Tid: torsdag 25 jul 08:55

OK Alehof - Kvantumserien 2023

Resultat för Flickor 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda UnemanOK Alehof11,58 11,43 35,11 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,53 11,36 34,48 
Lova HogedalOK Alehof13,54 13,38 40,55 
Lucia MilliNödinge SK15,54 15,38 46,54 
Vida Perez WallinAhlafors IF16,53   
Evelina SvalinOK Alehof17,04   
Leia LindenauOK Alehof18,22 19,46 59,20 
Vera StrelénOK Alehof19,51 19,37 58,53 
Melanie LidöICA Kvantum Nödinge19,59   
 Saga GerlamOK Alehof 16,46 50,18 
 Linnea VästanpihlOK Alehof 14,00 42,01 
 Ebba SallhammarNödinge 13,19 39,58 

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda UnemanOK Alehof11,52 11,43 35,11 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott11,54 11,36 34,48 
Lova HogedalOK Alehof13,48 13,38 40,55 
Ebba SallhammarNödinge13,52 13,19 39,58 
Lucia MilliNödinge SK15,36 15,38 46,54 
Saga GerlamOK Alehof16,27 16,46 50,18 
Vera StrelénOK Alehof19,42 19,37 58,53 
Leia LindenauOK Alehof19,54 19,46 59,20 
 Linnea VästanpihlOK Alehof 14,00 42,01 
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge   
 Vida Perez WallinAhlafors IF   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda UnemanOK Alehof11,46 11,43 35,11 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott11,53 11,36 34,48 
Ebba SallhammarNödinge13,37 13,19 39,58 
Lova HogedalOK Alehof14,21 13,38 40,55 
Linnea VästanpihlOK Alehof15,10 14,00 42,01 
Saga GerlamOK Alehof17,04 16,46 50,18 
Vera StrelénOK Alehof19,25 19,37 58,53 
 Leia LindenauOK Alehof 19,46 59,20 
 Lucia MilliNödinge SK 15,38 46,54 
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge   
 Vida Perez WallinAhlafors IF   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott11,31 11,36 34,48 
Tilda UnemanOK Alehof11,41 11,43 35,11 
Ebba SallhammarNödinge13,09 13,19 39,58 
Linnea VästanpihlOK Alehof13,10 14,00 42,01 
Lova HogedalOK Alehof13,13 13,38 40,55 
Lucia MilliNödinge SK15,30 15,38 46,54 
Saga GerlamOK Alehof16,47 16,46 50,18 
 Vera StrelénOK Alehof 19,37 58,53 
 Leia LindenauOK Alehof 19,46 59,20 
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge   
 Vida Perez WallinAhlafors IF   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
 Tilda UnemanOK Alehof 11,43 35,11 
 Saga GerlamOK Alehof 16,46 50,18 
 Vera StrelénOK Alehof 19,37 58,53 
 Lea JohanssonBohus IF Friidrott 11,36 34,48 
 Leia LindenauOK Alehof 19,46 59,20 
 Linnea VästanpihlOK Alehof 14,00 42,01 
 Lucia MilliNödinge SK 15,38 46,54 
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge   
 Vida Perez WallinAhlafors IF   
 Lova HogedalOK Alehof 13,38 40,55 
 Ebba SallhammarNödinge 13,19 39,58 

Deltävling 6 (tis 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott11,24 11,36 34,48 
Tilda UnemanOK Alehof11,44 11,43 35,11 
Ebba SallhammarNödinge13,12 13,19 39,58 
Linnea VästanpihlOK Alehof13,41 14,00 42,01 
Lova HogedalOK Alehof13,55 13,38 40,55 
Lucia MilliNödinge SK15,48 15,38 46,54 
Vera StrelénOK Alehof19,46 19,37 58,53 
Leia LindenauOK Alehof21,04 19,46 59,20 
 Saga GerlamOK Alehof 16,46 50,18 
 Evelina SvalinOK Alehof   
 Melanie LidöICA Kvantum Nödinge   
 Vida Perez WallinAhlafors IF   

Tillbaka