Tid: måndag 4 mar 11:26

OK Alehof - Kvantumserien 2008

Resultat för Flickor 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 7 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK11,58 12,02 36,06 
Emma KuuttiTingbergs AIS12,15 12,15 36,45 
Emma NorrmanOK Alehof14,24   
Lina KarlssonKlubblös14,51 14,21 43,03 
Tove SaaranenOK Alehof14,54 14,45 44,17 
Sandra PoswiatowskaMat o Potatis16,08 15,56 47,49 
Cassandra AsplundMat o Potatis16,19 16,08 48,26 
Olivia UllmanOK Alehof16,28 15,58 47,55 
Lotta SandströmOK Alehof16,30   
10 Johanna LundmarkOK Alehof16,31 15,40 47,01 
11 Sofia JohanssonKlubblös17,08   
12 Lina AndreassonKlubblös17,13   
13 Hanna LahtelaMat o Potatis18,02 16,22 49,07 
14 Ida DahllöwAle Basket24,40   
 Lava KontaniMat o Potatis 14,34 43,42 
 Ebba SjögrenKongahälla AIK 13,16 39,48 
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Lowisa RidderskärMat o Potatis 13,30 40,30 
 Linnea FredénMat o Potatis 16,03 48,11 
 Jennie KornesjöMat o Potatis 16,39 49,57 

Deltävling 2 (tis 14 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK12,27 12,02 36,06 
Ebba SjögrenKongahälla AIK13,13 13,16 39,48 
Lowisa RidderskärMat o Potatis13,36 13,30 40,30 
Lina KarlssonKlubblös14,06 14,21 43,03 
Emma NorrmanOK Alehof14,10   
Tove SaaranenOK Alehof14,38 14,45 44,17 
Johanna LundmarkOK Alehof15,43 15,40 47,01 
Sandra PoswiatowskaMat o Potatis15,45 15,56 47,49 
Olivia UllmanOK Alehof15,46 15,58 47,55 
10 Cassandra AsplundMat o Potatis16,06 16,08 48,26 
10 Lotta SandströmOK Alehof16,06   
12 Hanna LahtelaMat o Potatis17,07 16,22 49,07 
 Linnea FredénMat o Potatis 16,03 48,11 
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Jennie KornesjöMat o Potatis 16,39 49,57 
 Sofia JohanssonKlubblös   
 Lava KontaniMat o Potatis 14,34 43,42 
 Ida DahllöwAle Basket   
 Lina AndreassonKlubblös   
 Emma KuuttiTingbergs AIS 12,15 36,45 

Deltävling 3 (tis 21 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Emma KuuttiTingbergs AIS12,04 12,15 36,45 
Elin JohanssonKongahälla AIK12,23 12,02 36,06 
Ebba SjögrenKongahälla AIK13,43 13,16 39,48 
Lowisa RidderskärMat o Potatis13,54 13,30 40,30 
Lina KarlssonKlubblös14,06 14,21 43,03 
Lava KontaniMat o Potatis14,06 14,34 43,42 
Tove SaaranenOK Alehof15,52 14,45 44,17 
Olivia UllmanOK Alehof15,53 15,58 47,55 
Johanna LundmarkOK Alehof15,54 15,40 47,01 
10 Linnea FredénMat o Potatis16,12 16,03 48,11 
11 Hanna LahtelaMat o Potatis16,32 16,22 49,07 
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Jennie KornesjöMat o Potatis 16,39 49,57 
 Sofia JohanssonKlubblös   
 Sandra PoswiatowskaMat o Potatis 15,56 47,49 
 Ida DahllöwAle Basket   
 Emma NorrmanOK Alehof   
 Lotta SandströmOK Alehof   
 Lina AndreassonKlubblös   
 Cassandra AsplundMat o Potatis 16,08 48,26 

Deltävling 4 (tis 28 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK12,05 12,02 36,06 
Emma KuuttiTingbergs AIS12,26 12,15 36,45 
Lowisa RidderskärMat o Potatis13,48 13,30 40,30 
Lava KontaniMat o Potatis15,36 14,34 43,42 
Johanna LundmarkOK Alehof16,04 15,40 47,01 
Sandra PoswiatowskaMat o Potatis16,48 15,56 47,49 
Linnea FredénMat o Potatis16,58 16,03 48,11 
Jennie KornesjöMat o Potatis17,01 16,39 49,57 
 Olivia UllmanOK AlehofEj start 15,58 47,55 
 Lina KarlssonKlubblös 14,21 43,03 
 Hanna LahtelaMat o Potatis 16,22 49,07 
 Sofia JohanssonKlubblös   
 Lina AndreassonKlubblös   
 Ida DahllöwAle Basket   
 Ebba SjögrenKongahälla AIK 13,16 39,48 
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Emma NorrmanOK Alehof   
 Lotta SandströmOK Alehof   
 Tove SaaranenOK Alehof 14,45 44,17 
 Cassandra AsplundMat o Potatis 16,08 48,26 

Deltävling 5 (tis 4 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK12,03 12,02 36,06 
Lowisa RidderskärMat o Potatis13,44 13,30 40,30 
Ebba SjögrenKongahälla AIK14,09 13,16 39,48 
Tove SaaranenOK Alehof14,46 14,45 44,17 
Johanna LundmarkOK Alehof15,24 15,40 47,01 
Linnea FredénMat o Potatis15,55 16,03 48,11 
Jennie KornesjöMat o Potatis16,24 16,39 49,57 
Hanna LahtelaMat o Potatis17,15 16,22 49,07 
Sandra PoswiatowskaMat o Potatis17,16 15,56 47,49 
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Lina AndreassonKlubblös   
 Cassandra AsplundMat o Potatis 16,08 48,26 
 Lava KontaniMat o Potatis 14,34 43,42 
 Olivia UllmanOK Alehof 15,58 47,55 
 Lina KarlssonKlubblös 14,21 43,03 
 Ida DahllöwAle Basket   
 Emma NorrmanOK Alehof   
 Lotta SandströmOK Alehof   
 Sofia JohanssonKlubblös   
 Emma KuuttiTingbergs AIS 12,15 36,45 

Deltävling 6 (tis 11 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin JohanssonKongahälla AIK12,05 12,02 36,06 
Ebba SjögrenKongahälla AIK12,52 13,16 39,48 
Lowisa RidderskärMat o Potatis13,10 13,30 40,30 
Lava KontaniMat o Potatis14,00 14,34 43,42 
Emma KuuttiTingbergs AIS14,15 12,15 36,45 
Tove SaaranenOK Alehof14,53 14,45 44,17 
Hanna LahtelaMat o Potatis15,28 16,22 49,07 
Sandra PoswiatowskaMat o Potatis15,56 15,56 47,49 
Johanna LundmarkOK Alehof15,58 15,40 47,01 
10 Cassandra AsplundMat o Potatis16,01 16,08 48,26 
11 Linnea FredénMat o Potatis16,04 16,03 48,11 
12 Olivia UllmanOK Alehof16,16 15,58 47,55 
13 Jennie KornesjöMat o Potatis16,32 16,39 49,57 
 Lina KarlssonKlubblös 14,21 43,03 
 Sofia JohanssonKlubblös   
 Lina AndreassonKlubblös   
 Ida DahllöwAle Basket   
 Emma NorrmanOK Alehof   
 Sofia AnderssonMat o Potatis   
 Lotta SandströmOK Alehof   

Tillbaka