Tid: tisdag 15 jun 02:36

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Flickor 8-9 (1.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,55 6,51 20,35 
Ebba SjögrenKongahälla AIK8,20 7,48 23,25 
Nicole FanklKongahälla AIK8,38 8,30 25,30 
Malin GullbrandsonMat o Potatis8,53 7,44 23,13 
Johanna KöreOK Alehof8,58 8,17 24,52 
Cassandra AsplundNödinge9,31 9,21 28,04 
Rebecka DahlqvistOK Alehof9,49 9,28 28,26 
Emma SjögrenNSK Nödinge9,49 9,12 27,38 
Olivia UllmanOK Alehof9,50 9,15 27,47 
10 Elina HammarMat o Potatis9,57   
11 Lowisa RidderskärMat o Potatis10,05 8,29 25,27 
11 Hanna LahtelaMat o Potatis10,05 9,04 27,13 
13 Frida SundbergMat o Potatis11,11 10,46 32,19 
14 Nicolin HallMat o Potatis11,42 10,21 31,04 
 Luva KontaniMat o Potatis 8,09 24,28 
 Lisa CarlssonKongahälla AIK 8,01 24,05 
 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK   
 Lava KutaniMat o Potatis 8,09 24,29 
 Emma GunnarssonNol 7,48 23,26 
 Linnéa DahlqvistÄIK   
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Emelie DahlénNSK Nödinge   
 Carolina BrandtNol   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,59 6,51 20,35 
Ebba SjögrenKongahälla AIK7,51 7,48 23,25 
Malin GullbrandsonMat o Potatis7,55 7,44 23,13 
Lisa CarlssonKongahälla AIK8,02 8,01 24,05 
Johanna KöreOK Alehof8,15 8,17 24,52 
Luva KontaniMat o Potatis8,17 8,09 24,28 
Lowisa RidderskärMat o Potatis8,35 8,29 25,27 
Nicole FanklKongahälla AIK8,36 8,30 25,30 
Cassandra AsplundNödinge9,16 9,21 28,04 
10 Olivia UllmanOK Alehof9,20 9,15 27,47 
11 Rebecka DahlqvistOK Alehof9,26 9,28 28,26 
12 Frida SundbergMat o Potatis10,20 10,46 32,19 
13 Nicolin HallMat o Potatis10,30 10,21 31,04 
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Linnéa DahlqvistÄIK   
 Emma GunnarssonNol 7,48 23,26 
 Lava KutaniMat o Potatis 8,09 24,29 
 Carolina BrandtNol   
 Hanna LahtelaMat o Potatis 9,04 27,13 
 Emelie DahlénNSK Nödinge   
 Emma SjögrenNSK Nödinge 9,12 27,38 
 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK   
 Elina HammarMat o Potatis   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,55 6,51 20,35 
Malin GullbrandsonMat o Potatis7,33 7,44 23,13 
Lava KutaniMat o Potatis7,46 8,09 24,29 
Luva KontaniMat o Potatis7,46 8,09 24,28 
Ebba SjögrenKongahälla AIK8,00 7,48 23,25 
Emma GunnarssonNol8,13 7,48 23,26 
Johanna KöreOK Alehof8,14 8,17 24,52 
Nicole FanklKongahälla AIK8,16 8,30 25,30 
Lisa CarlssonKongahälla AIK8,19 8,01 24,05 
10 Lowisa RidderskärMat o Potatis8,27 8,29 25,27 
11 Linnéa DahlqvistÄIK8,49   
12 Hanna LahtelaMat o Potatis8,57 9,04 27,13 
13 Emma SjögrenNSK Nödinge9,15 9,12 27,38 
14 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK9,35   
15 Olivia UllmanOK Alehof9,48 9,15 27,47 
16 Nicolin HallMat o Potatis10,08 10,21 31,04 
 Rebecka DahlqvistOK Alehof 9,28 28,26 
 Cassandra AsplundNödinge 9,21 28,04 
 Emelie DahlénNSK Nödinge   
 Elina HammarMat o Potatis   
 Frida SundbergMat o Potatis 10,46 32,19 
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Carolina BrandtNol   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,51 6,51 20,35 
Emma GunnarssonNol7,37 7,48 23,26 
Malin GullbrandsonMat o Potatis8,10 7,44 23,13 
Emelie DahlénNSK Nödinge8,25   
Luva KontaniMat o Potatis8,25 8,09 24,28 
Lava KutaniMat o Potatis8,25 8,09 24,29 
Lowisa RidderskärMat o Potatis8,39 8,29 25,27 
Linnéa DahlqvistÄIK8,48   
Hanna LahtelaMat o Potatis8,52 9,04 27,13 
10 Olivia UllmanOK Alehof9,00 9,15 27,47 
11 Rebecka DahlqvistOK Alehof9,11 9,28 28,26 
12 Cassandra AsplundNödinge9,25 9,21 28,04 
13 Emma SjögrenNSK Nödinge9,27 9,12 27,38 
14 Frida SundbergMat o Potatis10,48 10,46 32,19 
15 Nicolin HallMat o Potatis12,03 10,21 31,04 
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Carolina BrandtNol   
 Lisa CarlssonKongahälla AIK 8,01 24,05 
 Elina HammarMat o Potatis   
 Ebba SjögrenKongahälla AIK 7,48 23,25 
 Nicole FanklKongahälla AIK 8,30 25,30 
 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK   
 Johanna KöreOK Alehof 8,17 24,52 

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,50 6,51 20,35 
Ebba SjögrenKongahälla AIK7,51 7,48 23,25 
Lisa CarlssonKongahälla AIK8,02 8,01 24,05 
Emma GunnarssonNol8,08 7,48 23,26 
Carolina BrandtNol8,10   
Emma SjögrenNSK Nödinge8,56 9,12 27,38 
Lowisa RidderskärMat o Potatis9,16 8,29 25,27 
Hanna LahtelaMat o Potatis9,24 9,04 27,13 
Cassandra AsplundNödinge9,57 9,21 28,04 
10 Rebecka DahlqvistOK Alehof10,13 9,28 28,26 
11 Frida SundbergMat o Potatis11,16 10,46 32,19 
 Johanna KöreOK AlehofEj start 8,17 24,52 
 Nicole FanklKongahälla AIK 8,30 25,30 
 Elina HammarMat o Potatis   
 Luva KontaniMat o Potatis 8,09 24,28 
 Olivia UllmanOK Alehof 9,15 27,47 
 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK   
 Lava KutaniMat o Potatis 8,09 24,29 
 Nicolin HallMat o Potatis 10,21 31,04 
 Linnéa DahlqvistÄIK   
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Emelie DahlénNSK Nödinge   
 Malin GullbrandsonMat o Potatis 7,44 23,13 

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK6,54 6,51 20,35 
Emma GunnarssonNol7,41 7,48 23,26 
Ebba SjögrenKongahälla AIK7,43 7,48 23,25 
Malin GullbrandsonMat o Potatis7,45 7,44 23,13 
Lisa CarlssonKongahälla AIK8,01 8,01 24,05 
Carolina BrandtNol8,04   
Lava KutaniMat o Potatis8,18 8,09 24,29 
Johanna KöreOK Alehof8,23 8,17 24,52 
Lowisa RidderskärMat o Potatis8,25 8,29 25,27 
10 Cassandra AsplundNödinge9,23 9,21 28,04 
11 Olivia UllmanOK Alehof9,27 9,15 27,47 
12 Hanna LahtelaMat o Potatis9,36 9,04 27,13 
13 Emma SjögrenNSK Nödinge9,37 9,12 27,38 
14 Nicolin HallMat o Potatis10,26 10,21 31,04 
15 Frida SundbergMat o Potatis11,34 10,46 32,19 
 Emelie DahlénNSK Nödinge   
 Elina HammarMat o Potatis   
 Jasmin KazkowskiKongahälla AIK   
 Rebecka DahlqvistOK Alehof 9,28 28,26 
 Linnéa DahlqvistÄIK   
 Sanna AdielssonÄlvängens Cykel   
 Nicole FanklKongahälla AIK 8,30 25,30 
 Luva KontaniMat o Potatis 8,09 24,28 

Tillbaka