Tid: tisdag 15 jun 02:26

OK Alehof - Kvantumserien 2008

Resultat för Lunken (3.4km)

Deltävling 1 (tis 7 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale TorgOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Ulrika SvahnÄlvängenOK   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Lotten HvenfeltNödinge SKOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Elisabeth AnderssonKlubblösOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Gun ErikssonOK AlehofOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonNödinge   
 Joel KrantzTuve Tigers   
 Anna AnderssonTuve Tigers   
 Christer AnderssonTuve Tigers   
 Ronny MagnussonNödinge   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale Torg   
 Sven KarlssonOK Alehof   
 Annette ElménICA Kvantum Ale Torg   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale Torg   
 Sharon PernevikAle 90 IK   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Eidrin SiraeKlubblös   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Inger SvenssonAlebygdens SPF   

Deltävling 2 (tis 14 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale TorgOK   
 Annette ElménICA Kvantum Ale TorgOK   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sharon PernevikAle 90 IKOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Inger SvenssonAlebygdens SPFOK   
 Lotten HvenfeltNödinge SKOK   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Gun ErikssonOK AlehofOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Elisabeth AnderssonKlubblös   
 Eidrin SiraeKlubblös   
 Ulrika SvahnÄlvängen   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale Torg   
 Solveig MagnussonNödinge   
 Ronny MagnussonNödinge   
 Christer AnderssonTuve Tigers   
 Anna AnderssonTuve Tigers   
 Joel KrantzTuve Tigers   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Sven KarlssonOK Alehof   

Deltävling 3 (tis 21 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale TorgOK   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale TorgOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Ulrika SvahnÄlvängenOK   
 Annette ElménICA Kvantum Ale TorgOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Elisabeth AnderssonKlubblösOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale TorgOK   
 Anna AnderssonTuve Tigers   
 Christer AnderssonTuve Tigers   
 Joel KrantzTuve Tigers   
 Sven KarlssonOK Alehof   
 Sharon PernevikAle 90 IK   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Eidrin SiraeKlubblös   
 Lotten HvenfeltNödinge SK   
 Gun ErikssonOK Alehof   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Inger SvenssonAlebygdens SPF   

Deltävling 4 (tis 28 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Gun ErikssonOK AlehofOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Joel KrantzTuve TigersOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Anna AnderssonTuve TigersOK   
 Christer AnderssonTuve TigersOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Ulrika SvahnÄlvängenOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Sharon PernevikAle 90 IKOK   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Sven KarlssonOK Alehof   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale Torg   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Inger SvenssonAlebygdens SPF   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale Torg   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Eidrin SiraeKlubblös   
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OK   
 Lotten HvenfeltNödinge SK   
 Elisabeth AnderssonKlubblös   
 Annette ElménICA Kvantum Ale Torg   
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale Torg   

Deltävling 5 (tis 4 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale TorgOK   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Eidrin SiraeKlubblösOK   
 Anna LövgärdOK AlehofOK   
 Ulrika SvahnÄlvängenOK   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Elisabeth AnderssonKlubblösOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Gun ErikssonOK AlehofOK   
 Solveig MagnussonNödinge   
 Anna AnderssonTuve Tigers   
 Christer AnderssonTuve Tigers   
 Ronny MagnussonNödinge   
 Joel KrantzTuve Tigers   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale Torg   
 Sven KarlssonOK Alehof   
 Annette ElménICA Kvantum Ale Torg   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale Torg   
 Sharon PernevikAle 90 IK   
 Lotten HvenfeltNödinge SK   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Inger SvenssonAlebygdens SPF   

Deltävling 6 (tis 11 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Mikael SagströmICA Kvantum Ale TorgOK   
 Ronny MagnussonNödingeOK   
 Solveig MagnussonNödingeOK   
 Sharon PernevikAle 90 IKOK   
 Ulrika SvahnÄlvängenOK   
 Kenneth ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Irma ErikssonSträngnäs Malmby OKOK   
 Sven KarlssonOK AlehofOK   
 Carina PeterssonICA Kvantum Ale TorgOK   
 Elisabeth AnderssonKlubblösOK   
 Sirpa NiemiNolOK   
 Gun ErikssonOK AlehofOK   
 Gunder ErikssonOK AlehofOK   
 Lotten HvenfeltNödinge SKOK   
 Joel KrantzTuve Tigers   
 Anna AnderssonTuve Tigers   
 Christer AnderssonTuve Tigers   
 Pontus AmayaICA Kvantum Ale Torg   
 Inger SvenssonAlebygdens SPF   
 Susanne KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Jessica ElmènICA Kvantum Ale Torg   
 Micke KarlssonICA Kvantum Ale Torg   
 Eidrin SiraeKlubblös   
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Maria JohanssonAle 90 IK   
 Annette ElménICA Kvantum Ale Torg   

Tillbaka