Tid: tisdag 15 jun 03:12

OK Alehof - Kvantumserien 2011

Resultat för Pojkar 10-11 (2.5km)

Deltävling 1 (tis 4 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William RydinLerum Friidrott10,13 10,14 30,42 
Albin DangardtSävedalens AIK10,15 10,15 30,46 
Isac SvennbladOK Alehof11,38 11,51 35,33 
Einar CarlssonKongahälla AIK12,23 11,19 33,59 
Tobias GustafssonTingbergs AIS13,32 12,03 36,09 
Oliver Fransson LeeOK Alehof13,35 14,13 42,39 
Emil StigvertTingbergs AIS14,03 13,31 40,34 
Joel ErikssonNödinge17,40   
 Jacob SundelidAle IBF   
 William WarpefeltTeam Texas Longhorn 11,01 33,05 
 Louie JanbroNödinge 14,18 42,54 
 Hampus MarcussonNödinge   

Deltävling 2 (tis 11 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William RydinLerum Friidrott10,14 10,14 30,42 
Albin DangardtSävedalens AIK10,15 10,15 30,46 
William WarpefeltTeam Texas Longhorn11,23 11,01 33,05 
Einar CarlssonKongahälla AIK11,45 11,19 33,59 
Tobias GustafssonTingbergs AIS12,36 12,03 36,09 
Emil StigvertTingbergs AIS14,02 13,31 40,34 
Oliver Fransson LeeOK Alehof14,45 14,13 42,39 
Louie JanbroNödinge15,19 14,18 42,54 
Joel ErikssonNödinge21,31   
 Jacob SundelidAle IBFBrutit   
 Isac SvennbladOK Alehof 11,51 35,33 
 Hampus MarcussonNödinge   

Deltävling 3 (tis 18 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William RydinLerum Friidrott10,16 10,14 30,42 
Albin DangardtSävedalens AIK10,16 10,15 30,46 
Einar CarlssonKongahälla AIK11,20 11,19 33,59 
William WarpefeltTeam Texas Longhorn11,29 11,01 33,05 
Tobias GustafssonTingbergs AIS12,21 12,03 36,09 
Hampus MarcussonNödinge13,25   
Louie JanbroNödinge14,27 14,18 42,54 
Oliver Fransson LeeOK Alehof15,46 14,13 42,39 
 Jacob SundelidAle IBF   
 Isac SvennbladOK Alehof 11,51 35,33 
 Emil StigvertTingbergs AIS 13,31 40,34 
 Joel ErikssonNödinge   

Deltävling 4 (tis 25 okt)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William WarpefeltTeam Texas Longhorn10,50 11,01 33,05 
Einar CarlssonKongahälla AIK11,12 11,19 33,59 
Tobias GustafssonTingbergs AIS12,19 12,03 36,09 
Isac SvennbladOK Alehof12,21 11,51 35,33 
Emil StigvertTingbergs AIS13,20 13,31 40,34 
Louie JanbroNödinge13,40 14,18 42,54 
Oliver Fransson LeeOK Alehof15,03 14,13 42,39 
 Jacob SundelidAle IBF   
 William RydinLerum Friidrott 10,14 30,42 
 Albin DangardtSävedalens AIK 10,15 30,46 
 Joel ErikssonNödinge   
 Hampus MarcussonNödinge   

Deltävling 5 (tis 1 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William RydinLerum Friidrott10,15 10,14 30,42 
Albin DangardtSävedalens AIK10,17 10,15 30,46 
William WarpefeltTeam Texas Longhorn11,07 11,01 33,05 
Einar CarlssonKongahälla AIK11,27 11,19 33,59 
Tobias GustafssonTingbergs AIS11,59 12,03 36,09 
Isac SvennbladOK Alehof12,04 11,51 35,33 
Oliver Fransson LeeOK Alehof15,25 14,13 42,39 
 Jacob SundelidAle IBF   
 Emil StigvertTingbergs AIS 13,31 40,34 
 Joel ErikssonNödinge   
 Louie JanbroNödinge 14,18 42,54 
 Hampus MarcussonNödinge   

Deltävling 6 (tis 8 nov)
PlacNamnKlubbTid3 bästa medeltid3 bästa totaltid
William RydinLerum Friidrott10,23 10,14 30,42 
William WarpefeltTeam Texas Longhorn11,08 11,01 33,05 
Einar CarlssonKongahälla AIK11,39 11,19 33,59 
Isac SvennbladOK Alehof11,51 11,51 35,33 
Tobias GustafssonTingbergs AIS11,51 12,03 36,09 
Emil StigvertTingbergs AIS13,12 13,31 40,34 
Oliver Fransson LeeOK Alehof14,19 14,13 42,39 
Louie JanbroNödinge14,47 14,18 42,54 
 Jacob SundelidAle IBF   
 Albin DangardtSävedalens AIK 10,15 30,46 
 Joel ErikssonNödinge   
 Hampus MarcussonNödinge   

Tillbaka