Tid: onsdag 30 nov 23:58

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Flickor 12-13 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,18 10,03 30,09 
Amilia BjörklundSävedalens AIK10,25 10,20 31,00 
Elin BlickOK Alehof11,15 11,03 33,09 
Sofia NordgrenKongahälla AIK12,24 12,30 37,32 
Josefina StrandborgKongahälla AIK12,27 12,07 36,21 
Olivia VapperKongahälla AIK12,30 12,39 37,59 
Marina SutinenTingbergs AIS12,46 13,18 39,56 
Jennifer JohanssonKongahälla AIK12,51 12,12 36,38 
Elsa PedersenOK Alehof12,52 11,13 33,40 
10 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK14,22 13,54 41,44 
11 Anna SvenssonNödinge14,24 13,04 39,14 
12 Maria GunnarssonAlingsås IF14,25 12,24 37,12 
13 Mikaela LauriKongahälla AIK15,16   
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Sigrid LindhKongahälla AIK 10,56 32,50 
 Madeleine ImfeldKongahälla AIK 12,36 37,49 
 Catrin KazikowskiKongahälla AIK   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,05 10,03 30,09 
Amilia BjörklundSävedalens AIK10,13 10,20 31,00 
Sigrid LindhKongahälla AIK10,49 10,56 32,50 
Elin BlickOK Alehof10,58 11,03 33,09 
Elsa PedersenOK Alehof11,20 11,13 33,40 
Jennifer JohanssonKongahälla AIK12,19 12,12 36,38 
Marina SutinenTingbergs AIS12,28 13,18 39,56 
Maria GunnarssonAlingsås IF12,37 12,24 37,12 
Olivia VapperKongahälla AIK12,53 12,39 37,59 
10 Madeleine ImfeldKongahälla AIK12,54 12,36 37,49 
11 Catrin KazikowskiKongahälla AIK13,30   
12 Anna SvenssonNödinge13,40 13,04 39,14 
13 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK13,41 13,54 41,44 
 Sofia NordgrenKongahälla AIK 12,30 37,32 
 Mikaela LauriKongahälla AIK   
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Josefina StrandborgKongahälla AIK 12,07 36,21 

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,03 10,03 30,09 
Amilia BjörklundSävedalens AIK10,24 10,20 31,00 
Elin BlickOK Alehof10,58 11,03 33,09 
Elsa PedersenOK Alehof11,05 11,13 33,40 
Josefina StrandborgKongahälla AIK12,04 12,07 36,21 
Jennifer JohanssonKongahälla AIK12,16 12,12 36,38 
Olivia VapperKongahälla AIK12,36 12,39 37,59 
Madeleine ImfeldKongahälla AIK12,57 12,36 37,49 
Anna SvenssonNödinge13,07 13,04 39,14 
10 Catrin KazikowskiKongahälla AIK13,12   
11 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK14,02 13,54 41,44 
 Marina SutinenTingbergs AIS 13,18 39,56 
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Sigrid LindhKongahälla AIK 10,56 32,50 
 Mikaela LauriKongahälla AIK   
 Sofia NordgrenKongahälla AIK 12,30 37,32 
 Maria GunnarssonAlingsås IF 12,24 37,12 

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,01 10,03 30,09 
Amilia BjörklundSävedalens AIK10,35 10,20 31,00 
Sigrid LindhKongahälla AIK10,50 10,56 32,50 
Elin BlickOK Alehof11,15 11,03 33,09 
Elsa PedersenOK Alehof11,19 11,13 33,40 
Jennifer JohanssonKongahälla AIK12,03 12,12 36,38 
Josefina StrandborgKongahälla AIK12,04 12,07 36,21 
Madeleine ImfeldKongahälla AIK12,19 12,36 37,49 
Sofia NordgrenKongahälla AIK12,21 12,30 37,32 
10 Maria GunnarssonAlingsås IF12,23 12,24 37,12 
11 Anna SvenssonNödinge13,05 13,04 39,14 
12 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK14,01 13,54 41,44 
13 Marina SutinenTingbergs AIS15,19 13,18 39,56 
14 Olivia VapperKongahälla AIK17,00 12,39 37,59 
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Mikaela LauriKongahälla AIK   
 Catrin KazikowskiKongahälla AIK   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,14 10,03 30,09 
Elin BlickOK Alehof11,37 11,03 33,09 
Elsa PedersenOK Alehof11,38 11,13 33,40 
Josefina StrandborgKongahälla AIK12,13 12,07 36,21 
Maria GunnarssonAlingsås IF12,16 12,24 37,12 
Sofia NordgrenKongahälla AIK12,47 12,30 37,32 
 Mikaela LauriKongahälla AIK   
 Marina SutinenTingbergs AIS 13,18 39,56 
 Jennifer JohanssonKongahälla AIK 12,12 36,38 
 Catrin KazikowskiKongahälla AIK   
 Olivia VapperKongahälla AIK 12,39 37,59 
 Anna SvenssonNödinge 13,04 39,14 
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Sigrid LindhKongahälla AIK 10,56 32,50 
 Madeleine ImfeldKongahälla AIK 12,36 37,49 
 Amilia BjörklundSävedalens AIK 10,20 31,00 
 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK 13,54 41,44 

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Sophia GeirupKongahälla AIK10,11 10,03 30,09 
Amilia BjörklundSävedalens AIK10,23 10,20 31,00 
Sigrid LindhKongahälla AIK11,11 10,56 32,50 
Elin BlickOK Alehof11,13 11,03 33,09 
Elsa PedersenOK Alehof11,16 11,13 33,40 
Josefina StrandborgKongahälla AIK12,13 12,07 36,21 
Maria GunnarssonAlingsås IF12,33 12,24 37,12 
Madeleine ImfeldKongahälla AIK12,36 12,36 37,49 
Anna SvenssonNödinge13,02 13,04 39,14 
10 Marina SutinenTingbergs AIS14,42 13,18 39,56 
 Jennifer JohanssonKongahälla AIK 12,12 36,38 
 Catrin KazikowskiKongahälla AIK   
 Sofia NordgrenKongahälla AIK 12,30 37,32 
 Olivia VapperKongahälla AIK 12,39 37,59 
 madeleine imfeldKongahälla AIK   
 Mikaela LauriKongahälla AIK   
 Karolina Wäli ArvidssonKongahälla AIK 13,54 41,44 

Tillbaka