Tid: torsdag 1 dec 00:50

OK Alehof - Kvantumserien 2021

Resultat för Flickor 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 5 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Moa DahlOK Alehof12,09 12,06 36,18 
Ella MadjarevicNödinge SK12,30 12,24 37,13 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,31 12,24 37,12 
Ebba BogeOK Alehof12,58 12,24 37,12 
Wilma StrömBohus IF Friidrott13,01   
Milly WilliamsAce Coaching13,34 14,46 44,19 
Amanda SandebergOK Alehof15,29 15,22 46,08 
 Märta StrelènOK Alehof 11,58 35,56 
 Sofi FlaggKongahälla AIK   
 Freja KvistOK Alehof 18,05 54,16 
 Elly MagnussonTingbergs AIS   
 Lilja KarlssonAce Coaching   

Deltävling 2 (tis 12 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Moa DahlOK Alehof12,03 12,06 36,18 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,25 12,24 37,12 
Ebba BogeOK Alehof12,35 12,24 37,12 
Ella MadjarevicNödinge SK12,37 12,24 37,13 
Milly WilliamsAce Coaching16,06 14,46 44,19 
Amanda SandebergOK Alehof16,34 15,22 46,08 
Freja KvistOK Alehof18,05 18,05 54,16 
 Sofi FlaggKongahälla AIKBrutit   
 Elly MagnussonTingbergs AISBrutit   
 Märta StrelènOK Alehof 11,58 35,56 
 Wilma StrömBohus IF Friidrott   
 Lilja KarlssonAce Coaching   

Deltävling 3 (tis 19 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Moa DahlOK Alehof12,10 12,06 36,18 
Ebba BogeOK Alehof12,19 12,24 37,12 
Ella MadjarevicNödinge SK12,20 12,24 37,13 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,29 12,24 37,12 
Märta StrelènOK Alehof12,43 11,58 35,56 
Elly MagnussonTingbergs AIS15,43   
Amanda SandebergOK Alehof17,34 15,22 46,08 
Lilja KarlssonAce Coaching18,46   
Freja KvistOK Alehof18,47 18,05 54,16 
 Sofi FlaggKongahälla AIK   
 Wilma StrömBohus IF Friidrott   
 Milly WilliamsAce Coaching 14,46 44,19 

Deltävling 4 (tis 26 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Moa DahlOK Alehof12,06 12,06 36,18 
Märta StrelènOK Alehof12,07 11,58 35,56 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,18 12,24 37,12 
Ebba BogeOK Alehof12,18 12,24 37,12 
Ella MadjarevicNödinge SK12,23 12,24 37,13 
Amanda SandebergOK Alehof14,59 15,22 46,08 
Elly MagnussonTingbergs AIS16,30   
 Sofi FlaggKongahälla AIK   
 Wilma StrömBohus IF Friidrott   
 Milly WilliamsAce Coaching 14,46 44,19 
 Freja KvistOK Alehof 18,05 54,16 
 Lilja KarlssonAce Coaching   

Deltävling 5 (tis 2 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Märta StrelènOK Alehof11,56 11,58 35,56 
Moa DahlOK Alehof12,10 12,06 36,18 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,41 12,24 37,12 
Ebba BogeOK Alehof13,11 12,24 37,12 
Milly WilliamsAce Coaching16,47 14,46 44,19 
Freja KvistOK Alehof17,24 18,05 54,16 
Lilja KarlssonAce Coaching17,34   
 Amanda SandebergOK Alehof 15,22 46,08 
 Ella MadjarevicNödinge SK 12,24 37,13 
 Sofi FlaggKongahälla AIK   
 Wilma StrömBohus IF Friidrott   
 Elly MagnussonTingbergs AIS   

Deltävling 6 (tis 9 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Märta StrelènOK Alehof11,53 11,58 35,56 
Moa DahlOK Alehof12,21 12,06 36,18 
Tilda LundströmBohus IF Friidrott12,47 12,24 37,12 
Ella MadjarevicNödinge SK13,31 12,24 37,13 
Milly WilliamsAce Coaching14,39 14,46 44,19 
Amanda SandebergOK Alehof15,40 15,22 46,08 
Sofi FlaggKongahälla AIK19,53   
 Wilma StrömBohus IF Friidrott   
 Ebba BogeOK Alehof 12,24 37,12 
 Freja KvistOK Alehof 18,05 54,16 
 Elly MagnussonTingbergs AIS   
 Lilja KarlssonAce Coaching   

Tillbaka