Tid: torsdag 25 jul 08:43

OK Alehof - Kvantumserien 2022

Resultat för Flickor 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 4 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda LundströmNödinge SK12,18 12,11 36,34 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,33 12,20 37,00 
Wilma StrömBohus IF Friidrott13,25 13,11 39,35 
Lucia MilliNödinge SK15,58 15,34 46,44 
Evelina SvalinOK Alehof16,04 15,52 47,38 
Elsa OhakasOK Alehof16,26 16,11 48,33 
Freja KvistOK Alehof17,41 17,04 51,12 
Leia LindenauOK Alehof18,27 18,55 56,45 
 Wilma KarlssonAlafors   

Deltävling 2 (tis 11 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Evelina SvalinOK Alehof15,59 15,52 47,38 
Elsa OhakasOK Alehof16,00 16,11 48,33 
Freja KvistOK Alehof16,32 17,04 51,12 
Leia LindenauOK Alehof19,20 18,55 56,45 
 Lea JohanssonBohus IF Friidrott 12,20 37,00 
 Lucia MilliNödinge SK 15,34 46,44 
 Wilma StrömBohus IF Friidrott 13,11 39,35 
 Tilda LundströmNödinge SK 12,11 36,34 
 Wilma KarlssonAlafors   

Deltävling 3 (tis 18 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,21 12,20 37,00 
Tilda LundströmNödinge SK12,24 12,11 36,34 
Wilma StrömBohus IF Friidrott13,01 13,11 39,35 
Lucia MilliNödinge SK15,38 15,34 46,44 
Freja KvistOK Alehof17,24 17,04 51,12 
Wilma KarlssonAlafors17,24   
Elsa OhakasOK Alehof17,46 16,11 48,33 
Evelina SvalinOK Alehof17,46 15,52 47,38 
Leia LindenauOK Alehof18,58 18,55 56,45 

Deltävling 4 (tis 25 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda LundströmNödinge SK12,25 12,11 36,34 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott15,44 12,20 37,00 
Lucia MilliNödinge SK15,44 15,34 46,44 
Evelina SvalinOK Alehof16,45 15,52 47,38 
Elsa OhakasOK Alehof16,50 16,11 48,33 
Freja KvistOK Alehof17,16 17,04 51,12 
Leia LindenauOK Alehof20,46 18,55 56,45 
 Wilma StrömBohus IF Friidrott 13,11 39,35 
 Wilma KarlssonAlafors   

Deltävling 5 (tis 1 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda LundströmNödinge SK12,17 12,11 36,34 
Wilma StrömBohus IF Friidrott13,34 13,11 39,35 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott15,51 12,20 37,00 
Elsa OhakasOK Alehof16,21 16,11 48,33 
Evelina SvalinOK Alehof17,22 15,52 47,38 
Leia LindenauOK Alehof20,59 18,55 56,45 
 Freja KvistOK Alehof 17,04 51,12 
 Lucia MilliNödinge SK 15,34 46,44 
 Wilma KarlssonAlafors   

Deltävling 6 (tis 8 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda LundströmNödinge SK11,59 12,11 36,34 
Lea JohanssonBohus IF Friidrott12,06 12,20 37,00 
Wilma StrömBohus IF Friidrott13,09 13,11 39,35 
Lucia MilliNödinge SK15,22 15,34 46,44 
Evelina SvalinOK Alehof15,35 15,52 47,38 
Elsa OhakasOK Alehof16,12 16,11 48,33 
Leia LindenauOK Alehof19,28 18,55 56,45 
 Freja KvistOK AlehofBrutit 17,04 51,12 
 Wilma KarlssonAlafors   

Tillbaka