Tid: torsdag 1 dec 01:34

OK Alehof - Kvantumserien 2006

Resultat för Flickor -7 (1.5km)

Deltävling 1 (tis 3 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Cesilia SundbergMat o Potatis10,20 10,17 30,52 
Isabell KrantzNödinge10,21 9,44 29,12 
Jennifer Jungle - GötestamNödinge10,31 9,24 28,13 
Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge10,50 11,07 33,21 
Tove JohanssonOK Alehof11,14 10,33 31,41 
Felicia JohanssonOK Alehof11,40 9,11 27,35 
Celine RydénÄlvängen12,47   
Hanna HanssonÄlvängen12,51 10,24 31,13 
Evita BrännvallMat o Potatis12,57 11,53 35,39 
10 Johanna BerandMat o Potatis13,04 11,06 33,18 
 Alva EliassonOK Alehof   
 Melinda AnkelOK Alehof 11,20 34,00 
 Ester BrovikMat o Potatis   
 Katja AnnonenKlubblös   
 Isabell AdielssonÄlvängens Cykel   
 Joel MaxeNödinge   

Deltävling 2 (tis 10 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Jennifer Jungle - GötestamNödinge9,15 9,24 28,13 
Felicia JohanssonOK Alehof9,18 9,11 27,35 
Hanna HanssonÄlvängen10,27 10,24 31,13 
Tove JohanssonOK Alehof10,28 10,33 31,41 
Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge10,39 11,07 33,21 
Ester BrovikMat o Potatis10,55   
Cesilia SundbergMat o Potatis11,21 10,17 30,52 
Alva EliassonOK Alehof11,33   
Melinda AnkelOK Alehof11,49 11,20 34,00 
10 Evita BrännvallMat o Potatis11,50 11,53 35,39 
11 Johanna BerandMat o Potatis11,57 11,06 33,18 
12 Celine RydénÄlvängen14,46   
 Isabell KrantzNödinge 9,44 29,12 
 Katja AnnonenKlubblös   
 Isabell AdielssonÄlvängens Cykel   
 Joel MaxeNödinge   

Deltävling 3 (tis 17 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Felicia JohanssonOK Alehof9,24 9,11 27,35 
Jennifer Jungle - GötestamNödinge9,53 9,24 28,13 
Isabell KrantzNödinge10,15 9,44 29,12 
Hanna HanssonÄlvängen10,41 10,24 31,13 
Melinda AnkelOK Alehof10,56 11,20 34,00 
Ester BrovikMat o Potatis10,58   
Johanna BerandMat o Potatis11,31 11,06 33,18 
Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge12,01 11,07 33,21 
Evita BrännvallMat o Potatis12,41 11,53 35,39 
 Cesilia SundbergMat o Potatis 10,17 30,52 
 Celine RydénÄlvängen   
 Tove JohanssonOK Alehof 10,33 31,41 
 Alva EliassonOK Alehof   
 Katja AnnonenKlubblös   
 Isabell AdielssonÄlvängens Cykel   
 Joel MaxeNödinge   

Deltävling 4 (tis 24 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Isabell KrantzNödinge9,17 9,44 29,12 
Felicia JohanssonOK Alehof9,28 9,11 27,35 
Jennifer Jungle - GötestamNödinge10,04 9,24 28,13 
Cesilia SundbergMat o Potatis10,36 10,17 30,52 
Hanna HanssonÄlvängen10,42 10,24 31,13 
Isabell AdielssonÄlvängens Cykel10,42   
Tove JohanssonOK Alehof10,57 10,33 31,41 
Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge11,52 11,07 33,21 
Melinda AnkelOK Alehof13,05 11,20 34,00 
 Evita BrännvallMat o PotatisBrutit 11,53 35,39 
 Johanna BerandMat o Potatis 11,06 33,18 
 Celine RydénÄlvängen   
 Alva EliassonOK Alehof   
 Ester BrovikMat o Potatis   
 Katja AnnonenKlubblös   
 Joel MaxeNödinge   

Deltävling 5 (tis 31 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Felicia JohanssonOK Alehof9,40 9,11 27,35 
Jennifer Jungle - GötestamNödinge10,26 9,24 28,13 
Tove JohanssonOK Alehof10,29 10,33 31,41 
Johanna BerandMat o Potatis10,37 11,06 33,18 
Hanna HanssonÄlvängen10,42 10,24 31,13 
Isabell KrantzNödinge11,20 9,44 29,12 
Melinda AnkelOK Alehof11,25 11,20 34,00 
Cesilia SundbergMat o Potatis11,34 10,17 30,52 
Joel MaxeNödinge14,15   
 Evita BrännvallMat o Potatis 11,53 35,39 
 Celine RydénÄlvängen   
 Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge 11,07 33,21 
 Alva EliassonOK Alehof   
 Ester BrovikMat o Potatis   
 Katja AnnonenKlubblös   
 Isabell AdielssonÄlvängens Cykel   

Deltävling 6 (ons 7 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Felicia JohanssonOK Alehof8,53 9,11 27,35 
Jennifer Jungle - GötestamNödinge9,05 9,24 28,13 
Isabell KrantzNödinge9,40 9,44 29,12 
Cesilia SundbergMat o Potatis9,56 10,17 30,52 
Hanna HanssonÄlvängen10,05 10,24 31,13 
Alva EliassonOK Alehof10,06   
Tove JohanssonOK Alehof10,44 10,33 31,41 
Evita BrännvallMat o Potatis11,08 11,53 35,39 
Johanna BerandMat o Potatis11,10 11,06 33,18 
10 Melinda AnkelOK Alehof11,39 11,20 34,00 
 Celine RydénÄlvängen   
 Mathilda NilssonTeam Apelsin / Nödinge 11,07 33,21 
 Ester BrovikMat o Potatis   
 Katja AnnonenKlubblös   
 Isabell AdielssonÄlvängens Cykel   
 Joel MaxeNödinge   

Tillbaka