OK Alehof - Kvantumserien 2017Resultat för PaprICAloppet (0.9km) | Tid: tisdag 19 mar 02:35 |
Deltävling 1 (tis 3 okt) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Leo Berts | OK Alehof | OK | |||
Tilda Walmu | Nödinge | OK | |||
Max Engström | Ytterby | OK | |||
Alice Engström | Ytterby | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Nathelie Lundell | Klubblös | OK | |||
Sigrid Einarsson | Nödinge | OK | |||
Maja Söderström | Älvängen | OK | |||
Melvin Werelius | Nödinge | OK | |||
Levin Bäck | Klubblös | OK | |||
Emilia Lundell | Klubblös | OK | |||
Liam Bäck | Klubblös | OK | |||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | OK | |||
Edvin Walmu | Nödinge | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Evelina Svalin | OK Alehof | OK | |||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott | OK | |||
Julia Pollnow | Nödinge | OK | |||
Adam Pollnow | Nödinge | OK | |||
Jaime Hasbun | OK Alehof | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Wilma Söderström | Älvängen | OK | |||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | OK | |||
Hanna Pettersson | Nödinge | OK | |||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Valde Söder | NSK Nödinge | OK | |||
Ebba Söder | Nödinge | OK | |||
Jakob Andersson | OK Alehof | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Hugo Sjöström | Ale IBF | OK | |||
Vera Strelén | OK Alehof | OK | |||
Vera Stensby | Nödinge SK | OK | |||
Lea Johansson | Nödinge | OK | |||
Lova Hogedal | OK Alehof | OK | |||
Leo Rydelid | Nol | OK | |||
Viola Savolainen | YKK | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Eelis Savolainen | YKK | OK | |||
Alice Piel | Nödinge | ||||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | ||||
Stella Söderström | Nödinge | ||||
Tindra Söderström | Nödinge | ||||
Molly Söderström | Nödinge | ||||
Linnea Wallgren | Gurentorp | ||||
Axel Löfgren | Klubblös | ||||
Viktor Sunesson | OK Alehof | ||||
Gustav Gråsjö | Nödinge | ||||
Melker Svensson | Alafors | ||||
Theo Möller | Nödinge SK | ||||
Svante Green | Klubblös | ||||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | ||||
Erik Olsson | Nol | ||||
Iva Wetterlin | Nol | ||||
Casper Karlén | Klubblös | ||||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | ||||
Märta Follbring | Sävedalen | ||||
Lukas Kindblad | Klubblös | ||||
Elton Klang | Älvängen |
Deltävling 2 (tis 10 okt) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Leo Berts | OK Alehof | OK | |||
Tilda Walmu | Nödinge | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Nathelie Lundell | Klubblös | OK | |||
Sigrid Einarsson | Nödinge | OK | |||
Maja Söderström | Älvängen | OK | |||
Levin Bäck | Klubblös | OK | |||
Emilia Lundell | Klubblös | OK | |||
Liam Bäck | Klubblös | OK | |||
Edvin Walmu | Nödinge | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Evelina Svalin | OK Alehof | OK | |||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | OK | |||
Casper Karlén | Klubblös | OK | |||
Iva Wetterlin | Nol | OK | |||
Erik Olsson | Nol | OK | |||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | OK | |||
Elton Klang | Älvängen | OK | |||
Svante Green | Klubblös | OK | |||
Jaime Hasbun | OK Alehof | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Wilma Söderström | Älvängen | OK | |||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | OK | |||
Valde Söder | NSK Nödinge | OK | |||
Ebba Söder | Nödinge | OK | |||
Jakob Andersson | OK Alehof | OK | |||
Hanna Pettersson | Nödinge | OK | |||
Vera Strelén | OK Alehof | OK | |||
Hugo Sjöström | Ale IBF | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Eelis Savolainen | YKK | OK | |||
Lova Hogedal | OK Alehof | OK | |||
Lea Johansson | Nödinge | OK | |||
Vera Stensby | Nödinge SK | OK | |||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Leo Rydelid | Nol | OK | |||
Viola Savolainen | YKK | OK | |||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Gustav Gråsjö | Nödinge | ||||
Linnea Wallgren | Gurentorp | ||||
Alice Piel | Nödinge | ||||
Tindra Söderström | Nödinge | ||||
Stella Söderström | Nödinge | ||||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | ||||
Axel Löfgren | Klubblös | ||||
Viktor Sunesson | OK Alehof | ||||
Molly Söderström | Nödinge | ||||
Melker Svensson | Alafors | ||||
Theo Möller | Nödinge SK | ||||
Julia Pollnow | Nödinge | ||||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott | ||||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | ||||
Melvin Werelius | Nödinge | ||||
Märta Follbring | Sävedalen | ||||
Alice Engström | Ytterby | ||||
Max Engström | Ytterby | ||||
Lukas Kindblad | Klubblös | ||||
Adam Pollnow | Nödinge |
Deltävling 3 (tis 17 okt) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Wilma Söderström | Älvängen | OK | |||
Viktor Sunesson | OK Alehof | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Nathelie Lundell | Klubblös | OK | |||
Sigrid Einarsson | Nödinge | OK | |||
Alice Piel | Nödinge | OK | |||
Maja Söderström | Älvängen | OK | |||
Gustav Gråsjö | Nödinge | OK | |||
Levin Bäck | Klubblös | OK | |||
Emilia Lundell | Klubblös | OK | |||
Liam Bäck | Klubblös | OK | |||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | OK | |||
Edvin Walmu | Nödinge | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Lukas Kindblad | Klubblös | OK | |||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott | OK | |||
Theo Möller | Nödinge SK | OK | |||
Svante Green | Klubblös | OK | |||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | OK | |||
Casper Karlén | Klubblös | OK | |||
Elton Klang | Älvängen | OK | |||
Linnea Wallgren | Gurentorp | OK | |||
Erik Olsson | Nol | OK | |||
Tilda Walmu | Nödinge | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Hanna Pettersson | Nödinge | OK | |||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | OK | |||
Stella Söderström | Nödinge | OK | |||
Jakob Andersson | OK Alehof | OK | |||
Molly Söderström | Nödinge | OK | |||
Tindra Söderström | Nödinge | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Viola Savolainen | YKK | OK | |||
Eelis Savolainen | YKK | OK | |||
Lova Hogedal | OK Alehof | OK | |||
Lea Johansson | Nödinge | OK | |||
Vera Stensby | Nödinge SK | OK | |||
Leo Rydelid | Nol | OK | |||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Hugo Sjöström | Ale IBF | OK | |||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | OK | |||
Axel Löfgren | Klubblös | ||||
Melker Svensson | Alafors | ||||
Adam Pollnow | Nödinge | ||||
Julia Pollnow | Nödinge | ||||
Evelina Svalin | OK Alehof | ||||
Melvin Werelius | Nödinge | ||||
Märta Follbring | Sävedalen | ||||
Alice Engström | Ytterby | ||||
Max Engström | Ytterby | ||||
Jaime Hasbun | OK Alehof | ||||
Vera Strelén | OK Alehof | ||||
Ebba Söder | Nödinge | ||||
Valde Söder | NSK Nödinge | ||||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | ||||
Iva Wetterlin | Nol | ||||
Leo Berts | OK Alehof |
Deltävling 4 (tis 24 okt) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Molly Söderström | Nödinge | OK | |||
Leo Rydelid | Nol | OK | |||
Tindra Söderström | Nödinge | OK | |||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Linnea Wallgren | Gurentorp | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Vera Stensby | Nödinge SK | OK | |||
Alice Piel | Nödinge | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Nathelie Lundell | Klubblös | OK | |||
Sigrid Einarsson | Nödinge | OK | |||
Märta Follbring | Sävedalen | OK | |||
Lukas Kindblad | Klubblös | OK | |||
Gustav Gråsjö | Nödinge | OK | |||
Erik Olsson | Nol | OK | |||
Lea Johansson | Nödinge | OK | |||
Eelis Savolainen | YKK | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Axel Löfgren | Klubblös | OK | |||
Casper Karlén | Klubblös | OK | |||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | OK | |||
Lova Hogedal | OK Alehof | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Ebba Söder | Nödinge | OK | |||
Jakob Andersson | OK Alehof | OK | |||
Vera Strelén | OK Alehof | OK | |||
Stella Söderström | Nödinge | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Viola Savolainen | YKK | OK | |||
Valde Söder | NSK Nödinge | OK | |||
Iva Wetterlin | Nol | ||||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | ||||
Adam Pollnow | Nödinge | ||||
Svante Green | Klubblös | ||||
Theo Möller | Nödinge SK | ||||
Viktor Sunesson | OK Alehof | ||||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | ||||
Elton Klang | Älvängen | ||||
Melker Svensson | Alafors | ||||
Wilma Söderström | Älvängen | ||||
Leo Berts | OK Alehof | ||||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | ||||
Hanna Pettersson | Nödinge | ||||
Hugo Sjöström | Ale IBF | ||||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | ||||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | ||||
Jaime Hasbun | OK Alehof | ||||
Tilda Walmu | Nödinge | ||||
Max Engström | Ytterby | ||||
Alice Engström | Ytterby | ||||
Maja Söderström | Älvängen | ||||
Melvin Werelius | Nödinge | ||||
Levin Bäck | Klubblös | ||||
Emilia Lundell | Klubblös | ||||
Liam Bäck | Klubblös | ||||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | ||||
Edvin Walmu | Nödinge | ||||
Evelina Svalin | OK Alehof | ||||
Julia Pollnow | Nödinge | ||||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott |
Deltävling 5 (tis 31 okt) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Wilma Söderström | Älvängen | OK | |||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | OK | |||
Linnea Wallgren | Gurentorp | OK | |||
Alice Piel | Nödinge | OK | |||
Iva Wetterlin | Nol | OK | |||
Casper Karlén | Klubblös | OK | |||
Evelina Svalin | OK Alehof | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Maja Söderström | Älvängen | OK | |||
Märta Follbring | Sävedalen | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | OK | |||
Melker Svensson | Alafors | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Vera Strelén | OK Alehof | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott | ||||
Adam Pollnow | Nödinge | ||||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | ||||
Hanna Pettersson | Nödinge | ||||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | ||||
Erik Olsson | Nol | ||||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | ||||
Elton Klang | Älvängen | ||||
Svante Green | Klubblös | ||||
Theo Möller | Nödinge SK | ||||
Lukas Kindblad | Klubblös | ||||
Julia Pollnow | Nödinge | ||||
Gustav Gråsjö | Nödinge | ||||
Axel Löfgren | Klubblös | ||||
Viktor Sunesson | OK Alehof | ||||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | ||||
Molly Söderström | Nödinge | ||||
Stella Söderström | Nödinge | ||||
Tindra Söderström | Nödinge | ||||
Leo Berts | OK Alehof | ||||
Lova Hogedal | OK Alehof | ||||
Lea Johansson | Nödinge | ||||
Vera Stensby | Nödinge SK | ||||
Leo Rydelid | Nol | ||||
Viola Savolainen | YKK | ||||
Hugo Sjöström | Ale IBF | ||||
Jaime Hasbun | OK Alehof | ||||
Tilda Walmu | Nödinge | ||||
Max Engström | Ytterby | ||||
Alice Engström | Ytterby | ||||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | ||||
Jakob Andersson | OK Alehof | ||||
Sigrid Einarsson | Nödinge | ||||
Ebba Söder | Nödinge | ||||
Valde Söder | NSK Nödinge | ||||
Melvin Werelius | Nödinge | ||||
Levin Bäck | Klubblös | ||||
Emilia Lundell | Klubblös | ||||
Liam Bäck | Klubblös | ||||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | ||||
Edvin Walmu | Nödinge | ||||
Nathelie Lundell | Klubblös | ||||
Eelis Savolainen | YKK |
Deltävling 6 (tis 7 nov) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Namn | Klubb | Tid | 3 bästa medeltid | 3 bästa totaltid |
Wilma Söderström | Älvängen | OK | |||
Tyra Nyman | Nödinge | OK | |||
Wilma Ström | Klubblös | OK | |||
Maja Söderström | Älvängen | OK | |||
Leo Mikacic Nordström | Nödinge | OK | |||
Evelina Svalin | OK Alehof | OK | |||
Joar Palmgren Berisson | OK Alehof | OK | |||
Iva Wetterlin | Nol | OK | |||
Erik Olsson | Nol | OK | |||
Maja Gentoft | Rivermeadow Athletics | OK | |||
Theo Möller | Nödinge SK | OK | |||
Lukas Kindblad | Klubblös | OK | |||
Gustav Gråsjö | Nödinge | OK | |||
Alice Piel | Nödinge | OK | |||
Linnea Wallgren | Gurentorp | OK | |||
Molly Söderström | Nödinge | OK | |||
Tindra Söderström | Nödinge | OK | |||
Stella Söderström | Nödinge | OK | |||
Vidar Sunesson Karlsson | OK Alehof | OK | |||
Axel Löfgren | Klubblös | OK | |||
Jaime Hasbun | OK Alehof | OK | |||
Ian Stålhandske | Nödinge | OK | |||
Melker Svensson | Alafors | OK | |||
Gabriel Slätt | OK Alehof | OK | |||
Anton Lindell | OK Alehof | OK | |||
Matilda Madjarevic | OK Alehof | OK | |||
Leia Lindenau | Älvängen | OK | |||
Leo Rydelid | Nol | OK | |||
Tilda Uneman | OK Alehof | OK | |||
Hugo Sjöström | Ale IBF | OK | |||
Viktor Zachrisson | OK Alehof | OK | |||
Vera Strelén | OK Alehof | OK | |||
Lea Johansson | Nödinge | OK | |||
Jakob Andersson | OK Alehof | OK | |||
Elton Klang | Älvängen | ||||
Svante Green | Klubblös | ||||
Viola Savolainen | YKK | ||||
Valde Söder | NSK Nödinge | ||||
Casper Karlén | Klubblös | ||||
Viktor Sunesson | OK Alehof | ||||
Hanna Pettersson | Nödinge | ||||
Niklas Pettersson | Nödinge SK | ||||
Ebba Söder | Nödinge | ||||
Leo Berts | OK Alehof | ||||
Adam Pollnow | Nödinge | ||||
Ebbe Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | ||||
Tilda Walmu | Nödinge | ||||
Max Engström | Ytterby | ||||
Alice Engström | Ytterby | ||||
Vera Stensby | Nödinge SK | ||||
Nathelie Lundell | Klubblös | ||||
Sigrid Einarsson | Nödinge | ||||
Märta Follbring | Sävedalen | ||||
Sally Hansson | ICA Kvantum Ale Torg | ||||
Melvin Werelius | Nödinge | ||||
Emilia Lundell | Klubblös | ||||
Liam Bäck | Klubblös | ||||
Teo Charlemo | Bohus IF Friidrott | ||||
Edvin Walmu | Nödinge | ||||
Lova Hogedal | OK Alehof | ||||
Eelis Savolainen | YKK | ||||
Vincent Schuler | Bohus IF Friidrott | ||||
Levin Bäck | Klubblös | ||||
Julia Pollnow | Nödinge |