Tid: torsdag 1 dec 01:42

OK Alehof - Kvantumserien 2021

Resultat för 5.0km Kvinnor 16- (5.0km)

Deltävling 1 (tis 5 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Anna LövgärdOK Alehof25,36   
Camilla PetterssonAlafors31,39 30,58 92,55 
Marie AlenvikOK Alehof34,24 34,05 102,17 
Julia BogeOK Alehof36,12 29,10 87,30 
 Anette SvennbladStarrkärr 26,31 79,34 
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Louise LarssonKongahälla AIK   
 Julia SvennbladHälle IF   
 Lotta NybergOK Alehof   

Deltävling 2 (tis 12 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Anna LövgärdOK Alehof25,25   
Anette SvennbladStarrkärr26,17 26,31 79,34 
Julia BogeOK Alehof29,51 29,10 87,30 
Camilla PetterssonAlafors30,54 30,58 92,55 
Marie AlenvikOK Alehof34,20 34,05 102,17 
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Louise LarssonKongahälla AIK   
 Julia SvennbladHälle IF   
 Lotta NybergOK Alehof   

Deltävling 3 (tis 19 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Anette SvennbladStarrkärr26,37 26,31 79,34 
Julia BogeOK Alehof29,07 29,10 87,30 
Ellinor JohanssonOK Alehof30,35   
Camilla PetterssonAlafors30,54 30,58 92,55 
Marie AlenvikOK Alehof33,52 34,05 102,17 
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Louise LarssonKongahälla AIK   
 Julia SvennbladHälle IF   
 Lotta NybergOK Alehof   

Deltävling 4 (tis 26 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Louise LarssonKongahälla AIK23,20   
Anette SvennbladStarrkärr26,58 26,31 79,34 
Ellinor JohanssonOK Alehof29,20   
Camilla PetterssonAlafors31,07 30,58 92,55 
 Julia BogeOK AlehofBrutit 29,10 87,30 
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Marie AlenvikOK Alehof 34,05 102,17 
 Julia SvennbladHälle IF   
 Lotta NybergOK Alehof   

Deltävling 5 (tis 2 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Julia SvennbladHälle IF18,57   
Anette SvennbladStarrkärr26,40 26,31 79,34 
Julia BogeOK Alehof29,00 29,10 87,30 
Marie AlenvikOK Alehof34,05 34,05 102,17 
 Camilla PetterssonAlafors 30,58 92,55 
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Louise LarssonKongahälla AIK   
 Lotta NybergOK Alehof   

Deltävling 6 (tis 9 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
Louise LarssonKongahälla AIK23,04   
Lotta NybergOK Alehof25,52   
Julia BogeOK Alehof29,23 29,10 87,30 
 Marie AlenvikOK AlehofBrutit 34,05 102,17 
 Camilla PetterssonAlafors 30,58 92,55 
 Anette SvennbladStarrkärr 26,31 79,34 
 Ellinor JohanssonOK Alehof   
 Anna LövgärdOK Alehof   
 Julia SvennbladHälle IF   

Tillbaka