Tid: tisdag 15 jun 03:21

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Flickor 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda KarlssonOK Alehof11,27 11,04 33,12 
Emelie KastbergNol12,28 12,28 37,26 
Therese PerssonKongahälla AIK12,31 12,07 36,21 
Elin AxbergKongahälla AIK12,32 12,12 36,36 
Rebecca RidderskärMat o Potatis14,12 14,26 43,19 
Lina AskneKongahälla AIK14,13 14,42 44,08 
Sofia JohanssonOK Alehof14,21 12,47 38,22 
Emma FridolfssonKongahälla AIK15,00 15,47 47,22 
Emma HolmbergNol15,01 15,46 47,20 
10 Josefin HjortskogKongahälla AIK16,14 14,56 44,48 
11 Johanna LehtoKlubblös16,17   
12 Else WallmanGFKG / Kungälv16,25 15,05 45,17 
13 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv16,28   
 Tove BurmanYtterby   
 Agnes SjögrenKongahälla AIK 13,29 40,27 
 Amelia ÄbelöKongahälla AIK 12,55 38,46 
 My DahlqvistÄIK 16,36 49,48 
 Madeleine BackebrantNödinge   
 Linn AmbringYtterby IS   
 Sanna SeverinssonKungälvs HK   
 Josefin ThorssonKongahälla AIK   
 Josefin LarssonKongahälla AIK   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda KarlssonOK Alehof10,53 11,04 33,12 
Elin AxbergKongahälla AIK12,16 12,12 36,36 
Therese PerssonKongahälla AIK12,16 12,07 36,21 
Sofia JohanssonOK Alehof12,32 12,47 38,22 
Amelia ÄbelöKongahälla AIK12,41 12,55 38,46 
Agnes SjögrenKongahälla AIK12,59 13,29 40,27 
Emelie KastbergNol14,10 12,28 37,26 
Josefin HjortskogKongahälla AIK15,55 14,56 44,48 
Else WallmanGFKG / Kungälv15,56 15,05 45,17 
10 My DahlqvistÄIK16,34 16,36 49,48 
 Emma FridolfssonKongahälla AIK 15,47 47,22 
 Johanna LehtoKlubblös   
 Lina AskneKongahälla AIK 14,42 44,08 
 Tove BurmanYtterby   
 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv   
 Rebecca RidderskärMat o Potatis 14,26 43,19 
 Madeleine BackebrantNödinge   
 Linn AmbringYtterby IS   
 Sanna SeverinssonKungälvs HK   
 Josefin ThorssonKongahälla AIK   
 Emma HolmbergNol 15,46 47,20 
 Josefin LarssonKongahälla AIK   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda KarlssonOK Alehof11,02 11,04 33,12 
Therese PerssonKongahälla AIK12,05 12,07 36,21 
Elin AxbergKongahälla AIK12,09 12,12 36,36 
Emelie KastbergNol12,14 12,28 37,26 
Agnes SjögrenKongahälla AIK13,21 13,29 40,27 
Josefin HjortskogKongahälla AIK14,23 14,56 44,48 
Else WallmanGFKG / Kungälv14,31 15,05 45,17 
Sanna SeverinssonKungälvs HK14,35   
Emma HolmbergNol15,30 15,46 47,20 
10 Lina AskneKongahälla AIK15,34 14,42 44,08 
11 Rebecca RidderskärMat o Potatis16,31 14,26 43,19 
12 Madeleine BackebrantNödinge16,33   
13 My DahlqvistÄIK16,37 16,36 49,48 
14 Johanna LehtoKlubblös17,15   
15 Linn AmbringYtterby IS18,08   
 Emma FridolfssonKongahälla AIKBrutit 15,47 47,22 
 Josefin ThorssonKongahälla AIK   
 Josefin LarssonKongahälla AIK   
 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv   
 Tove BurmanYtterby   
 Amelia ÄbelöKongahälla AIK 12,55 38,46 
 Sofia JohanssonOK Alehof 12,47 38,22 

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Tilda KarlssonOK Alehof11,17 11,04 33,12 
Josefin LarssonKongahälla AIK12,01   
Therese PerssonKongahälla AIK12,02 12,07 36,21 
Emelie KastbergNol12,44 12,28 37,26 
Amelia ÄbelöKongahälla AIK12,58 12,55 38,46 
Sofia JohanssonOK Alehof13,06 12,47 38,22 
Agnes SjögrenKongahälla AIK14,07 13,29 40,27 
Rebecca RidderskärMat o Potatis14,48 14,26 43,19 
Madeleine BackebrantNödinge14,50   
10 Josefin HjortskogKongahälla AIK14,58 14,56 44,48 
11 Tove BurmanYtterby15,13   
12 Else WallmanGFKG / Kungälv15,14 15,05 45,17 
13 Emma FridolfssonKongahälla AIK15,34 15,47 47,22 
14 Lina AskneKongahälla AIK15,38 14,42 44,08 
15 My DahlqvistÄIK16,37 16,36 49,48 
16 Josefin ThorssonKongahälla AIK16,54   
 Johanna LehtoKlubblös   
 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv   
 Elin AxbergKongahälla AIK 12,12 36,36 
 Emma HolmbergNol 15,46 47,20 
 Linn AmbringYtterby IS   
 Sanna SeverinssonKungälvs HK   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Therese PerssonKongahälla AIK12,48 12,07 36,21 
Amelia ÄbelöKongahälla AIK13,07 12,55 38,46 
Sofia JohanssonOK Alehof13,21 12,47 38,22 
Rebecca RidderskärMat o Potatis14,57 14,26 43,19 
Josefin HjortskogKongahälla AIK15,28 14,56 44,48 
 Lina AskneKongahälla AIKBrutit 14,42 44,08 
 Emelie KastbergNolBrutit 12,28 37,26 
 Tilda KarlssonOK AlehofEj start 11,04 33,12 
 Emma FridolfssonKongahälla AIK 15,47 47,22 
 Johanna LehtoKlubblös   
 Elin AxbergKongahälla AIK 12,12 36,36 
 Tove BurmanYtterby   
 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv   
 Else WallmanGFKG / Kungälv 15,05 45,17 
 Agnes SjögrenKongahälla AIK 13,29 40,27 
 My DahlqvistÄIK 16,36 49,48 
 Madeleine BackebrantNödinge   
 Linn AmbringYtterby IS   
 Sanna SeverinssonKungälvs HK   
 Josefin ThorssonKongahälla AIK   
 Emma HolmbergNol 15,46 47,20 
 Josefin LarssonKongahälla AIK   

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Elin AxbergKongahälla AIK12,11 12,12 36,36 
Therese PerssonKongahälla AIK12,14 12,07 36,21 
Sofia JohanssonOK Alehof12,44 12,47 38,22 
Emelie KastbergNol13,14 12,28 37,26 
Rebecca RidderskärMat o Potatis14,19 14,26 43,19 
Lina AskneKongahälla AIK14,21 14,42 44,08 
Josefin HjortskogKongahälla AIK15,27 14,56 44,48 
Else WallmanGFKG / Kungälv15,32 15,05 45,17 
Emma FridolfssonKongahälla AIK16,48 15,47 47,22 
10 Emma HolmbergNol16,49 15,46 47,20 
 Johanna LehtoKlubblös   
 Tove BurmanYtterby   
 Ebba GustafssonGFKG / Kungälv   
 Tilda KarlssonOK Alehof 11,04 33,12 
 Agnes SjögrenKongahälla AIK 13,29 40,27 
 Amelia ÄbelöKongahälla AIK 12,55 38,46 
 My DahlqvistÄIK 16,36 49,48 
 Madeleine BackebrantNödinge   
 Linn AmbringYtterby IS   
 Sanna SeverinssonKungälvs HK   
 Josefin ThorssonKongahälla AIK   
 Josefin LarssonKongahälla AIK   

Tillbaka