Tid: måndag 18 nov 04:52

OK Alehof - Kvantumserien 2019

Resultat för Flickor -7 (1.5km)

Deltävling 1 (tis 1 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,33 8,20 25,02 
Leia LindenauOK Alehof9,52 9,54 29,43 
Evelina SvalinOK Alehof10,08 9,59 29,58 
Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott10,19   
Klara KusmarkOK Alehof10,29 10,20 31,00 
Lucia MilliNödinge SK10,34 10,36 31,49 
Matilda MadjarevicNödinge SK10,42 10,10 30,31 
Svea KvistOK Alehof17,42 11,00 33,01 
 Julia RamertNödinge   
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Lilly HasselKlubblös   
 Ida IsakssonAlafors 9,21 28,05 

Deltävling 2 (tis 8 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,33 8,20 25,02 
Lilly HasselKlubblös9,19   
Ida IsakssonAlafors9,42 9,21 28,05 
Klara KusmarkOK Alehof10,15 10,20 31,00 
Lucia MilliNödinge SK10,20 10,36 31,49 
Svea KvistOK Alehof10,41 11,00 33,01 
Evelina SvalinOK Alehof11,00 9,59 29,58 
Leia LindenauOK Alehof11,06 9,54 29,43 
 Julia RamertNödinge   
 Matilda MadjarevicNödinge SK 10,10 30,31 
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott   

Deltävling 3 (tis 15 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,19 8,20 25,02 
Ida IsakssonAlafors9,14 9,21 28,05 
Evelina SvalinOK Alehof9,48 9,59 29,58 
Leia LindenauOK Alehof9,58 9,54 29,43 
Matilda MadjarevicNödinge SK10,02 10,10 30,31 
Lucia MilliNödinge SK10,55 10,36 31,49 
 Julia RamertNödinge   
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Klara KusmarkOK Alehof 10,20 31,00 
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott   
 Svea KvistOK Alehof 11,00 33,01 
 Lilly HasselKlubblös   

Deltävling 4 (tis 22 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,20 8,20 25,02 
Ida IsakssonAlafors9,16 9,21 28,05 
Leia LindenauOK Alehof10,09 9,54 29,43 
Matilda MadjarevicNödinge SK10,24 10,10 30,31 
Evelina SvalinOK Alehof10,45 9,59 29,58 
Svea KvistOK Alehof10,52 11,00 33,01 
Klara KusmarkOK Alehof10,57 10,20 31,00 
 Julia RamertNödinge   
 Lucia MilliNödinge SK 10,36 31,49 
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott   
 Lilly HasselKlubblös   

Deltävling 5 (tis 29 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,23 8,20 25,02 
Ida IsakssonAlafors9,35 9,21 28,05 
Leia LindenauOK Alehof9,53 9,54 29,43 
Evelina SvalinOK Alehof10,13 9,59 29,58 
Klara KusmarkOK Alehof10,45 10,20 31,00 
 Julia RamertNödinge   
 Matilda MadjarevicNödinge SK 10,10 30,31 
 Lucia MilliNödinge SK 10,36 31,49 
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott   
 Svea KvistOK Alehof 11,00 33,01 
 Lilly HasselKlubblös   

Deltävling 6 (tis 5 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Lea JohanssonBohus IF Friidrott8,35 8,20 25,02 
Ida IsakssonAlafors9,37 9,21 28,05 
Leia LindenauOK Alehof9,59 9,54 29,43 
Evelina SvalinOK Alehof10,02 9,59 29,58 
Matilda MadjarevicNödinge SK10,05 10,10 30,31 
Klara KusmarkOK Alehof10,16 10,20 31,00 
Svea KvistOK Alehof11,28 11,00 33,01 
Lilly HasselKlubblös39,01   
 Julia RamertNödinge   
 Lucia MilliNödinge SK 10,36 31,49 
 Ebba SöderNödinge   
 Tilda WalmuNödinge SK   
 Lova HogedalOK Alehof   
 Svea KvistOK Alehof   
 Hugo Källvik Jeppssonica kvantum   
 Elvira Von BrumsenBohus IF Friidrott   

Tillbaka