SöderBohus IF FriidrottOK   
 Aline LiljanderNödingeOK   
 Viggo Kontio DuellBohusOK   
 Tindra SöderströmNödingeOK   
 Nellie LiljanderNödingeOK   
 Lova HogedalOK AlehofOK   
 Melker NylenNödinge   
 Sebastian HellvardKlubblös   
 Märta FallbringSävedalen   
 Max Kjessler MattssonGrönnäs Runners   
 Ludwig Jiang-KarlssonNödinge   
 Lukas KindbladNödinge   
 Amadeus Järnbo LändevikNödinge   
 Elsa SjööMölndal   
 Molly SöderströmNödinge   
 Alice AngerforsNödinge   
 Melvin PielxNödinge   
 Walter NylénNödinge   
 Liam GåverudÄlvängen   
 Salla HanssonAlafors   
 Max NybergOK Alehof   
 Ebba SallhammarNödinge   
 Julia RamertKlubblös   
 Johan UnemanOK Alehof   
 Tilda UnemanOK Alehof   
 Arvid HolmströmNödinge   
 Agnes Källvik Jeppssonica kvantum   
 Oscar EnmanNödinge   
 Linnea TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Eric FröjdlundÄlvängen   
 Agnes KÄLLVIKAlafors   
 Isabelle TollessonSurte BK Supporterklubb   
 Adam StenströmKlubblös   
 Elin StenströmKlubblös   
 Oscar StaxängNödinge   
 Wilma SöderströmNödinge   
 Timo SilvikkoNödinge   
 Emilia UngNödinge   
 Robin UngNödinge   
 Loui EklundNödinge   
 Valter MagnanderNödinge   
 Hugo KällvikAlafors   

Tillbaka